Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę tam psią miskę, tak? nie siusia Wam pies do tych donic słonecznikowych?

 

o tym samym pomyślałam...tylko nie wiedziałam czy to kocia kuweta czy psie drzewko.......

 

 

a na poważnie...to nie moja kuchnia poniżej ale oceńcie subiektywnie wysoką zabudowe po prawej stronie - ja mam sporo wątpliwości a planuję taki erozkład u siebie

http://static2.domowladni.pl/uploads/filter/xl/transfer/img/zdjecie256-Metallica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoka zabudowa... hm....

układ jest poprawny. o takim a nie innym rozmieszczeniu zadecydowała przede wszystkim symetria.

nie jestem zwolenniczką niezabudowanych kuchni, nie podoba mi się wystający sbs, ale uważam, że tu fajnie wybrnięto z problemu wystawania sbsów z zabudowy. nie razi to, wręcz wygląda ładnie. szkoda tylko że kostkarka psuje mi symetrię hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceńcie subiektywnie
subiektywnie to ja oceniam 10/10

takze podoba mi sie taki uklad,no i moja kolorystyka

a obiektywnie,to chociaz sie nie znam,podejrzewam,ze zostanie postawiony zarzut braku "lica" lodowki z reszta zabudowy

 

edytuje: pisalam rowno z dziewczynami

Edytowane przez prawdziwy.anika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i potem wróć z refleksją... tak czasem mówię w pracy - jak chcę żeby ktoś doszedł do poprawnych wniosków sam i zapamiętał na zawsze.

ale jakby się dało jednak, to daj znać bo kombinuję z szafką na buty pod schodami :) choć u mnie chyba to mniejszy problem jest.

 

Nie napiszę, jak ja reaguję na takie herezje, jak moja wczorajsza :evil:

 

A nie możesz zrobić wykończonej na równo + atrapa trójkąta? Pokaż zdjęcie tych schodów i omów sprawę gdzieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

spróbuję się tu wcisnąć, ponieważ nie ukrywam że liczę na darmową :D radę fachowców. poniżej zdjęcie mojej kuchni, niestety byle jakie, bo robione komórką, w rzeczywistości kuchnia jest bardzo jasna pomimo ciemnych scian (okna na trzy strony świata), bardzo pospolity stadt z ikei. urządziłam ja sobie i byłam zadowolona (będzie jesze mikrofala nad piekarnikiem, narazie za droga), ale jak zobaczyłam to zdjęcie, to stwierdziłam, że coś schrzaniłam z tą firanką i obrazkami, ale nie bardzo wiem co. na pewno długość firanki, ale firanka jest pamiatkowa i szydełkowa i chciałabym ja jednak zachować. co radzicie?

 

http://i3.fmix.pl/fmi847/22e842ea00172de54d4ba0c2/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi680/8024af320026a5304d4ba7f0/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2738/9cc4247f0009f9684d4ba800/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joliska napisala:

Nie napiszę, jak ja reaguję na takie herezje, jak moja wczorajsza

 

A nie możesz zrobić wykończonej na równo + atrapa trójkąta? Pokaż zdjęcie tych schodów i omów sprawę gdzieś...

 

spoko, kazdy moze miec gorszy dzien. grunt ze ta refleksja przyszla. pewnie sugerowany przez Ciebie trojkat zabralby troche miejsca... moze gdyby ta szafka byla wieksza, np 2 szafy i potem lodowka zamiast tych slonecznikow to moze jeszcze by to jakos wygladalo. z tym ze szafa max idaca do wysokosci lodowki. owszzem - powstaje pusty trojkat na gorze, ale i tak by sie z tego nie korzystalo za latwo... tzn przynajmniej mnie a mam 167 cm wzrostu. anyway, wszystko nalezy do oceny wlascicielki. ale bym sie zastanowila nad usunieciem slonecznikow i wstawieniem tam jeszcze jednej szafki. nie wiem co o tym myslicie.

zreszta, najistotniejsze jest to ze wlascicielka pokazanej kuchni nie prosila o rade :D

 

a co do moich schodow - sa w moim watku, w sumie nie az tak bardzo schody ale pomysl na hol/wiatrolap - bo w sumie to taki holo-wiatrolap jest. dziewczyny podpowiadaly mi styl angielski, ale nie za bardzo mi odpowiada.

plytki na podloge juz mamy kupione, tez pokazane w moim watku.

jesli bedziesz miala ciekawe pomysly to zapraszam :D

 

strona 5, o tutaj:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168423-Łazienka-Salon-Sypialnia-u-Nicol21-w-domu-remontowanym/page5

 

przepraszam za brak polskich znakow - w pracy mi je ukradli :)

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbój obciąć-skrócić rączki trzymające karnisz, wtedy przybliżysz firankę do okna, bo teraz trochę odstaje. Kuchnia fajna, ale zdjęcie nieczytelne i robione przy sztucznym świetle.

 

jako zazdroska nie nadaje się, bo nie moge jej przeciąc na pół, ale faktycznie chyba przybliżenie jej do okna może pomóc, a te rączki wystarczy inaczej wygiać.

 

tak, blat to orzech

 

niesamowite, że o dziewiatej rano mam już 2 porady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...