Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

bardzo Cie te krzesla wkurzaja?

fajny ten wzor i pasuje do calosci

 

Kogo wkurzają??? Krzesła świetne. Bardzo pasują do kuchni. Jeżeli myślisz o ich zmianie czy czymś podobnym to absolutnie!!! Dla mnie świetne do tego wnętrza.

 

Zielony ogród - kuchnia przepiekna, ja niestety nie odważyłam sie na biel i oczywiście teraz tego żałuję, ale Twoja jest prześliczna.

 

Ja mam biały lakier i to jedna z najlepszych decyzji w nowym mieszkaniu. Zero paluchów, zero pma, zero brudu w przeciwieństwie do matu w kolorze, obojętnie jakim, obojętnie jakiego matu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

słyszałam o stringach z Koniakowa.....obejrzałam przed chwilą, co w internecie z tych rzeczy sprzedaja, ładne obrusy i serwetki. Szkoda, że nie ma długich i wąskich bieżników, może jeszcze znajdę. zauważyłam, że teraz wszędzie takie filcowe sprzedają, to taka chwilowa moda ?

 

Kogo wkurzają??? Krzesła świetne. Bardzo pasują do kuchni. Jeżeli myślisz o ich zmianie czy czymś podobnym to absolutnie!!! Dla mnie świetne do tego wnętrza.

 

dzięki, widocznie pierwszy odruch przy wyborze krzeseł nie był taki najgorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki Wam dziewczyny za wszystkie uwagi do mojej kuchni, macie rację muszę w niej wiele zmienić.Jest duża ma ponad 25 m jest funkcjonalna,ale potrzebuje zmian.:yes: A teraz muszę iść na dol,bo robimy drugą kuchnię, a tam to dopiero jest ogromna,jak będzie zrobiona to wkleje zdjęcia:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sobie moja nowa kuchnia......

 

ale kurzu pod szafkami ;)

kuchnia fajna jest, ale mam nadzieję, że cokoły założone jeszcze będą :) trochę śmieszy mnie pochłaniacz .... taki kapelusz jest. Choć nie wiem czemu, ale dodałabym tam jakiś kolorek żeby ozywić troszkę kuchnię, choć może jak dojdą firanki to zrobi się weselej.

 

 

a co to jest na ścianie - jakieś panele trójwymiarowe? malowane przez Ciebie czy orginalnie w takim kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurzu pod szafkami ;)

kuchnia fajna jest, ale mam nadzieję, że cokoły założone jeszcze będą :) trochę śmieszy mnie pochłaniacz .... taki kapelusz jest. Choć nie wiem czemu, ale dodałabym tam jakiś kolorek żeby ozywić troszkę kuchnię, choć może jak dojdą firanki to zrobi się weselej.

 

 

a co to jest na ścianie - jakieś panele trójwymiarowe? malowane przez Ciebie czy orginalnie w takim kolorze?

 

mnie się jakoś firanki tu nie widzą :rolleyes: jeśli już cokolwiek to może jakaś roleta rzymska czy żaluzje ale nie firanka.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 z tą firanką to był skrót myślowy, bo zaiste nie pasuje tam.

 

hmm... leniwa.... hmmm... to by tłumaczyło ten kurz pod szafkami :D :D :D żarcik :D

 

w drugim ujęciu spojrzenia na fotki stwierdzam, że szkoda że lodówka nie jest płaska, bo tak jakoś wystaje i średnio te krągłości mi tam pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 z tą firanką to był skrót myślowy, bo zaiste nie pasuje tam.

 

hmm... leniwa.... hmmm... to by tłumaczyło ten kurz pod szafkami :D :D :D żarcik :D

 

w drugim ujęciu spojrzenia na fotki stwierdzam, że szkoda że lodówka nie jest płaska, bo tak jakoś wystaje i średnio te krągłości mi tam pasują.

 

oj, widzę, że zanim wrzucę tu fotki swojej kuchni, to będę musiała ją dobrze wypucować, bo żaden szczegół nie umknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...