Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja wam powiem tak!

śmiesznie w tych kuchniach jest:lol2: w sensie w tym wątku, można się pośmiać. ANSE jaki nie jest, to humor mi za każdym razem poprawia!!!:lol2: po co wy się tak nim denerwujecie, niech sobie gada....

 

kuchnie ostatnie wydają się fajne. A okap u leniwej ten jak ktoś nazwał "kapelusik" jest wydaje mi się poprostu za krótki!

Ale fotele... przyłaczam się do pytania Reni skąd są???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

czy blat równo z szafkami jest dobrym pomysłem? Chciałam uzyskać efekt bryły, widziałam fajną kuchnię na wysoki połysk z właśnie takim blatem (kuchnia na reklamie firmy Amica w jakimś czasopiśmie), ale spece od kuchni twierdzą, że woda może zaciekać do szuflad... (?)

Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

czy blat równo z szafkami jest dobrym pomysłem? Chciałam uzyskać efekt bryły, widziałam fajną kuchnię na wysoki połysk z właśnie takim blatem (kuchnia na reklamie firmy Amica w jakimś czasopiśmie), ale spece od kuchni twierdzą, że woda może zaciekać do szuflad... (?)

Pomocy.

 

mój blat wystaje dokładnie 1,2 cm poza fronty szafek, ale jak coś mi zaczyna kipieć na full podkręconej kuchence to i tak nic nie uchroni moich szuflad przed zalaniem :( sprawdzałam to kilka razy od wigilii - woda , zupy są dosłownie wszędzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie chciałam bardziej wystający , ale wyszło tylko tyle :yes: jest ok , ale chodzi mi o to , że ile by nie wystawał to jeżeli mamy akcję full kipieniową to i tak nie uchroni szafek przed zalaniem :yes: . takie tornado u mnie to efekt uczenia się gotowania na indukcji - ta to ma moc:rotfl: polecam żurek świąteczny z grzybkami i kuchenkę ustawiona na power - żurek oblepia się wszędzie - :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...