Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja generalnie chciałam bardziej wystający , ale wyszło tylko tyle :yes: jest ok , ale chodzi mi o to , że ile by nie wystawał to jeżeli mamy akcję full kipieniową to i tak nie uchroni szafek przed zalaniem :yes: . takie tornado u mnie to efekt uczenia się gotowania na indukcji - ta to ma moc:rotfl: polecam żurek świąteczny z grzybkami i kuchenkę ustawiona na power - żurek oblepia się wszędzie - :rotfl:

 

zamiast czatować powinnaś się zapoznać przed montażem kuchni jak zabezpieczyć blat , aby nie było tego co opisujesz , blat ma wymiar 600 więc wina tkwi w ustawieniu szafek dolnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez blat ma troche wystawac, nie wydaje mi sie zeby to szczegolnie szpecilo, ale wiadomo ile ludzi tyle gustow.

 

Nooo - ja lubię szafki mocno "schowane" pod blatem ... Chciałabym, żeby blat wystawał mi na około 3 cm ... Dlaczego? Nie mam merytorycznych argumentów. Po prostu tak mi się podoba.

 

O zalewaniu nie pomyślałam. Mam teraz dość sporo wystające blaty i raz udało mi się przewrócić dzbanek z wodą - do szafek ani szuflad nic mi się nie nalało ... Za to bardzo się cieszyłam, że mam cokoły "na wcisk" - pod szafkami miałam powódź :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrale :p

 

no dobra, ale nie mam dobrych fotek, tylko taki mały fragmencik kuchni zrobiony komórką, gdzie nie widać frontów - a są orzechowe - więc będzie trudno cokolwiek doradzić.... kuchnia w kształcie litery U, vis a vis czarnej górnej szafki jest druga. po lewej od okapu słupek z piekarnikiem - tez fornirowany.

 

[ATTACH=CONFIG]41657[/ATTACH]

 

i co dalej ? i co ? takie kuszenie ..... bo ciekawość pobudzona :)

 

bardzo podoba mi się okap, co to za firma ? tez będę szukać czarnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę (chyba?) będą montować kuchnię. blat będzie kamienny więc pomiar dopiero po ustawieniu szafek. no to co zrobić żeby nie wtopić? a może nie będzie problemu bo blat będzie z "podklejką" na 5cm? nie uśmiecha mi się sprzątanie szuflad po kazdej kipiącej zupie:)

to jeszce raz pytam: o ten cudowny punkt ustawienia szafek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś kombinujesz z wymiarami kamienia , wymar kamienia 20 plus 20 podklejka , lub 30, lub 30+20, To o czym piszesz to jest wzmocnienie blatu kamiennego doatkowe na profilu alu 20x50 który spoczywa bezpośrednio na korpusie >w wersji 20+20 > lub myślisz o granicie 20 mm w szerokości 50mm jako tylko podklejka Również wklejony płaskownik 8x3 z kwasówki lub włókno szklane na klej < akemi > lub inny który ma właściwości dobrego kontaktu z granitem ,itp.w miejscach na wycięcia zlewozmywaka podwieszanego jak i nakładanego .wpuszczanego , i płyt ceramicznych , gazowych , nakładanych, wpuszczanych Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podklejka u mnie oznacza ścięcie blatu na calej długości i doklejenie paska o długości 5cm, tak by blat wydawała się grubszy. będzie 3cm rzeczywiście, a dla oka 5cm

 

oj oj nadal kombinujesz dobrze myślisz ale źle piszesz > Masz blat grubości 30mm i po długości tego blatu doklejasz pasek o szerokości 50mm i grubości 20mm z obu stron przedniej i tylniej .:yes:

 

 

a jeżeli masz miec zamiar blatu do nowoczesnej kuchni , o takiej grubości , proponuję zrobienie doklejki pod kątem 45 stopni , aby nadać jednolitośc kamienia , chyba ze do kuchni rystykalnej więc tylko w gre wchodzi blat o odpowiednim nadaniu profilu

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pokazałam swoja kuchnię, to nikt nie napisał, że brzydka czy ladna, tylko że pod pewnymi szafkami będę musiala sprzątać na kolanach :D :D :D Co zresztą nie okazało się proroczymi słowami.

 

Anse, postaraj się trochę, bo czytalam chyba 4 razy i nijak nie mogę się kapnąć, o co Ci chodzi. Pomijam sens, którego brak, ale i polszczyzna to nijaka.

 

Witam ja bardzo jestem dumna,że to moja kuchnia wzbudzila takie zainteresowanie.I nie ważne czy to są ochy achy czy uwagi.......bo coś się dzieje.A widzisz ,pokazalaś swoją kuchnie i nawet nie napisali czy ladna ,czy brzydka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...