Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Meble lakierowane, blat z drewna iroko, wszystko wykonane przez lokalnego stolarza. Firanki są zastępcze bo te właściwe miały przeprawę z kotem i są zaniesione do naprawy. Zaczynając budowę nastawiałam się głównie na praktyczność tak więc kuchnia miała być jakaś ciemna, w życiu nie chciałam białej ;) i jakieś łatwe w utrzymaniu blaty. Długotrwałe "obcowanie" z forum muratora zweryfikowało jednak moje plany i muszę powiedzieć, że kuchnie jest pomieszczeniem, z kktórego jesteśmy najbardziej zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda nasza kuchnia.

 

[ATTACH=CONFIG]42006[/ATTACH]

 

 

[ATTACH=CONFIG]42007[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42010[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]42011[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42012[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]42013[/ATTACH]

 

poprawnie - szkoda ze relingi zostały zastosowane , ale to kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blat około 10 cm, minimum 8 cm.

nie wiem co masz na myśli pytając o wykończenie.

uchwyty srebrne, długie "pałeczki" w poziomie, takie jak u Terry

szuflady na blumach, tych zwalniających :)

projekt:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a721e73f36ef603.html

Edytowane przez KamillaDeMon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terry - śliczna kuchnia.

Ja będę miała bardzo podobnie, a układ w wysokiej zabudowie - identyczny !!!! też białe meble z połyskiem, też w środku piekarnik i mikrofalówka, nawet uchwyty na takich samych (oczywiście do centymetra nie widzę) wysokościach... fajnie to widzieć w realu, a nie tylko na projekcie.

 

A wiesz jakie masz uchwyty ??

 

Ja nadal biję się z myślami czy robić zabudowa wysoka biała+szafki górne białe+dół grafit - do tego biały blat, czy jednak wszystko w bieli i do tego drewniany blat.

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blat około 10 cm, minimum 8 cm.

nie wiem co masz na myśli pytając o wykończenie.

uchwyty srebrne, długie "pałeczki" w poziomie, takie jak u Terry

szuflady na blumach, tych zwalniających :)

projekt:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a721e73f36ef603.html

 

 

Blat 60-80 na ostro , wykończenie boku szafki 40mm , ewentualnie 60mm grubośc korpusu w Kolorze blatu, i napiszę ze Te twoje < pałeczki < relingi > objadły się w kuchniach i psuja efekt > ale to sprawa wyboru > proponuję system Hettich easys lub bez elektroniki Push-To-Open wypiera Bluma tip -on , wówczas ta kuchnia bedzie miała to co nada jej Lansu , chyba ze masz koszty na bluma Tandem. a jeżeli Hettich to InnoTech i zawiasy Sensys również w projekcie zastanowiłbym sie nad wykończeniem górnej zabudowy , ten regał psuje kuchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terry - suuuuper kuchnia. Gdyby nie ostre veto mojej połówki na białą kuchnię, pewnie zrobiłabym sobie mocno podobną (tylko lodówkę chcę w zabudowie). Wysoka zabudowa świetna. Rozdzielenie szafek i szuflad (na każdej płaszczyźnie tak samo) - genialne. Bardzo mi się podoba - gratuluję.

 

P.S. Czy dobrze przyuważyłam, że masz kosz na śmieci w szufladzie otwieranej pedałem? Pokażesz dokładniej? Może być w tym wątku. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...