Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

ładna kuchnia , lecz zabudowę piekarnika wraz z lodówka ? błąd - brak wentylacji oraz wkomponowanie jej bez licowania ze ścianą nie było dobrym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terry - jak skończe moję kuchnie to ją wkleje ;) zobaczysz wtedy, że mamy identyczny układ szafek, płyty, zlewu ;) ;) tylko zabudowa wysoka jest ciut inna :) moja tez biała z tez drewnianym cokołem ;)

 

fajnie zobaczyć u kogoś coś zbliżonego do swojego bo to utwierdza w przekonaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff udało mi się przebrnąć przez cały wątek, a trochę tego było :D Szkoda, że dopiero po zaplanowaniu i zamówieniu kuchni. Ale zobaczymy, może nie wyjdzie tak źle.

A że to mój pierwszy wpis na forum pragnę się przywitać.

Terry i mme33 piękne kuchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki kupione na ul. Kopczyńskiego, jest to dość mały sklepik. Jadąc od centrum za rondem na ul. Obornickiej, chyba druga ulica w prawo. Sklep jest zaraz za zakrętem, chyba pierwszy lub drugi budynek

ja z Poznania więc jak możesz to proszę o adres tego salonu to sobie zobaczę na żywo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie że tak jest ładnie, widać ze miało być rozgraniczenie pewnych stref bo nawet ściany sa w innym kolorze

mnie sie podoba

 

 

to ze się Tobie podoba, niech i tak zostanie > :rotfl:

 

Witam.

Przyznaję że pewne komentarze mnie ubawiły...no wybaczcie;)

 

-- w sensie spostrzeżeń ,czy to że któś próbował wyrazić swoją opinię ?

 

-

A teraz tłumacze to i owo;kuchnia ta nie jest w nowym domu tylko w ponad 40letnim,stąd pewne rzeczy ze względów konstrukcyjnych wyszły jak na zdjęciach.Całość wyszła z trzech pomieszczeń;dawnej łazienki,dawnej kuchni i nowo dobudowanego wykuszu

- kuchnia robiona pod wymiar czy kupiona jako zestaw ?

 

 

-

Mieliśmy też szczęście że sprzęty wychodzą nam w ...spiżarce i stąd brak kratek

Spiżarka natomiast powstała z kolejnej starej łazienki...

 

Jednak to nie mus, lecz niedopatrzenie przy realizacji

 

 

-

Blat wystaje celowo poza obrys mebli.

Układ jest bardzo przemyślany i odpowiadający moim potrzebom

 

Potrzebom , spewnościa tak , ponieważ nie masz innego porównania, a czy układ przemyślany ? - jak i również blat dziwnie to wyglada dlatego na wstępie tego nie napisałem , ale jeżeli Ty tak uważasz i bronisz swoich racji , p[ozostawiam bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie chodzi mi o to zlicowanie i przede wszystkim razi mnie ten wystający blat.

 

 

dokładnie , mie ma tłumaczenia ze tak wyszło z musu , ponieważ robiąc przebudowę pomieszczeń , założeniem była kuchnia . I tłumaczenie i wkręcanie , ze tak musiało być , nie jest żadnym argumentem . Natomiast jezeli chodzi o blat w stylu angielskim , rustykalnym miało by to sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...