Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a to moja kuchnia troche zmieniona

 

Fajna kuchnia.

Mam pytanie - sprzęty w zabudowie - piekarnik i mikrofalówka są z IKEA ??

Jeśli tak jak sie sprawdzają ??

 

I jeszcze jedno - czy wygodnie otwiera się tymi uchwytami szuflady, te najwyższe, zaraz pod blatem i szafki ??

Nie ma za mało miejsca na rękę, nie obijasz sie o blat?

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wentylacja piekarnika nie da sie nic zrobic bo to jest wbudowany metal w piekarniku. a lodówka ma wentylacje z tyłu, sprawdzamy czy to wystarczy, jak nie to zrobimy kratke.

 

Serwis

Zanim zwrócą się Państwo do serwisu technicznego, prosimy sprawdzić:

 

a) czy urządzenie jest podłączone do prądu

 

b) czy podłączenie i bieguny są prawidłowe

 

c) czy nie ma ograniczenia w przepływie powietrza przez otwory wentylacyjne

 

d) czy urządzenie nie stoi zbyt blisko źródła ciepła

 

Przepływ powietrza - pamiętajmy o zapewnieniu przepływu powietrza w przypadku lodówek przeznaczonych do zabudowy, zapewnienie odpowiedniego cokołu i kratek wentylacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kuchnia.

Mam pytanie - sprzęty w zabudowie - piekarnik i mikrofalówka są z IKEA ??

Jeśli tak jak sie sprawdzają ??

 

I jeszcze jedno - czy wygodnie otwiera się tymi uchwytami szuflady, te najwyższe, zaraz pod blatem i szafki ??

Nie ma za mało miejsca na rękę, nie obijasz sie o blat?

 

1. tak, bardzo dobrze jak narazie

2.tak, napewno lepiej niz bezuchwytowa

3. nie, nie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis

Zanim zwrócą się Państwo do serwisu technicznego, prosimy sprawdzić:

 

a) czy urządzenie jest podłączone do prądu

 

b) czy podłączenie i bieguny są prawidłowe

 

c) czy nie ma ograniczenia w przepływie powietrza przez otwory wentylacyjne

 

d) czy urządzenie nie stoi zbyt blisko źródła ciepła

 

Przepływ powietrza - pamiętajmy o zapewnieniu przepływu powietrza w przypadku lodówek przeznaczonych do zabudowy, zapewnienie odpowiedniego cokołu i kratek wentylacyjnych.

 

własnie sie tak zastanawialismy czy musi byc kratka, ale jak mus to mus. Jutro bedzie. Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie jestem tu nowa ale watek śledze od dawna i mam problem z kolorem blatu i ścian w kuchni właśnie, więc jesli mogłybyście coś doradzić to będę bardzo wdzięczna:moja kuchnia (2,44 na 3,5m) to podłogi w płytce arkesia grafit, a na ściane angelo ornato bianko -czyli biale plytki w formacie 30 *60-2 rzędy w poziomie, okno jet białe , melbe mają być w kolorze orzecha -albo coś w tym kolorze chodzi o jakiś ciepły kolor drewna.Nie wiem jaki dać blat (nie stać mnie na konglomarat bo wówczas byłby biały a z innych materiałów boje sie dać w tej bieli). No i pozostaje kolor ścian w kuchni a właściwie jednej bo tylko ta z oknem bedzie widoczna (bez szafek wiszacych) na pozostałych 2-meble -układ litery U plus lada barek pomiedzy salonem, bo kuchnia jest otwarta na salon który jest w takim bardzo jasno szarym-kremowym kolorze zależy od światła, oraz tapeta ciemno brązowa ale prawie czarna i styka sie z kominkiem pomalowanym w tym samym kolorze co tapeta tylko o 2 tony jasniej. Kuchnia łaczy sie z korytazem na którm jest tapeta bezowa w wąziutkie pasy szaro kremowe . poruszałam ten temat w wątku jaki kolor do kuchni ale wiem ze tu jest najwiecej fachowco-doradców w sprawach kuchennych dlatego pozwolilam sobie na zdublowanie no i oczywiście będe wdzieczna za wszystkie rady .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...