Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

o czym ty piszesz ?

 

A msz jakies problemy z czytaniem ? Czy moze z rozumieniem tego co czytasz ? Ale bede na tyle wyrozumialy dla pewnych ulomnosci ze napisze raz jeszcze - u autoryzowanego dealera Blum'a koszt 2 wysokich szuflad i jednej niskiej w tradycyjnej blumoskiej w wersji czyli bez spodu, bez frontu i bez tylnej scianki to okolo 1100 - 1200zl. Ponimal czy jeszcze raz mam napisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A msz jakies problemy z czytaniem ? Czy moze z rozumieniem tego co czytasz ? Ale bede na tyle wyrozumialy dla pewnych ulomnosci ze napisze raz jeszcze - u autoryzowanego dealera Blum'a koszt 2 wysokich szuflad i jednej niskiej w tradycyjnej blumoskiej w wersji czyli bez spodu, bez frontu i bez tylnej scianki to okolo 1100 - 1200zl. Ponimal czy jeszcze raz mam napisac?

nielot nie rób z siebie głąba , bo to nic nie da i nie pisz głupot > A jak chcesz pisać to pisz to w temacie , lub w nawiązaniu z postem !!!!!!!!!!!

 

 

Napisał kikib

jestem z nich bardzo zadowolona, nie chcialam bezuchwytowej bo zle sie otwiera jak sa ciezkie rzeczy

czy mogę prosić o zbliżenie tych uchwytów?

czy w lodówce i zmywarce też masz takie? nie jest ciężko?

 

 

wejdz na stronę zobal i tam znajdziesz http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fzobal.com.pl%2Fuploads%2Fpliki-pdf%2F2010%2520pl-ru%2Fuchwyty.pdf

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot nie rób z siebie głąba , bo to nic nie da i nie pisz głupot > A jak chcesz pisać to pisz to w temacie , lub w nawiązaniu z postem !!!!!!!!!!!

 

Nerwy puszczaja ? Oby nic innego nie puscilo bo sie dopiero narobi....

 

 

ANSE72, sorry za takie bezpośrednie pytanie - czy Ty jesteś rocznik '72 ??

 

Lepiej zeby nie... bo jesli madrosc przychodzi z wiekiem to coraz mniej czasu koledze by zostalo....

 

 

A jak Wielce Szanowny ANSE72 ma jakies "ale" co do mojej wypowiedzi w kwesti Space Corner'a od Blum'a to moze Szanowny ANSE72 sprecyzuje co go tak ubodlo i czego nie zrozumial. Tylko pelnymi zdaniami i z zastosowaniem jezyka polskiego, jesli to nie jest zbyt trudne

Edytowane przez nielot2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy puszczaja ? Oby nic innego nie puscilo bo sie dopiero narobi....

 

 

 

 

Lepiej zeby nie... bo jesli madrosc przychodzi z wiekiem to coraz mniej czasu koledze by zostalo....

 

 

A jak Wielce Szanowny ANSE72 ma jakies "ale" co do mojej wypowiedzi w kwesti Space Corner'a od Blum'a to moze Szanowny ANSE72 sprecyzuje co go tak ubodlo i czego nie zrozumial. Tylko pelnymi zdaniami i z zastosowaniem jezyka polskiego, jesli to nie jest zbyt trudne

 

teraz to wiem o czym piszesz !!!! i uważaj , abyś nie doznał wielkich lotów ,, a po drugie w zadanym pytaniu przez zetton było < to czy ktoś mam space corner !!! > Więc jak piszesz to pisz to w połączeniu zadanego pytania ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja płyta to Bosch. Ale też bym drugi raz jej nie kupiła. Z gotowaniem wszystko OK ale to czyszczenie to ZGROZA. Trzeba było nie słuchać męża i kupić indukcję, przynamniej gładka powierzchnia do czyszczenia.

[ATTACH=CONFIG]42128[/ATTACH]

 

mam podobną ale Electroluxa i ten sam zgrzyt, wyczyścić tą płytę to porażka

mam ochotę przykryć ją folią alu i zmieniać co jakiś czas jak się mocniej zabrudzi

też bym drugi raz nie kupiła i też mam ją za namową męża, wolałabym białą emalie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takiego boscha jak na wcześniejszych zdjęciach. Brudzi sie to oczywiste. Najbardziej upierdliwe jest czyszczenie w poblizu pokretel. Wcześniej miałam zwykła kuchenkę z aluminiowa powołoka i nie było tak widać. Bardziej irytuje mnie to, ze ruszty są stosunkowo małe i kilka razy musiałam łapać zsuwajacy sie garnek. Jedyna ich zaleta, ze dobrze myja sie w zmywarce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, "rzucam się na pożarcie" i załączam parę zdjęć mojej kuchni.. jeszcze trochę w rozsypce, ale już powoli widać efekt końcowy :)

fronty białe, drewniane, matowe, blat dębowy, ściany szare.. reszta niedługo!

powiedz jak jest rozwiązana szafka pod ociekaczem w połączeniu z szafką z ala _Cargiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...