Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czy może jest zastosowany ffront , jeżeli pilaster bedzie przy lodówce z lewej strony > To takze powinien być przy prawej dolnej zabudowie i w wyspie . Ale to zmieni styl kuchni i jej wyposażenia . I również z widoku od frontu raczej zabudowanie lodówki licuje ze ścianą ? I ogólnie bateria < moim zdaniem nie pasuje do zlewozmywaka > ale to jest moje zdanie z czym się nie muisz zgodzić >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie, nie licuje, zostaje jeszcze 10 cm na pilaster, na tym zdjęciu będzie widać. I nie chciałam poszerzać wyspy ani dolnej zabudowy, więc pilaster został tylko na ściance przy lodówce, co do baterii to nie zastanawiałam się wcale czy będzie pasować, bardzo mi się podoba choć nie praktyczna strasznie, a i zlewozmywak wymarzyłam sobie w takim kształcie 1,5 komorowy :) Edytowane przez Wer_onika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki dzieciaczek:)

 

Krasia, ja też chcę takie słoiczki na przyprawy!!! A się cholerka zastanawiałam gdzie by tu umieścić te przyprawy i rzeczywiście - można na słupku piekarnikowym. Szkoda, że na widoku, ale w małej kuchni chyba tego nie uniknę.

Edytowane przez KamillaDeMon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika, masz (będziesz mieć) przecudowną kuchnię. Uchwyty bomba! No i to że fronty drewniane. Nie ma to jak drewno, mimo wszystko. Biel szafek jest cudna, matowa, taka kredowa.

ja zawsze chciałam białą kuchnię ale poszłam na kompromis z mężem, który jednak częściej gotuje i nie widziała mu sie jakoś biel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krasia

a powiedz, te słoiczki wygodne? rozważam ich zakup ale na przyprawy wydają się duże. z 2 strony przypraw używam dużo...

kuchnia mi się podoba bardzo, choć wielka krecha za tą niską szafkę, inną niż pozostałe. nie wiem natomiast co sądzę o sposobie ułożenia kafli za okapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krasia

a powiedz, te słoiczki wygodne? rozważam ich zakup ale na przyprawy wydają się duże. z 2 strony przypraw używam dużo...

kuchnia mi się podoba bardzo, choć wielka krecha za tą niską szafkę, inną niż pozostałe. nie wiem natomiast co sądzę o sposobie ułożenia kafli za okapem.

 

hmm, te kafle niby nie są źle, bo chyba gorzej by wyglądało gdyby były na równo, ja myślę że okap jest za mały, powinien być większy poza tym kuchnia bardzo ładna i taka świeża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, "rzucam się na pożarcie" i załączam parę zdjęć mojej kuchni.. jeszcze trochę w rozsypce, ale już powoli widać efekt końcowy :)

fronty białe, drewniane, matowe, blat dębowy, ściany szare.. reszta niedługo!

 

Ślicznie, mimo że nie mój "styl", to bardzo mi się podoba...

 

Witajcie,

 

no to i ja wkleję zdjęcia, jak to niektórzy piszą na pożarcie :)

 

Mam wrażenie że troszkę niedopracowana ta kuchnia, chodzi mi o wiszące szafki, i ten słupek, ale ogólnie fajna kolorystyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoiczki wygodne, nie chciałam chować wszystkiego do szuflad. Wolę mieć pod ręką.

Co do rozmieszczenia szafek, to nadal mam dylemat jak to ugryźć. Dzięki za opinię, bo juz wiem co jest ewentualnie do poprawy. Myślę nad dodaniem poziomej szafki do tej która wisi i wtedy będzie na "równo" albo dać same pionowe. Pomyślę nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

no to i ja wkleję zdjęcia, jak to niektórzy piszą na pożarcie :)

 

oj będzie BUM . dlaczego połącznie narożnej szafki zostało tak wykonane, jak również uchwyt w dolnej szafce jest po prawej a górnej po lewej > czym To jest spowodowane > Również zastanowiłbym się nad zmianą uchwytu frontu z szafki pod płytą http://forum.muratordom.pl/attachment.php? < daje wraże nie niepodzielnej symetrycznie szafki .attachmentid=43021&d=1297602963 , z frontem tej szafki http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=43026&d=1297603026 chyba że jest możliwośc ni znam wymiaru ale chyba to 1200 < 600-600>sąsiadujące szafki http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=43022&d=1297602979 i było by to z sensem ukierunkowania uchwytów <

 

 

o docięciu blatu nie zomawialismy

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyty były umieszczane tak jak było mi wygodniej otwierać drzwi szafki i tak górna szafka wisząca (60 cm) ma uchwyt z lewej na dole na odwrót. W mojej kuchnie nie ma tak naprwdę żadnej symetrii mam wrażenie :) sporo rzeczy mam wrażenie jest też do poprawy bo byłyo montowana przez nas samych. Zależy mi na opinii aby wiedzieć co jest schrzanione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 104 cm

 

czyli 2cm różnicy w obliczeniu po płytkach od cokołu do cokołu

 

a wynika z tego jakis kolejny błąd?

 

 

nie , żaden błąd dlaczego tak piszesz . dałaś kuchnię na pożarcie ,a ja po obiedzie jestem więc tylko przekąsiłem . I to chyba nic złego

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...