Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie straszcie bo my zdaje sie podobne cudo sobie wybralismy.

 

http://img833.imageshack.us/img833/7131/productnf.jpg

 

Mam tą płytę i jej czyszczenie nie sprawia mi jakichś większych kłopotów. Używam do tego wilgotnej ściereczki z mikrofibry i po chwili kuchenka jest sucha i czysta. Fakt, że trzeba się nakręcić kółek wokół pokręteł, ale nie jest to wielka trudność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasia kuchnia w bardzo w moim stylu! taka normalna, bardzo przytulna, swojska i nie wystylizowana :)

 

Masz rację. Bardzo podobają mi się te piękne katalogowe kuchnie - błyszczące fronty, puste przestrzenie blatów z pięknego drewna. Problem z tym, że jesteśmy z TŻem leniuszkami-świntuszkami i:

1. nie mamy nawyku natychmiastowego polerowania ściereczką każdej rozlanej kropli herbaty i chowania opakowań do szafek

2. Wszystkie przybory i przyprawy lubię mieć pod ręką

Więc moja kuchnia pewnie będzie bardziej wyglądać jak u krasi niż jak u efilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zrównam drugą poziomą szafką do poziomu wiszących i będzie lepiej. Co do okapu to nie wiem czy jakiś inny by pasował. Wydawało mi sie że tylko taki.

A co kuchni z katalogu to dla mnie kuchnia musi być praktyczna. Fajne popatrzeć na kuchnię u innych forumowiczek gdzie nie ma śladu użytkowania ale to nie dla mnie. Zawsze mi sie podobał styl e Ikei i ich showroom'y gdzie jest masa pierdół na blatach, pojemniczki, słoiczki itp. Nie lubie pochowanych wszelkich przypraw. O ile płyn do mycia czy gabkę można pochować o tyle rzeczy w codziennym użyciu muszę mieć pod ręką.

Dzięki za wszelkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasia kuchnia w bardzo w moim stylu! taka normalna, bardzo przytulna, swojska i nie wystylizowana :)

aż chce się w niej przebywać i pichcić ;)

planujesz coś na puste ściany?

 

myślałam o jakiś retro tabliczkach nawiązujących do Ameryki lat 60 z siurniętymi gospodyniami domowymi albo retro tabliczki bardziej w paryskim styli. Jest tego dużo na allego pod hasłem tabliczki metalowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jutro muszę powiesic okap ale wieszając na sugerowanych 75 cm będę walić łbem w to żelastwo. Czy macie okapy tak nisko czy wieszaliście jednak wyzej ignorując zalecenia producenta no i czy powieszony wyzej działa zgodnie z przeznaczeniem?

 

0d 75 do 80-5 gazowa płyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...