Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oj ! ja mam też taki walec tylko AMICA OWC4778I a nie z Teka , płytę 80 cm i jest ok. ma cztery stopnie, jest przystępny cenowo. Osobiście wolałam dołożyć więcej kasy do innego sprzętu w kuchni, np. kawiarki w zabudowie:D A okap też nie najgorszy :yes: spełnia swoją funkcję, a najważniejsze, że nie robię sobie guzów na czole :mad::lol2: co miało miejsce w starej kuchni z większym okapem.

 

Mirko ja taki okap Amica też mam na swojej liście ale TEKA DOT ISLA teraz w jakiejś promocji i nawet taniej wychodzi, tylko parametrów jeszcze nie porównywałam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajny ten okapik MarJel chwaliłaś się już swoją kuchnią? :)

 

mirka, moja kuchnia się robi właśnie, na razie mam tylko projekt i to też już nie do końca aktualny. Kuchnia będzie pt. ,, ale to już było" - czyli biała z drewnianym egzotykiem na blacie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdzielę! Ponad 5 tyśka za okap! Mój M. to chyba by mnie gołymi ręcami udusił jakbym mu z czymś takim wyjechała. Jak powiedziałam że taki za 2 tyśka chcę to prawie mi chłopina na zawał zszedł a co dopiero 5...zazdraszczam wam wyrozumiałych małżowin ;) Jak mój M. kiedyś będzie marudził że drogie rzeczy wymyślam to mu ten wątek przedstawię :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel Ehehhehhe niech sobie wypomina najważniejsze że masz okap jaki chciałaś! ;) A co do lansowania....masz wypasiony okap to się chwal nawet jakby reszta kuchni miała być z kartonu ;) ja to swego czasu to się kiblem lansowałam taka byłam dumna że mam villeroy&boch :D i co? ktoś mi zabroni?! :p

p.s. niedługo przyjdzie brodzik hiszpański za 1,5 tyś wtedy dopiero się będę na forum wozić :D

***

A z okapów to mi się podoba siemens pokazywany tu przez kogoś.

http://www.skapiec.pl/site/cat/303/comp/526439?gclid=CLbfv7rKiqcCFYUw3wodBENbfA

Ktoś taki użytkuje i może coś więcej o nim powiedzieć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są tu tacy, którzy nie mają okapów wcale? Ja w poprzednim mieszkaniu miałam i nie używałam, wiec zastanawiam się, czy jest mi to potrzebne? może o czymś nie wiem...

 

Ja rozmawiając z "panem od kuchni" zapytałam o to samo i usłyszałam: jak nie jest pani przekonana o konieczności posiadania okapu, to zrobimy tylko podejście ...

 

A aktualnie od 10 lat mam kuchnię - o przepraszam - aneks kuchenny bez okapu i nie czuję jego braku .... I uprzedzając komentarze i domysły: gotuję codziennie obiadki, piekę ciasta i zdarza mi się nawet gotować kiszoną kapustę. Przyznaję, że po smażeniu placków i ryby (niekoniecznie razem ;-)) zapach niestety utrzymuje się cały dzionek, ale poza tym nie widzę (a może nie czuję :p) problemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...