Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ANSE Twoja wypowiedz na temat lansowania jest co najmniej niesmaczna a na pewno nie na miejscu...Kazdy kupuje to co mu sie podoba i co jest w jego zasiegu finansowym, zagladanie innym do portfela i szufladkowanie go jako lanser jest daleko idacym uproszczeniem.:yes:

 

a jak nazwiesz to, że ktoś na forum cche pokazać jaki jest majętny ?

jak zagladanie do portfela - osoba która cche zachować klase nie lansuje się nie pisze o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse przede wszystkim nie bardzo rozumiem co napisales bo skladnia Twojej wypowiedzi mi na to nie pozwala:yes:.

Forum jest dla wszystkich, kazdy z nas ma prawo zamieszczac tutaj swoje wnetrza bez wzgledu na to jaka to polka cenowa...:yes: Mysle ze troche sie zapedziles z ta wirtualna ocena co poniektorych:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz to wyjaśnić ? jestem zainteresowana jako anty-okapowa :)

 

He he - też za pierwszym podejściem nie byłam pewna - panu chodziło o to, że doprowadzimy nad płytę rurę i przygotujemy sufit (pan mówił o podwieszanym a ja tekiego :no:) do ewentualnego powieszenia jakiegoś ustrojstwa. Ale ja chyba sobie daruję .... Jak już wspomniałam, mam aneks kuchenny czyli praktycznie gotuje w salonie i nie mam ani okapu ani wyciagu (tylko kratkę w ścianie i to też nie bezpośrednio nad piecem) i wg mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

no super i tacy lanserzy mi się podobają - daj kuchnię na forum sprawdzimy jak to sie ma do pozostałości

nie wytrzymałam!:x

co w tym lanserskiego? Na tym forum (i w tym wątku) było kilkadziesiąt co najmniej kuchni ze sprzętem podobnym cenowo! Nawet taki okap był! Nikt tego nie odczuwał w ten sposób?Nie widzę w tym nic z "lanserswa"!

Wyobraź sobie Anse, że ludzie długie lata ciężko się uczą na kilku kierunkach, kończą aplikacje, MBA, żeby w przyszłości móc pozwolić sobie m.in. na taki okap na przykład!?

Zasłużyli sobie po prostu!

Nasuwa mi się tylko jedno "żal dupę ściska"!

Wybaczcie, ale nie wytrzymałam....

 

PS. Anse skąd w tobie tyle nieżyczliwości!?

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::lol2::rotfl::rotfl: Lubię to . Jeżeli coś piszesz pisz obiektywnie . Wiedz jedno POLA08 > Jak dla mnie każdy moze sobie wbijać sprzęt z najwyższej półki i jestem za tym , ale jedna rzecz która mnie nurtuje to to , że każdy jak napisałaś cięzko pracuje aby zasłużyć sobie na pewne udogodnienia jak i pewną jakośc produktu > Więc niech osoby , które tak idealizują swoje kuchnie , adekwatnie podejdą do tego , Ze okap, piekarnik , zlewozmywak , płyty grzejne itp. które kosztuje kwotę X są cenowo OK , A Kuchnia u stolarza , którą musi wykonac zgodnie z projektem jak i dopasowaneim do klienta jest ZBYT DROGA - lepsze określenie , cytat ;;chyba popierd....... go za te pare szafek . ze ja mam dać kwotę X > to jest stan faktyczny więc prosze nie pisz ,czegoś co nie jestt zgodne z faktem . Z innej beczki na tym forum sa osoby , które uważają ze ich pobory są adekwatne do ich pracy , a inni musza płacic aby ich luksusy musiały byc spełnione. i TO JEST LANSERSTWO ... Jeżeli chodzi o moją osobę takie ceny sa normalnościa, bo to właśnie dorobkowicze , żeruja na wszystkich <
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza!

Anse przeczytaj jeszcze z raz moją wypowiedz, bo nie zrozumiałeś chyba!

A mi szkoda czasu na zastanawianie się co miałeś na myśli...!

Anulek2005 tak też zrobię, nie zamierzałam kontynuować dyskusji tylko wyrazić swoje zdanie...:cool:

Nic więcej w tym temacie...

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza!

Anse przeczytaj jeszcze z raz moją wypowiedz, bo nie zrozumiałeś chyba!

A mi szkoda czasu na zastanawianie się co miałeś na myśli...!

Anulek2005 tak też zrobię, nie zamierzałam kontynuować dyskusji tylko wyrazić swoje zdanie...:cool:

Nic więcej w tym temacie...

 

 

kazdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania , !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pola - niektórych po prostu boli, że wolisz kupić dobry sprzęt niż przepłacać za płytę wiórową. Jeżeli dasz radę, to odpuść - znowu popsuje nam się watek .... A to byłaby szkoda ...

 

Anulek2005, ja też zdecydowanie wolę wydać kasę na sprzęt, ładne meble czy zasłony niż przepłacać za pracę fachowca, która na pierwszy rzut wydaje się być mało warta. Ale co z tego, że kupisz drogie i piękne płytki jak partacz wiele z nich zepsuje, zanim przyklei, uszkodzi baterię za kilka tysięcy czy zamontuje blat z granitu w taki sposób, że zniszczy przy okazji kuchenne meble? Nie płacisz za samą płytę wiórową. Płacisz za czyjś czas pracy, jakość wykonania i szacunek do Twoich pieniędzy - budowa nauczyła mnie, że praca fachowca jest cenna, praca dobrego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania , !!!

wyrażanie swojego zdania a wyzywanie od lanserów to zupełnie co innego

czy naprawde nikt z obsługi forum nie może znaleźć na niego paragrafu ?

czy ciągłe prowokacyjne posty nie są wystarczające ? w takim razie prosze o udostępnienie opcji: "ignoruj posty użytkownika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena - ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Problemem jest to, że takich fachowców jest bardzo mało. Jeżeli ktoś "kamufluje" koszty swojej pracy w cenie materiału, to mnie to drażni. Wiem ile kosztuje płyta wiórowa i jej pocięcie w hurtowni płyt. Jeżeli kiedyś otrzymam wycenę kuchni w rozbiciu na materiały i robociznę, a cena każdego elementu (typu zawias czy uchwyt) nie będzie wyższa niż w sklepie za rogiem, to będę z takim fachowcem dalej gadać, nawet jeżeli koszty robocizny przekroczą koszty materiału. Podsumowując - ja bardzo cenię pracę fachowca i szukam takiego, który też ją ceni i potrafi to powiedzieć. A nie twierdzi, że "to materiały takie drogie, a ja to robię prawie charytatywnie".

 

P.S. Jestem po wstępnej rozmowie z człowiekiem, który mi wygląda na fachowca - zobaczymy co z tego wyniknie :-)

 

Przepraszam za OT - wypowiedziałam się i drążyć nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też już trafia jak czytam co pisze anse, jak to jest że facet od rana do nocy siedzi na forum, nie pracuje albo w nocy montuje komuś kuchnie, albo nic nie robi i żal że nie ma kasy np na drogi okap i fajną kuchnię, więc wszystko krytykuje i zazdrości, boże nie mogę, nie znam takiego drugiego chłopa po na kompie siedzi 20 godzin na dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha, rozumiem że masz problem aby się wysłowić i aby inni czytający cię rozumieli, ale widzę że ze zrozumieniem innych też masz problem, to były moje przypuszczenia, a okap po prostu widziałam, a poza tym twoje opinie są beznadziejne, pamietam jak mi powiedzialeś ze moja lodówka nie pasuje do mojej kuchni , ale wytłumaczyc już nie potrafiłeś, myslę że rzucasz słowa na wiatr a potem zastanawiasz się jak je uzasadnić, czasem coś wymyślisz ale częściej już nie.

przyttocz wątek Twojej kuchni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrażanie swojego zdania a wyzywanie od lanserów to zupełnie co innego

czy naprawde nikt z obsługi forum nie może znaleźć na niego paragrafu ?

czy ciągłe prowokacyjne posty nie są wystarczające ? w takim razie prosze o udostępnienie opcji: "ignoruj posty użytkownika"

 

Dziewczyny - opcję "ignoruj posty" musimy sobie włączyć same!!!! Ja to sobie umieściłam w sygnaturze, żeby nie zapomnieć!!! Joliska nie będzie miała roboty jak po prostu forum (czyli my) zbanuje gościa. Chociaż wiem jakie to trudne:D Proponuję jednak spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak coś w tym jest...

 

Mam sporawą kuchnie... nie mam spiżarki więc mebli duuużo. Po wycenach z salonów kuchennych posiwiałam... po wycenach od stolarzy - usiadłam....

 

Więc poszperałam, pomacałam, zoptymalizowałam i jest :)

 

Kuchnia biała, lakierowana, na blumach - czyli mniej więcej jak chciałam ... ale wsioooo by IKEA... można ? można!

 

Ja wiem, ze mnie zaraz zakrzycza niektórzy, że Ikea to szmelc... że będę żałować.... ble ble ble. Może tak, a może nie. Wiem jaka jest Ikea... ale i widziałam inne kuchnie: WFM, czy osławionego Rusta. Różnice są owszem, ale czy aż takie jak mówią o tym różnice w wycenie, czy na pewno płyta wiórowa z ikei jest 3,5krotnie mniej trwała? - nie sądze ;) Ale wiem jedno... za różnice w pieniążkach położyłam drewno na ścianie w kuchni, kupiłam jeden z lepszych sprzętów siemensa i będe miała blat z granitu 4 cm bez podklejki :)

 

Dla mnie jest to optymalizacja, która pozwala mi na spełnianie swoich planów nie idąc z torbami.

 

A te filmiki co widziałam - zalatuja mi Jetsonami ;) fajne gadżety, ale - moze wyjdzie moja prowincjonalność - ja wole iśc na góre i spytac moich dzieci co robią i czy im czegoś trzeba... niż podglądać je z ukrytej kamerki ;)

 

Nie wszystko jest warte takich pieniędzy jakie sobie sprzedawca woła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...