Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzęt

 

płyta ceramiczna - siemens ET 875 SC 11D

piekarnik - siemens HB 76AA 660

zmywarka - siemens SN 66N 080EU

 

pralka - bosh WAS 28743 PL

 

Siemens okap LC 957BC40 okap dopiero zamówiony.

 

Brakuje mi kawiarki ( siemens TK76K572 )gdyż czekałam na wycene blatu, ale wciąż jest na liście chciejstw ;)

 

A kuchnie to strach tutaj pokazac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego, czy towar jest wart ceny też już była dyskusja :)

 

Z tymi 4 cm blatu to myślę, że ciut przesadziłaś, bo straszliwie ciężki będzie ten blat:cool: mam nadzieję, że IKEA stanei na wysokości zadania i że korpusy to wytrzymają ;)

 

Już moja w tym głowa by wsio było w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak coś w tym jest...

 

Mam sporawą kuchnie... nie mam spiżarki więc mebli duuużo. Po wycenach z salonów kuchennych posiwiałam... po wycenach od stolarzy - usiadłam....

 

Więc poszperałam, pomacałam, zoptymalizowałam i jest :)

 

Kuchnia biała, lakierowana, na blumach - czyli mniej więcej jak chciałam ... ale wsioooo by IKEA... można ? można!

 

Ja wiem, ze mnie zaraz zakrzycza niektórzy, że Ikea to szmelc... że będę żałować.... ble ble ble. Może tak, a może nie. Wiem jaka jest Ikea... ale i widziałam inne kuchnie: WFM, czy osławionego Rusta. Różnice są owszem, ale czy aż takie jak mówią o tym różnice w wycenie, czy na pewno płyta wiórowa z ikei jest 3,5krotnie mniej trwała? - nie sądze ;) Ale wiem jedno... za różnice w pieniążkach położyłam drewno na ścianie w kuchni, kupiłam jeden z lepszych sprzętów siemensa i będe miała blat z granitu 4 cm bez podklejki :)

 

 

A te filmiki co widziałam - zalatuja mi Jetsonami ;) fajne gadżety, ale - moze wyjdzie moja prowincjonalność - ja wole iśc na góre i spytac moich dzieci co robią i czy im czegoś trzeba... niż podglądać je z ukrytej kamerki ;)

 

Nie wszystko jest warte takich pieniędzy jakie sobie sprzedawca woła. :)

 

 

i powiem ci że masz rację, ja nie widzę różnicy patrząc na moją kuchnię z wfm a na kuchnię z ikei, te opinie że ikea to syf, moim zdaniem nie są do końca prawdziwe, ale jest jedno ale , w kuchni z ikei denerwuje mnie biały korpus, ja koniecznie chciałam szary, i te dziury do regulacji idące po całej ścianie, oczywiście to wszystko jest w środku mebli więc nie widać, ale mnie to by denerwowało, poza tym uważam że kuchnie z ikei są warte swojej w sumie niskiej ceny, pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze Ikea to niezla jakosc w rozsadnych pieniadzach :yes:. Z racji tego, ze mieszkam w Norwegi i dosc czesto zmienialam mieszkania, mialam okazje uzytkowac kilka ikeowskich kuchni - wszystkie spisywaly sie bez zarzutu, pomimo tego ze pierwszej mlodosci nie byly:D. ikea daje 10 lat gwarancji na kuchnie, ktory ze stolarzy albo ktoro studio kuchenne daje tyle? ja gdyby nie to, ze mam nietypowe rozmiary prawdopodobnie kupilabym meble w Ikea:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiem ci że masz rację, ja nie widzę różnicy patrząc na moją kuchnię z wfm a na kuchnię z ikei, te opinie że ikea to syf, moim zdaniem nie są do końca prawdziwe, ale jest jedno ale , w kuchni z ikei denerwuje mnie biały korpus, ja koniecznie chciałam szary, i te dziury do regulacji idące po całej ścianie, oczywiście to wszystko jest w środku mebli więc nie widać, ale mnie to by denerwowało, poza tym uważam że kuchnie z ikei są warte swojej w sumie niskiej ceny, pozdarwiam

 

 

:D :D :D

 

mam to samo... w planach zakup zaślepek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze Ikea to niezla jakosc w rozsadnych pieniadzach :yes:. Z racji tego, ze mieszkam w Norwegi i dosc czesto zmienialam mieszkania, mialam okazje uzytkowac kilka ikeowskich kuchni - wszystkie spisywaly sie bez zarzutu, pomimo tego ze pierwszej mlodosci nie byly:D. ikea daje 10 lat gwarancji na kuchnie, ktory ze stolarzy albo ktoro studio kuchenne daje tyle? ja gdyby nie to, ze mam nietypowe rozmiary prawdopodobnie kupilabym meble w Ikea:yes:

 

ot i właśnie ta gwarancja była jednym z głównych powodów "za". Jestem już po nizłych przeprawach reklamacyjnych nieco innego kalibru za sobą i teraz postanowiłam że chce miec święty spokój choć z tym :) do tego jak się doda na prawde świetną ekipe montującą, która w jedeą sobotę za 9stów zmontowała z uśmiechem całość mebelków - hm... gdybym była raz jeszcze przed decyzją... zrobiłam bym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitubaga - 4 cm blat z granitu. Przecież będzie to ważyło kilkaset kg. A masz wzmocnioną podłogę pod szafkami kuchennymi??? :p A kuchnie z IKEI miałam 2 i trzecią użytkuję u siostry i nie ma się do czego przyczepić.

 

ooo, słyszałam o wzmocnionych korpusach, nóżkach ale o wzmocnionej podłodze??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt

 

płyta ceramiczna - siemens ET 875 SC 11D

piekarnik - siemens HB 76AA 660

zmywarka - siemens SN 66N 080EU

 

pralka - bosh WAS 28743 PL

 

Siemens okap LC 957BC40 okap dopiero zamówiony.

 

Brakuje mi kawiarki ( siemens TK76K572 )gdyż czekałam na wycene blatu, ale wciąż jest na liście chciejstw ;)

 

A kuchnie to strach tutaj pokazac ;)

 

A te sprzety - zmywarka, piekarnik pasują Ci do zabudowy w meblach IKEA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980 to był żart. Nie ma prawa zapaść się podłoga przy 4 cm blacie granitowym, ale jak to pisałam byłam świeżo po przeczytaniu tego wątka. Współczuję tym ludziom.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170034-Opadająca-podłoga

 

A właśnie czy ten wybrany sprzęt AGD pasuje do szafek IKEA, bo z tym zawsze były problemy...

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...