Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ooo rany :o

 

to powoli.... różne żródła podają różną wage kamienia w zależności od jego rodzaju... u mnie będzie absolute black który na 1m2 w grubości 4 cm waży +- 120 kg. Blat ma szerokość 0,62 m więc jest to waga rzędu 75 kg na każdy metr bieżący.

 

I teraz.. każda szafka jest przymocowana do ściany, wszystkie szafki sa skręcone ze sobą, pod każdą szafką będzie stał drewniany krzyżak wspierający, bo wiadomo plastiki mogą strzelić. Moim zdaniem nie ma bata by to nie wyszło... natomiast moją bolączka jest kruchośc blatu przy montażu - mówie to u dziurach głównie na płyte (81 x 52 cm). Ale mam nadzieje, że kamiearz już wie jak to zrobić tym bardziej, ze otwory będą wycinane u mnie na miejscu.

 

Korozja... ja nad tym piekarnikiem mlaskałam strasznie długo i dopiero zmiana stolarza ;) pozwoliła na totalne szaleństwo :) dodam jeszcze, że my to leniuchy jesteśmy, ale Ikeę się dobrze skręca samemu... więc może warto skrzyknąć jakiś transporcik i powalczyć troszkę :)

 

Alutka lejesz mniód na moje skołatane serce ;) a w pionie blatu nie będzie... będzie drewno ;)

 

Atika... zmywara weszła bez problemu w ciąg mebli - front pasuje jak ulał ;) piekarnik jeszcze stoi na podłodze, ale wiem, ze będzie oki bo wsio mam pomierzone... jedyne co... to jak się dochrapię kawiarki to będe się zastanawiać, aczkolwiek sądząc po wstępnych pomiarach nie powinno byc kłopotu. Z meblami ikeowskimi są jedynie kłopoty z lodówkami, bo podział drzwiczek szafek ikeowskich nie pokrywa się z podziałami drzwiczek w modelach lodówek do zabudowy ale nie z ikei.

 

Ale na to też są sposoby ;)

Edytowane przez nitubaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nitubaga piekarnika zazdraszczam wielce. Ja też na początku napaliłam się na kuchnie WFM bo to światowa jakość i takie tam pierdoły. Ale teraz wolę kupić coś "gorszego" ale za to móc sobie pozwolić na chociażby lepszy piekarnik czy lodówkę.

Szkoda że Ikei nie ma w Szczecinie :(

 

Ja też starsznie żałuję ale moze kiedyś. Tylko my wtedy to już chyba swoje budowy pokończymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo nie wiem czy się odważe :o

 

bo sie okaże, że uchwyty nie dość, ze nie takie, to jeszcze nie we właściwą stronę przymocowane ;)

 

Poza tym to jest wątek o kuchniach gotowych... a moje to w połowie drogi jest dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo nie wiem czy się odważe :o

 

bo sie okaże, że uchwyty nie dość, ze nie takie, to jeszcze nie we właściwą stronę przymocowane ;)

 

Poza tym to jest wątek o kuchniach gotowych... a moje to w połowie drogi jest dopiero...

 

A daj spokój, ja się dowiedziałam że lanserem jestem i mam to koło nosa, żeby nie powiedzieć że gdzie indziej:P

 

Nie daj się prosić:D Dawaj foty.

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to umówmy się, że jak będzie blat (początek marca) i zedrę wszystkie folie zabezpieczające fronty, dostukam cokoły - to sie pochwale, dobrze ?

 

na razie na smaczek zostawie to... ściana z drewnem - fota z komórcki więc sami widzicie, że kieeepskie to to :(

 

006.JPG

 

i od razu mówie, że blenda przy szufladach jest celowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to umówmy się, że jak będzie blat (początek marca) i zedrę wszystkie folie zabezpieczające fronty, dostukam cokoły - to sie pochwale, dobrze ?

 

na razie na smaczek zostawie to... ściana z drewnem - fota z komórcki więc sami widzicie, że kieeepskie to to :(

 

006.JPG

 

i od razu mówie, że blenda przy szufladach jest celowa.

 

zapowiada się szałowo!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo nie wiem czy się odważe :o

 

bo sie okaże, że uchwyty nie dość, ze nie takie, to jeszcze nie we właściwą stronę przymocowane ;)

 

Poza tym to jest wątek o kuchniach gotowych... a moje to w połowie drogi jest dopiero...

nitubaga przy wklejeniu kuchni w wątku możesz zaznaczyć że jest to kuchnia tylko i wyłącznie do pochwalenia się a nie do oceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, od dawna śledzę wasz wątek,podpatruję i podziwiam kuchnie. U mnie dopiero ekipa weszła wczoraj-na razie mam tylko prąd, więc panowie trochę marzną:(

Wyburzają cząść ścian, stawiają nowe-mieszkanie ma 70m, developerskie. Jak bedzie coś widać oprócz pyłu to wstawię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są tu tacy, którzy nie mają okapów wcale? Ja w poprzednim mieszkaniu miałam i nie używałam, wiec zastanawiam się, czy jest mi to potrzebne? może o czymś nie wiem...

 

Witam ja mam okap,ale używam go sporadycznie .Kiedyś też chcialam duży,wypasiony okap,ale koleżanka mi odradzila.Ma taki i ciągle go pucuje i czyści.Teraz wiem że dala mi dobrą radę.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to umówmy się, że jak będzie blat (początek marca) i zedrę wszystkie folie zabezpieczające fronty, dostukam cokoły - to sie pochwale, dobrze ?

 

na razie na smaczek zostawie to... ściana z drewnem - fota z komórcki więc sami widzicie, że kieeepskie to to :(

 

006.JPG

 

i od razu mówie, że blenda przy szufladach jest celowa.

 

 

 

co to za drewno, bo aż mnie ciareczki przeleciały ! boski kolorek jesli tak mozna go okreslić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...