Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a widzisz Renia to jest warte uwagi > z tym co napisałem, jak to się powiąże może wyjśc MUS darmowych porad

 

 

właśnie miałabym problem czy to Ci którzy chwalili czy Ci którym się nie podobało ha ha

 

 

mnie nie bierz pod uwagę , cały czas byłem przed kompem

 

ty byś nie chciał takiej nie dopracowanej

 

no ja bym chetnie rzucila okiem, patrzac na komentarze musi byc fajna :)

 

przykro mi, sama nie wiem co się stalo, a ktos ma pojęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pytanie do reni1980:

po pierwsze piękną masz kuchnię, zazdraszczam :yes: , baaardzo w moim guście, a pytanie moje to:

jakie masz sprzęty w wysokiej zabudowie? Czy to umieszczone tak wysoko to piekarnik?? Bo ja jakaś strasznie niska nie jestem, ale raczej tam nie udałoby mi się nic włożyć czy wyjąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do reni1980:

po pierwsze piękną masz kuchnię, zazdraszczam :yes: , baaardzo w moim guście, a pytanie moje to:

jakie masz sprzęty w wysokiej zabudowie? Czy to umieszczone tak wysoko to piekarnik?? Bo ja jakaś strasznie niska nie jestem, ale raczej tam nie udałoby mi się nic włożyć czy wyjąć :D

 

tam jest piekarnik i piekarnik z mikrofalą, czy wysoko dla mnie w sam raz, a tak wogóle to mam wysoko meble w kuchni bo też jestem wysoka, blat mam na wysokości 91cm, standardowo jest chyba niżej, w mieszkaniu zawsze musiałam się schylać jak stałam nad blatem, a teraz mam ok, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wszystko wyjaśnia renia, skoro jesteś wysoka, aby Tobie było wygodnie...ale kuchnia boska i przypuszczam bryła domu też w moim guście, wnoszę po zajeb.. oknach :yes:

 

 

apropos większość pokazanych w tym wątku kuchni jest wykonana rewelacyjnie, moja jest w trakcie wykonywana etapami oszczędnościowo :D , i nie wiem czy wogóle odważę się ją pokazać na żywo :o po tym co tu zobaczyłam i przeczytałam. Jednak postanowiłam założyć wątek z projektem do oceny, jakby kto miał chwilę i chęć zerknąć i zaopiniować będę wdzięczna http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173633-Amatorski-projekt-białej-kuchni-do-oceny&p=4585874#post4585874

Edytowane przez Izuuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...