Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a mnie w tej kuchni najbardzieh przeszjadza kolor tudzież jego brak. lubię drewniane naturalne kuchnie, ale tu wyszło strasznie mdło.

 

mnie ten brak koloru rowniez zaczal przeszkadzac dlatego myslalam o dodaniu jakichs polek na scianie ewentualnie powieszeniu jakiegos fajnego zegara czy duzego zdjecia, co o tym myslicie?

 

Tanis, a nie bedzie Ci ten stolik przeszkadzal w codziennej komunikacji, w pracy w kuchni..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

umieszczam pare fotek swojej kuchni, sama chetnie bym ja za pare rzeczy skrytykowala ale swoja ocene juz znam.. (drazni mnie murek dzielacy kuchnie, draznia mnie dlugie uchwyty oraz brak miejsca siedzacego tak aby napic sie kawki, zjesc sniadanie..)

bede wdzieczna za konstruktywne uwagi oraz ewentualne pomysly na to jak/ gdzie wstawic / wykombinowac jakies miejsce siedzace w kuchni bo jednak mi tego brakuje (w kuchni sa dwa otwarte wejscia, jedno do jadalni co widac na zdjeciu, a drugie z holu - kolo lodowki)

inne sugestie co/jak i czy zmienic czy dodac mile widziane:)

 

a co myslicie o takim pomysle (o ile jego realizacja jest mozliwa) aby zrobic dwa miejsca siedzace przy oknie tam gdzie sa szuflady a szuflady owe przesunac na miejsce szafek przy murku (niestety miejsce siedzace bylo by kosztem tych dwoch szafek..) - czy takie cos w ogole da sie zrobic bez wiekszej ingerencji w meble oraz czy ma to szanse fajnie wygladac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten brak koloru rowniez zaczal przeszkadzac dlatego myslalam o dodaniu jakichs polek na scianie ewentualnie powieszeniu jakiegos fajnego zegara czy duzego zdjecia, co o tym myslicie?

 

 

widzisz po pewnym czasie u żytkowania zaczynają się sanki . Zadnego murka nie rozwalaj jest Ok, jedynie co mogła byś zmienić to . Wyrównanie Sbs z zabudową Piekarnika . i dopasowanie jej do wysdokości górnych szafek , ale to się wiąze z kosztami < blatu jak i Zabudowy Piekarnika , więc lipa . Jezlei chcesz coś dodoac to Ekran w kolorze brązu dąb fornir ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz po pewnym czasie u żytkowania zaczynają się sanki . Zadnego murka nie rozwalaj jest Ok, jedynie co mogła byś zmienić to . Wyrównanie Sbs z zabudową Piekarnika . i dopasowanie jej do wysdokości górnych szafek , ale to się wiąze z kosztami < blatu jak i Zabudowy Piekarnika , więc lipa . Jezlei chcesz coś dodoac to Ekran w kolorze brązu dąb fornir ,

 

czy dobrze rozumiem - podniesc piekarnik z zabudowa do wys.szafek wiszacych a w tej luce dodac blat..?

a moge zapytac co jest fajnego w tym murku, bo ja juz w nim nic nie widze pozytywnego, tylko mi przeszkadza, bo zamiast niego wolalabym jakas fajna szafke w polkami na wino czy tez wlasnie jakis barek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zerknęłam- Ty masz zaraz jadalny stół za murkiem. Jakby dodac jakiś stolik- dublowanie. :/ Kurcze...

 

Aaaa....w obecnym mieszkaniu - też mam murek, oddziela kuchnię od stołu jadalnego. Niczemu innemu nie służy- tylko tylko jako oddzielacz.

Edytowane przez tanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze rozumiem - podniesc piekarnik z zabudowa do wys.szafek wiszacych a w tej luce dodac blat..?

a moge zapytac co jest fajnego w tym murku, bo ja juz w nim nic nie widze pozytywnego, tylko mi przeszkadza, bo zamiast niego wolalabym jakas fajna szafke w polkami na wino czy tez wlasnie jakis barek..

 

jeżeli miała by być butelczarka to owszem Tak < ale nie proponuję ze względu na \Trzeźwośc |:) Lecz grubośc korpusów nie 18 lecz 22-28 do wykonanai butelczarki> odnośnie piekarnika mozesz popatrzeć na kuchnie i zobaczysz jak wyglada prawa blenda a jak lewa jaki ma wymiar i mozna wyrównac je do jednakowego wymiaru < co również wpłynie na wyrównanie szafek dolnych z SBS < Chodzi o to ze masz zabudowę na 2016 , ??? a piekarnik na X i chodzi aby wyrównac to szafką na wysokośc szafek wiszących i równiez można by było zabudować Sbs dac Korpus o grubosci 36-40 z lewej strony Sbs jaki z Prawej dodoatkowo blendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miała by być butelczarka to owszem Tak < ale nie proponuję ze względu na \Trzeźwośc |:) Lecz grubośc korpusów nie 18 lecz 22-28 do wykonanai butelczarki> odnośnie piekarnika mozesz popatrzeć na kuchnie i zobaczysz jak wyglada prawa blenda a jak lewa jaki ma wymiar i mozna wyrównac je do jednakowego wymiaru < co również wpłynie na wyrównanie szafek dolnych z SBS < Chodzi o to ze masz zabudowę na 2016 , ??? a piekarnik na X i chodzi aby wyrównac to szafką na wysokośc szafek wiszących i równiez można by było zabudować Sbs dac Korpus o grubosci 36-40 z lewej strony Sbs jaki z Prawej dodoatkowo blendy

 

zaczynam rozumiec ale to faktycznie troche kosztowne sie wydaje choc nie wykluczam takiej zmiany w przyszlosci, zawsze to dodatkowe szafki a i lodowka na rowno z szafkami bedzie lepiej wygladac..

a czy jest szansa na takie przerobienie mebli jak pisalam powyzej: czyli aby miejsce siedzace zrobic przy blacie w miejscu szuflad przy oknie, a szuflady te przesunac do murku kosztem likwidacji dwoch szafek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szperając po kuchniach znalazłam jeszcze jedno sprytne rozwiązanie - taki barek na kółkach i szynie, który można przesuwac w dowolny kąt kuchni..

http://muratordom.pl/s/photos/b0/94/ad/b094adbc2c338272.jpg

Jeśli nic sama nie wymyślisz i nie pomoga spece z forum a nadal będziesz czułą, że z tą kuchnią coś musisz zrobić, przejdż się do dobrego architekta wnętrz. Podpowie ci co i jak za niewielką kase zrobić, żebyś była zadowolona. Specjaliści czasem mają w rękawie rozwiązania, o których my nie mamy pojęcia, że istnieją

 

o tu znaalzłam to samo tylko dosunięte pod ścianę

http://www.urzadzamy.pl/s/photos/thumbnails/16770/Minik_cik_jadalny_Kuchnia_z_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szperając po kuchniach znalazłam jeszcze jedno sprytne rozwiązanie - taki barek na kółkach i szynie, który można przesuwac w dowolny kąt kuchni..

http://muratordom.pl/s/photos/b0/94/ad/b094adbc2c338272.jpg

Jeśli nic sama nie wymyślisz i nie pomoga spece z forum a nadal będziesz czułą, że z tą kuchnią coś musisz zrobić, przejdż się do dobrego architekta wnętrz. Podpowie ci co i jak za niewielką kase zrobić, żebyś była zadowolona. Specjaliści czasem mają w rękawie rozwiązania, o których my nie mamy pojęcia, że istnieją[/quote

 

Bianka bardzo dziekuje za pomoc, znam juz to rozwiazanie tyle ze u mnie ono sie nie sprawdzi bo w miejscu gdzie cos takiego moglo by byc jest okno wiec szyna odpada.. poza tym to by bylo nad szuflada gdzie sa sztucce wiec dostep do nich byl by trudny a to jak wiadomo rzecz czesto uzywana w kuchni.. ja juz tyle roznych opcji w glowie przerobilam,.... bo oczywiscie problemem nie jest brak mozliwosci ale brak finansow i chce to przerobic jak najmniejszym kosztem no ale tez w taki sposob aby fajnie wygladalo.... i moze faktycznie udam sie po porade do jakiegos architekta, obawiam sie jednak ze takowy tez sobie sporo policzy za pomoc..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje Ci jeszcze stolik składany na ściankę, tą przy której jest przejście do holu. Taki typowo ikeowski.

 

 

to tez niestety odpada bo tam nie bardzo jest na to miejsce... ehh te otwarte przestrzenie...:(

najbardziej w ogole miejsce siedzace pasowalo by przy oknie, tak by miec swiatlo dzienne, no ale tam sa szafki..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...