Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jasne, ale kurcze nie wiem o co chodzi. Ja kręcę???? w jakim celu????

Poprosiłam o pomoc w doborze płytek. Zdjęcie wkleiłam takie jaki akurat miałam. W tej chwili sa już założone cokoły, poprawiona zmywarka i wyregulowane szuflady. Nie przypuszczałam, że wywołam tym zdjęciem takie zgorszenie.

 

Jednym słowem wyjaśniam: zdjęcie jest z grudnia 2010, teraz kuchnia wygląda juz troche inaczej, z pewnością za 2-3 miesiące będzie też wyglądała troche inaczej. Użytkuję ją od grudnia, jakoś nie przeszkadzał mi brak cokołów przez pierwszy miesiąc. Jeśli ANSE72 ma wątpliwości co do mojej uczciwości i chce jakos mnie sprawdzać, to jasne w piatek wstawię bieżące zdjęcie kuchni...

 

przepraszam nie zauwazyłem tego posta :no::mad: -przepraszam

 

płytka 600x300 wysoki poler może być w odcieni kości słoniowej

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiście ,że można użytkować i bez cokołów, ja użytkuje bez blatu już 3 tydzień i też się da. Nie chodzi o to, że wywołałaś zdjęciem zgorszenie bo kuchnia ładna i przyjemna, tylko przy wklejeniu po raz pierwszy zdjęcia nie napisałaś ,że nie jest skończona więc można było sądzić, że taki ma być ostateczny jej kształt. Są gusta i guściki, różne rzeczy ludzie wybierają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas się zastanawiam nad praktycznością kuchni reni i oknem przy kuchence. :>

Jak często myje się okno?

 

witam, juz ci zadawałam pytanie, czy widzisz różnicę w myciu lacobel czy okna, bo dla mnie to samo, psikam i 4 razy reką przecieram i już, dla mnie praktyczne, w zasadzie to kupiłam płytę w kształcie nerki, największy palnik jest nadalej a zawsze na nim piekę mięsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, juz ci zadawałam pytanie, czy widzisz różnicę w myciu lacobel czy okna, bo dla mnie to samo, psikam i 4 razy reką przecieram i już, dla mnie praktyczne, w zasadzie to kupiłam płytę w kształcie nerki, największy palnik jest nadalej a zawsze na nim piekę mięsko.[/quote

 

reni to najmniejszy problem czy okną bedą pochlapane , mogą wówczas stanowić funkcję rolety :p Oj czuję ze obiad będzie , czekamy wszyscy na zapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni,u mnie jest prawie identyczny układ kuchni.Też okno narożne( choc ma inne wymiary) i półwysep też wypada w tym miejscu, tylko mamy zlew i płytę usytuowane dokładnie na odwrót:-)Wkrótce pokaże wizualke. Jedno pytanko w zwiazku z lampami nad półwyspem. Gdzie je kupiłaś? Ja kupiłam w Castoramie lampę do wiatrołapu w tym samym klimacie (pięć kul i na różnej długości), ale innych wariantów nie było.

 

I jeszcze jedno-jaką grubość ma blat?Z góry dziekuję:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni,u mnie jest prawie identyczny układ kuchni.Też okno narożne( choc ma inne wymiary) i półwysep też wypada w tym miejscu, tylko mamy zlew i płytę usytuowane dokładnie na odwrót:-)Wkrótce pokaże wizualke. Jedno pytanko w zwiazku z lampami nad półwyspem. Gdzie je kupiłaś? Ja kupiłam w Castoramie lampę do wiatrołapu w tym samym klimacie (pięć kul i na różnej długości), ale innych wariantów nie było.

 

I jeszcze jedno-jaką grubość ma blat?Z góry dziekuję:oops:

 

to są lapy light eys firmy spotline, natomiast blat ma 3cm.pozdrowionka.

 

jak ja wam zazdroszczę tych kuchni- u mnie wszystko ciągle w rozsypce, ciągle problemy i reklamacje i wymiany na okrągło ;(

 

kochana, tak jest zawsze nie tylko u ciebie, ja 3 miesiące czekałam na cokoły, jak przyjechali montować porysowali front, muszę oddać do lakierowania, więc dwa tyg. bez frontu, a cokoły znowu do wymiany bo źle policzyli i zrobili łączenie na środku zabudowy, barany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...