Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ok Renia wystarczy napisz wszystkim prawdę , nie trzymaj ich w takim napięciu . Nie wiem czy to ja mogę zdradzić , ale Ty spewnością tego nie powiesz , Więc aby było śmiesznie Renia ma Ekran wypuszczany z Blatu na czas gotowania > więc to była prowokacja po częsci sprawdzić jak osoby podejdą do tematu :rotfl::rotfl:

 

uśmiałam się ze hej,

Elena ty powiedziałaś to tak jak ja próbowałam przez te dwie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Reni1980 ciekawą masz tą kuchnie, a okna jak żadne inne emocje budzą. Mi się na początku trochę z akwarium skojarzyły, ale przynajmniej Twoja kuchnia nie jest nudna i powtarzalna. Jak już to ktoś wcześniej zauważył, to że brudu czasem nie widać, albo widać go mniej nie oznacza, że go tam nie ma. Może nalatasz się ze szmatką, ale przynajmniej jest efekt. Nie wszystko musi być do bólu praktyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reni1980

bardzo ale to bardzo ładnie wyszło. i nawet nie skrytykuję półeczek, bo mi się podobają :)

 

a co do dyskusji o szybach - jako właścicielka czarnej lustrzanki wzdłuż całego kuchennego blatu, a więc także płyty i zlewu, powiem wszystkim, że to jedna z tych rzeczy, które umieszczam na liście "rzeczy, które w ciemno powtórzyłbyś w nowym domu". drobne ciapeczki wcale nie są strasznie widoczne, zaś czyszczenie sprowadza się do dwóch ruchów - psiknięcia i przetarcia ręcznikiem papierowym. pomijam ochy i achy na walory estetyczne. zdecydowanie top 3 z moich inwestycji mieszkaniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak samo myslalam "tworzac" te kuchnie - po co stol obok stolu.... no ale teraz brakuje mi miejsca w kuchni aby w niej przycupnac, nie musi to byc nawet stol ale jakis kacik na kawke itd... ehh, nic trudno

moze cos kiedys sie da przerobic...

 

Znalazłam u Utka, ma nadzieje że się wścieknie że wklejam jego kuchnie:p. Taki wyciągany szufladko-stoliczek na szybkie śniadanko, lub kawkę:D

http://img232.imageshack.us/img232/6852/16859379cm3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, juz ci zadawałam pytanie, czy widzisz różnicę w myciu lacobel czy okna, bo dla mnie to samo, psikam i 4 razy reką przecieram i już, dla mnie praktyczne, w zasadzie to kupiłam płytę w kształcie nerki, największy palnik jest nadalej a zawsze na nim piekę mięsko.

 

Dla mnie jest różnica. Bo na szkle na ścianie tak tego nie widać jak na szkle w oknie. Trzeba zawsze idealnie dopucować by nie było mazajów.

I wcale nie uważam lacobelu za idealne rozwiązanie :)

Ale tak, jak myślałam - rozwiązanie dla osób żyjących ze szmatką w ręku :)

Czyli jak dla mnie kompletnie niepraktyczne.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest różnica. Bo na szkle na ścianie tak tego nie widać jak na szkle w oknie. Trzeba zawsze idealnie dopucować by nie było mazajów.

I wcale nie uważam lacobelu za idealne rozwiązanie :)

Ale tak, jak myślałam - rozwiązanie dla osób żyjących ze szmatką w ręku :)

Czyli jak dla mnie kompletnie niepraktyczne.

 

Elfir, nie ma idealnych rozwiązań :) idealnie to by było gdyby samo się sprzątało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980 - ja rowniez nie rozumiem dlaczego mycie okna mialoby byc bardziej uciazliwe od mycia lacobelu, czy plytek. to ze nie widac na pierwszy rzut oka brudu to nie znaczy ze go tam nie ma! a co ze zlewozmywakami pod oknem? czy te okna sie nie chlapia i nie wymagaja ciaglego pucowania? pytam bo nie mam i nie wiem.

ps. uwazam ze twoja kuchnia jest przepiekna. a to ze kazda (kuchnia) ma jakies 'wady' kazdy wie ale nie lubi jak im sie wytyka;) hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni1980 ciekawą masz tą kuchnie, a okna jak żadne inne emocje budzą. Mi się na początku trochę z akwarium skojarzyły, ale przynajmniej Twoja kuchnia nie jest nudna i powtarzalna. Jak już to ktoś wcześniej zauważył, to że brudu czasem nie widać, albo widać go mniej nie oznacza, że go tam nie ma. Może nalatasz się ze szmatką, ale przynajmniej jest efekt. Nie wszystko musi być do bólu praktyczne.

 

uppss, jak akwarium , nie pomyślałam o tym ale w sumie, podobnie wyglądają, ja wolę określenie panoramiczne, ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...