Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

@reni1980

bardzo ale to bardzo ładnie wyszło. i nawet nie skrytykuję półeczek, bo mi się podobają :)

 

a co do dyskusji o szybach - jako właścicielka czarnej lustrzanki wzdłuż całego kuchennego blatu, a więc także płyty i zlewu, powiem wszystkim, że to jedna z tych rzeczy, które umieszczam na liście "rzeczy, które w ciemno powtórzyłbyś w nowym domu". drobne ciapeczki wcale nie są strasznie widoczne, zaś czyszczenie sprowadza się do dwóch ruchów - psiknięcia i przetarcia ręcznikiem papierowym. pomijam ochy i achy na walory estetyczne. zdecydowanie top 3 z moich inwestycji mieszkaniowych.

 

dusienko, twoja kuchnia cudowna ale ta czarna lustrzanka to kompletnie nie praktyczna, czy ty zdajesz sobie z tego sprawę????ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nie mam lacobela mam szklo hartowane, uwazam ze to rozwiazanie niemal idealne :D dobrze sie myje , nie ma fug, i wcale nie widac bardzo kropelek. Mam pod szklem tapete moze ona powoduje, ze nie widac za bardzo plamek .

 

Agi czemu czarny granit mialby byc taki zly do czyszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej kuchni będe miała takie same okna jak Reni i zastanawiam sie jeszcze nad czarnym granitem na blaty i pomiedzy szafki...Co Wy na to? Dopiero będzie czyszczenia ;-)

 

 

cześć Agi75, rób czarny i się nie zastanawiaj, ja bede miała zlew przy oknie i czarny blat, nie wiem jak z oknem ale blat jest praktyczny, znajoma ma Absolute Black i jest rewelacja, mozna na nim kroić, stawiać gorące, itd.. potem tylko ściereczką i jest pięknie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Agi75, rób czarny i się nie zastanawiaj, ja bede miała zlew przy oknie i czarny blat, nie wiem jak z oknem ale blat jest praktyczny, znajoma ma Absolute Black i jest rewelacja, mozna na nim kroić, stawiać gorące, itd.. potem tylko ściereczką i jest pięknie !

 

A ja się zastanawiam, czy do kamiennego blatu pasuje tylko zlew podwieszany, czy moze tez byc granitowy, czarny, 1,5 komorowy z małym ociekaczem?

 

Jak myślicie?

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem jest idealny mąż ;)

 

no to pozazdrościć! mój kochany ale czy idelany ?!

 

A ja się zastanawiam, czy do kamiennego blatu pasuje tylko zlew podwieszany, czy moze tez byc granitowy, czarny, 1,5 komorowy z małym ociekaczem?

 

Jak myślicie?

-

 

 

my planujemy na kamiennym blacie czarnym czarny zlew, z jakiegoś tworzywa przypominającego kamień,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny do realizacji jeszcze trochę czasu i wątpliwości co do projektu co nie miara, ale już sie boję co będzie jak wrzucę tu fotki...A jeszcze dodam, że szafki górne będą prawdopodobnie lakierowane na czarno....ha,ha.Moja starsza część rodziny na parapetówie chwyci się za głowy.....

 

Markoto słyszałam, ze strasznie na czarnym polerowanym granicie widać i krople wody i kurz, szczególnie latem osadzający sie gdy masz uchylone okno i mieszkasz przy drodze gruntowej.Dlatego pojawiła sie myśl, zeby może zrobić blat z satynowanego granitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...