Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

markoto dziękuję bardzo za zdjęcie, o takim właśnie rozwiązaniu myślałam i utwierdziłaś mnie w przekonaniu :yes: , że jest proste, tanie i dobre!

 

arcia dla mnie inspiracja do zerżnięcia :lol:, czy to jest firmowy produkt? Bo tak sobie główkuję, że tą ramkę podtrzymującą kosze, to można jakoś samemu wykombinować, a zamiast pokrywek, dać właśnie półkę, bądź jakąś szufladę wysuwaną....good idea :lol2:

 

Elena76 ta peka samba wygląda na wygodne rozwiązanie, tylko ta cena..ehhh

Edytowane przez Izuuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Anse72 za podpowiedź i faktycznie aricia jest bardzo dużo tych koszy, tylko cena??? na stronie nie ma podanych, ale myślę, że kształtuje się podobnie jak reszta, a w moim przypadku rzeczywiście wydać nawet 500 stów na kosz, a nie zrobić cichego domykania to :no:

Pokombinuję coś sama, materiałów wszelakich jest pod dostatkiem w sklepach, więc zrobię szufladę bluma z wyższym relingiem i kupię oddzielnie te kosze, a taką ramkę do nich sama zmontuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moja segregacja tylko prosze bez komentarzy jaki tam balagan :D

http://i704.photobucket.com/albums/ww42/markotomurator/DSC_0285.jpg

 

też zamierzam przymierzyć kosze jakieś innej firmy, choćby no name, byle by nie kosztowały tyle samo co cały system je utrzymujący, a poza tym to te z bluma są za małe jak już ktoś na forum wspomniał, nie mam zamiaru wynosić smieci dwa trzy razy dziennie...

 

 

ps. od Anse72 uzyskałam kilka podpowiedzi i uważam, że sprostowal moje rozumowanie, na lepsze w temacie mebli kuchennych, a FM służy do wyrażania opinii i nie zawsze muszą być one na " ach i och".......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a macie te segregatory do smieci w szafce razem z mlynkiem do odpadow? ja mam problem bo mlynek mocno mnie ogranicza a nie chce miec smieci gdzie indziej.:(

Elena ten system Peki wyglada fajnie ale widzialam w realu i ten pedal i generalnie sposob otwierania mi nie lezy. Ja chce miec wysowana cala szuflade ( nie wiem jak sie nazywa ten system) przyciskasz kolanem i sama wyjezdza - blum to ma, tylko musze dobrac te segregatory:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta to jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule, najczesciej Anse atakuje a majac taka wiedze na prawde moglby duzo pomoc

 

za krótko jestem na forum, żeby tak naprawdę wypowiadać się, na czyjś temat, od Anse otrzymałam kilka podpowiedzi pokazując projekt, i po poprawkach bardzo mi się podoba i uwazam że faktycznie były dobre

 

łatwo natomiast krytykować czy wytykać błędy przy już wykonanych kuchniach, bo chyba nie ma kuchni idealnych, zawsze jest coś co można było zrobić inaczej

 

ciekawe czy odważe się wstawić gotowy projekt, bo niełatwo przełknąć krytykę, ciesząc się nową kuchnią czy innym pomieszczeniem :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - nie mam servo drive zwykla szuflada bluma i tez nie polecam przy zlewie SD bo co sie dotknie szuflady to ona wyjezdza

Mam dodatkowo pod szuflada taki pedal do wysuwania szuflady jesli mam rece zajete

 

Nie neguje tego, ze Anse potrafi pomoc ale jakos nie potrafi przekazac swojej wiedzy na ogol tylko atakuje obrazajac wszystkich wokolo.

I zauwaz, ze jego uwagi bardziej sie przydadza w nowoprojektowanych kuchniach a nie juz gotowych, kiedy kaze zmieniac uchwyty, blaty, sposoby laczenia, cokoly itd co innego gdy niewielkim kosztem mozna cos naprawic a nie kiedy musisz zrobic nowa kuchnie zeby bylo ok

 

Mirka- Szuflady blum sa zaprojektowane na dosc duze obciazenia i jakos nie wydaje mi sie zeby kosze byly az tak pbciazaone zeby sie z szuflada cos moglo zrobic, ja mam w jednym papiery w drugim plastiki wiec w miare lekkie reszta smieci tez nie jest jakas super ciezka przeciez.

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka to kosz elektryczny, taki właśnie jest u mnie , zastanawiałam się jak funkcjonują inne duże kosze bez tego systemu (oprócz tego uchylnego)

Zapomniałam dodać młynek dużo zajmuje miejsca ? u mnie chyba już by się nie zmieścił pod zlewem.

Edytowane przez mirka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam servo drive zwykla szuflada bluma i tez nie polecam przy zlewie SD bo co sie dotknie szuflady to ona wyjezdza

Mam pod szuflada taki pedal do wysuwania szuflady jesli mam rece zajete

 

Szuflady blum sa zaprojektowane na dosc duze obciazenia i jakos nie wydaje mi sie zeby kosze byly az tak pbciazaone zeby sie z szuflada cos moglo zrobic, ja mam w jednym papiery w drugim plastiki wiec w miare lekkie reszta smieci tez nie jest jakas super ciezka przeciez

 

mmmmmm i to psuje cały mój zamysł o szufladzie na kosz, marzył mi sie tak na dotknięcie ale nie utrudniający życie..... ale kombinuje tak, może by troche bliżej zlew umiescić, żeby sie tak do niego nie dotykać, co myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...