Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

marta ja bym wolała zrobić tam gładkie drzwiczki, jakie szerokości wychodzą 4x60cm? Same szuflady na dwóch ścianch to dla mnie zbyt monotonny efekt.

Sama mam imitację szuflady na jednym froncie,żeby zachować ciągłość szuflad, ale u Ciebie w moim odczuciu będzie ich za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta ja bym wolała zrobić tam gładkie drzwiczki, jakie szerokości wychodzą 4x60cm? Same szuflady na dwóch ścianch to dla mnie zbyt monotonny efekt.

Sama mam imitację szuflady na jednym froncie,żeby zachować ciągłość szuflad, ale u Ciebie w moim odczuciu będzie ich za dużo.

 

 

a czy widzisz u niej w projekcie przechodzące szuflady z http://img543.imageshack.us/img543/5862/martakuchniafrontyzszuf.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba twoja kuchnia. :) tez mysle o takiej oblicowce dookola mebli. czy mozesz podac szerokosc slupka tam gdzie jest pierkarnik i mikrofalowka razem z ta ciemna oblicowka? i jeszcze co to za mikrofalowka i piekarnik?

z gory wielkie dzieki

 

fajna kuchnia, superrrrrrowe okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję może tytuł wątku: POCHWALCIE SIĘ SWOIMI KUCHNIAMI.

W takim razie chwalcie się, a nie oceniajcie.

 

Jeśli macie coś do powiedzenia na inny temat to załóżcie osobny wątek pt. "TUTAJ SWOJE KUCHNIE KRYTYKUJEMY I POPRAWIAMY". Albo KŁOCIMY SIĘ.

(Korozja to nie do Ciebie, akurat Ty nie krytykujesz tylko przedstawiasz jakieś konstruktywne opinie).

 

I tyle. Cały czas ten wątek śledzę, a teraz dno się tutaj jakieś zrobiło.

 

Proponuję zacząć "od nowa". Chwalmy się swoimi kuchniami, jeśli już je mamy, a jeśli nie mamy to rozmawiajmy o kuchniach innych użytkowników bez posuwania się do osądzania czy coś jest poprawne czy nie. Przecież każdy ma swój gust, a o tych się nie dyskutuje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy wg projektu w kuchni w narożniku planuje space corner...

 

resztę przemilcvze bo nie chce w tym uczestniczyć

 

nadal zycę miłego dnia, wkońcu słońce świeci i jest wiele powodów do radości

 

dziękuję marto za udostępnienie danych o które prosiłem , i teraz PANI E-MÓL moze się ustosunkować do zarzucanych mi słów!!!! A ODNOŚNIE Marto polemiki jak została tu przeprowadzona , powinnaś w tym uczestniczyc , ponieważ To bedzie Twoja Kuchnia i ty powinnas prowadzić dyskusję aby osiągnąć zamierzony cel , a na jaką opcję przystaniesz To będzie Twój wybór -pozdrawiam > Odnośnie space cornera wymiar jaki damy jest pomocny w realizacji zabudowy i ustalamy go sami >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANSE72 jeśli bardzo już chcesz udzielać się na forum, to może w watku, gdzie kuchnie są jeszcze w fazie projektowania. Tu CHWALIMY się gotowymi i Twoje uwagi nie mają już znaczenia. Chociaż nie wiem czy tam będziesz mile widziany, bo tutaj raczej nie.

 

 

dla właściciela kuchni może nie mają znaczenia, bo już za późno na zmiany, ale zaglądają tu również osoby, które dopiero kuchnie planują i szukają inspiracji - nie twierdzę, że podoba mi się poziom tej dyskusji, ale naiwny jest ten, kto wystawia kuchnię na pokaz i liczy tyko na bezkrytyczny zachwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla właściciela kuchni może nie mają znaczenia, bo już za późno na zmiany, ale zaglądają tu również osoby, które dopiero kuchnie planują i szukają inspiracji - nie twierdzę, że podoba mi się poziom tej dyskusji, ale naiwny jest ten, kto wystawia kuchnię na pokaz i liczy tyko na bezkrytyczny zachwyt

 

Masz rację, ale chyba nie ma kuchni na FM, do której ANSE72 nie miałby uwag.

Poza tym wszelkie uwagi są mile widziane, ale sposób w jaki komentuje ASNSE72 jest wyjątkowo uszczypliwy, bezdyskusyjnie narzuca innym swoje zdanie i nie przyjmuje do wiadomości, że być może to, co jemu się nie podoba, było zamierzone przez właściciela kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że moja wypowiedź jest związana z tematem , który ty od dłuższego czasu zaśmiecasz - poza tym większość chwali się tu już gotowymi kuchniami kwestia projektów to osobny wątek. a jeśli chcesz poznać nowe rozwiązania to poszperaj w internecie bo ty tez mało co pomagasz w kwestii realizacji i projektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że moja wypowiedź jest związana z tematem , który ty od dłuższego czasu zaśmiecasz - poza tym większość chwali się tu już gotowymi kuchniami kwestia projektów to osobny wątek. a jeśli chcesz poznać nowe rozwiązania to poszperaj w internecie bo ty tez mało co pomagasz w kwestii realizacji i projektu.

 

 

rozumiem ,jednak bym Ciebie prosił abyś przytoczyła mi jeden wątek w którym ty pomagasz ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...