Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

[img

 

a co to za krzesła przystole? bardzo fajne, ale ciekawa jestem czy nie zaczepiaja np rajstop ?

 

Coś mi się wydaje że te krzesła z jyska, wykonane z liścia bananowca i drewna kauczukowego,a co do rajstop, to wydaję mi się że chyba trzeba jednak mieć dłuższą spódniczkę ;)

http://img4.imageshack.us/img4/863/1005ga.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny....i chłopaki,

 

u mnie kuchnia w podobnej kolorystyce jak u Marcina (orzech + czarny lakier), ale mam zagwozdkę co dać na ścianę nad blatem :rolleyes:

do wczoraj byłam przekonana, że chcę czarne szkło lub grafitowe lustro, ale właśnie wczoraj przytargałam do domu kawał takiego szkła na próbę i .... powiem tak, dobrze by to wyglądało, gdyby nie to, że okap znika na tym tle :rolleyes:

 

sorki za jakość fotki :oops:

 

45930b932e3154d360715bcf1ea6c601,10,19,0.jpg

 

doradźcie coś plizzz, albo poślijcie w diabły do innego wątku

 

ps. wiem, wiem, nie mam cokołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny....i chłopaki,

 

u mnie kuchnia w podobnej kolorystyce jak u Marcina (orzech + czarny lakier), ale mam zagwozdkę co dać na ścianę nad blatem :rolleyes:

do wczoraj byłam przekonana, że chcę czarne szkło lub grafitowe lustro, ale właśnie wczoraj przytargałam do domu kawał takiego szkła na próbę i .... powiem tak, dobrze by to wyglądało, gdyby nie to, że okap znika na tym tle :rolleyes:

 

sorki za jakość fotki :oops:

 

[ATTACH=CONFIG]48149[/ATTACH]

 

doradźcie coś plizzz, albo poślijcie w diabły do innego wątku

 

 

ps. wiem, wiem, nie mam cokołu

 

 

Witam , ja bym dał czarny lacobel albo połączył czarny lacobel z fornirem w dwóch "paskach "

Pozdrawiam

http://www.nataly.pl/podstrony/img/1263.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim :)

Między szafkami są płyty betonowe - polecam, wyglądają świetnie i są dobre w utrzymaniu

Lampa nad barkiem kupiona w BRW całkiem przypadkiem

A hokery Ley Premium kupione na http://www.sklep.meble.pl

Pozdrawiam!

 

annNS2 dzięki :) faktycznie złota morela, heh wszystko w domu mamy w orzechu dlatego mi się pomyliło :p

A krzesła to faktycznie Jysk, i tak - haczą rajstopy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że te krzesła z jyska, wykonane z liścia bananowca i drewna kauczukowego,a co do rajstop, to wydaję mi się że chyba trzeba jednak mieć dłuższą spódniczkę ;)

http://img4.imageshack.us/img4/863/1005ga.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

albo sciagac rajstopy :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim :)

Między szafkami są płyty betonowe - polecam, wyglądają świetnie i są dobre w utrzymaniu

Lampa nad barkiem kupiona w BRW całkiem przypadkiem

A hokery Ley Premium kupione na http://www.sklep.meble.pl

Pozdrawiam!

 

a ja pytałam o lampe nad stolikiem kawowym, ale wśród tych zachwytów chyba Ci umknęło, mogę prosić co to za lampa.

 

Elena a może poprostu biały lacobel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny....i chłopaki,

 

u mnie kuchnia w podobnej kolorystyce jak u Marcina (orzech + czarny lakier), ale mam zagwozdkę co dać na ścianę nad blatem :rolleyes:

do wczoraj byłam przekonana, że chcę czarne szkło lub grafitowe lustro, ale właśnie wczoraj przytargałam do domu kawał takiego szkła na próbę i .... powiem tak, dobrze by to wyglądało, gdyby nie to, że okap znika na tym tle :rolleyes:

 

 

 

sorki za jakość fotki :oops:

 

[ATTACH=CONFIG]48149[/ATTACH]

 

doradźcie coś plizzz, albo poślijcie w diabły do innego wątku

 

ps. wiem, wiem, nie mam cokołu

 

POKAZ MI CAŁĄ KUCHNIĘ i wówczas można cos doradzić , [email protected] oraz pokaż jakie jest połączenie z reszta mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie kolorystyka kuchni bardzo podoba u Marcina :) Zdecydowanie moja kolorystyka, mimo ze moja bedzie w bialym polysku i palisandrze - ah te kompromisy :) Plyty betonowe piekne, fajnie znac dobra opinie odnosnie utrzymania ich w czystosci.

 

Łączenie blatu z noga mi absolutnie nie przeszkadza, sama zastanawialam sie czy laczyc pod katem 45 stopni i ostatecznie zdecydowalam, ze tak nie chce, wiec to ze cos jest inaczej jak u wiekszosci nie oznacza, ze jest to decyzja nieprzemyslana.

 

To co mi sie nie podoba to 3 wysokosci zabudowy, inna piekarnika, inna gornych szafek i jeszcze inna okapu - jestem zdecydowanie z tych lubiacych symetrie.

 

Ogolnie patrzac kuchnia baaaaardzo mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fornir z szafek może? Może te płytki z podłogi chyba fajne bardzo, a może dobierz lacobel pod kolor płytek, po prawej na ścianie też nic nie masz nad blatem?

 

na prawo jest okno i na tej ścianie szafek wiszących nie ma, zabudowa jest w kształcie U - vis a vis tej czarnej wiszącej szafki jest druga taka

obejrzę sobie ten metalec, który u mnie wrzuciłaś, bo na fotce wygląda fajnie

 

a może szkło przeźroczyste lub płyta meblowa orzechowa a na to szkło ? hmm...ja juz bym nie wprowadzała nowego koloru..

 

ja bym dala szary lacobel, to drewno wg mnie bardzo zaciemni

 

Elena76, a bezbarwne szkło Ci sie nie podoba?Byłoby tak spokojnie i neutralnie. Czy mogę zapytać o oczko halogenowe?Czy to biały Aquaform?

 

Ja też widziałabym tu neutralne bezbarwne szkło.

 

ja też nie chcę wprowadzać nowego koloru, ale co do bezbarwnego szkła mam dwie obawy - po pierwsze cokolwiek dostanie się pod szkło będzie widoczne, a po drugie chciałam trochę przykryć tynk, bo nie jest idealny

 

szary lacobel wchodzi w grę, jeśli dobiorę odcień zbliżony do szarości ściany

 

o fronirze też myślałam, ale takie rozwiązanie chyba lepiej wygląda przy gładkich malowanych frontach

 

hazeleyes, jeśli chodzi o oprawy w suficie, to chorsy ale nie sa białe tylko aluminiowe (zdjęcie kiepskie i światło tak się odbija)

 

Elena a może poprostu biały lacobel

 

Reni, biały to będzie kolejny kolor - ściany nie są białe, są delikatnie szare, takie oszronione szkło.

 

Witam , ja bym dał czarny lacobel albo połączył czarny lacobel z fornirem w dwóch "paskach "

Pozdrawiam

 

pas forniru plus pas szkła w poziomie?

 

elena76... a lustro? :)))

 

Duś, to było moje marzenie, ale jak popatrzysz na te fotki z ekspozycji, które Ci wysłałam to możesz zauważyć, że lustro potęguje wrażenie bałaganu bo odbija sie w nim wszystko idealnie. Tego się obawiam, że każdy bajzel w kuchni będzie sprawial wrażenie dwa razy większego :rolleyes:

 

ehh, wiem, że masz zasady, ale kuchnię mogłabyś w końcu pokazać ;)

 

 

 

Dziewczyny... i Chłopaki, dzięki piękne za wszystkie opinie, muszę się jeszcze raz z tym tematem przespać bo decyzja ciągle nie jest podjęta. Oby tylko w stan chroniczny to nie przeszło... :rolleyes:

 

POKAZ MI CAŁĄ KUCHNIĘ i wówczas można cos doradzić , [email protected] oraz pokaż jakie jest połączenie z reszta mieszkania

 

Anse, kuchnia jest mała i z komórki nie jestem zrobić ujęcia, na którym widać byłoby zabudowę na całej ścianie z okapem. jak uda mi się na weekend pożyczyć normalny aparat, który ma obiektyw a nie szkiełko to wyślę Ci fotki.

 

Marcin Cetera - z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że Twoja kuchnia bardzo mi się podoba :)

 

i zupełnie nie przeszkadza mi sposób łączenia blatu z nogą, bo usłojenie idzie w poziomie i taka kontynuacja wygląda sensownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...