Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniko, czy Ty masz beton Eggera na blacie? jeśli tak, napisz proszę, jasny czy ciemny?

 

Co? Beton? Nie, żaden beton ale fajnie wygląda co :) Powiem wam, że każdy kto do nas przychodzi głaszcze blat i pyta z czego on jest, a to...zwykły laminat. Blat marki Kronopol - Consuela

http://www.mdm.kronopol.pl/Blaty-kuchenne/Kolekcja

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego blatu i ładny i koszt niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egger ma bardzo podobne blaty laminowane i one mają takie nazwy :) Beton jasny lub szary, też wygląda super, myślałam, że właśnie taki jest u Ciebie :).

 

Być może jest podobny. Mój nie jest gładki ma taką trochę chropowatą strukturę, ma maziaje jaśniejsze i ciemniejsze, trochę przypomina beton, trochę kamień. Ogólnie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr6319

no - francja elegancja :D

bardzo fajna kuchnia, też zauważyłam cokoły i mi się wydaje że one z jakiegoś metalu są? zdradzisz coś więcej?

jedyne co średnio mi pasuje - ale to może wina mojego ekranu - to kolor ścian. wygląda na lekko niebieskawy i trochę kłóci się z lekko beżowymi/ecru płytkami nad blatem.

Ale stwierdzam że bardzo fajnie komponuje się zlew, plyta z czarnym blatem.

i czy te szafki wiszące we wnęce są trochę ciemniejsze?

 

Ogólnie czekam na zdjęcia skończonej kuchni - a to co widzę już mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja .... Poproszę o odpowiedź. Bardzo ładnie proszę :rolleyes:

Cokół to zwykła listwa z kolorem srebrnym wys. 10cm, głębokość musiałbym zmierzyć. Co do szafek - szafka pod ociekaczem zlewu to zmywarka, a ta z prawej otwiera się prawą stroną na kuchnię.

Ściany są lekko fioletowe, a płytki nad blatem śnieżnobiałe. O okapie myślimy - ale cena tego jaki nam się podoba na razie nas powala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokół to zwykła listwa z kolorem srebrnym wys. 10cm, głębokość musiałbym zmierzyć. Co do szafek - szafka pod ociekaczem zlewu to zmywarka, a ta z prawej otwiera się prawą stroną na kuchnię.

Ściany są lekko fioletowe, a płytki nad blatem śnieżnobiałe. O okapie myślimy - ale cena tego jaki nam się podoba na razie nas powala...

 

Bardzo dziękuję - kombinuję właśnie nad cokołami o wysokości 10 cm i to srebrnymi - twoja kuchnia w całości potwierdza moje podejrzenia, że będzie to ładnie wyglądać :)

 

O róg tak bardzo dopytuję, bo na zdjęciu nie widać go dokładnie - musisz tam mieć jakąś blendę, żeby się zmywarka otwierała nie hacząc o uchwyt z szafki po prawej .... Możesz trzasnąć dodatkową fotkę :) Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję - kombinuję właśnie nad cokołami o wysokości 10 cm i to srebrnymi - twoja kuchnia w całości potwierdza moje podejrzenia, że będzie to ładnie wyglądać :)

 

O róg tak bardzo dopytuję, bo na zdjęciu nie widać go dokładnie - musisz tam mieć jakąś blendę, żeby się zmywarka otwierała nie hacząc o uchwyt z szafki po prawej .... Możesz trzasnąć dodatkową fotkę :) Z góry dziękuję :)

Blenda jest grubości frontu ale... Tylko do tego by zmywarka nie obcierała o front szafki z prawej strony. A żeby zmywarka nie chaczyła o uchwyt szafki został zastosowany manewr z przesunięciem uchwytu na szafce bocznej. Przesunięcie chyba o 4 cm można powiedzieć, że nie mające wpływu na wygląd ale za to pozwalające na normalne otwieranie zmywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...