Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja mam zupełnie odwrotne zdanie niż nitubaga. Poszukaj na forum zdjęć białej kuchni i np czerwonej tuż po montażu i po paru miesiącach użytkowania. W czerwonej kuchni nie dość że fronty oczojebne to jeszcze gary, dodatki i inne pierdoły. Natomiast w białej to samo ale dzięki temu że kuchnia jest neutralna wydaje się spokojniej i mimo wszystko czyściej. To że fronty czy ciekawa ściana przyciągają uwagę nie zmienia faktu że patelnia czy garnek dalej tam jest.

Ale to jest moje zdanie. Widziałam wiele kuchni na muratorze, na internecie oraz na żywo i porównując w kuchni "kolorowej" zawsze miałam wrażenie że jest bałagan.

Kuchnia mrówki bardzo mi sie podoba i absolutnie nie jest mdło! Dojdą ziółka w jakiś fajnych doniczkach na parapecie, ozdobne pojemniczki na przyprawy czy coś w tym stylu i będzie super :) A poza tym jeśli dobrze widzę kuchnia mrówki jest otwarta na salon więc może takie było zamierzenie żeby nie rzucała się w oczy ;)

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówka75 Jakość zdjęć rzeczywiście nie najlepsza, kolor biały chyba na większości monitorów wyszedł i sprawił, że w pierwszej chwili pomyślałam strasznie sterylna! Jeżeli to szarość, to pewnie pięknie wygląda w rzeczywistości. Super będzie jeżeli coś fajnego wstawisz po miedzy blatem i szafkami. Ściany z ciekawości to w jakim kolorze ? bo na tych zdjęciach wszystko biaaałe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie rozumiem-moje ściany białe?

 

Tego nie napisałam. Po tych zdjęciach dokladnie wiem jakby wyglądała moja biała kuchnia na białym tle - bo tak to wyglada u mnie na kompie. Nie odnoszę się do Twojej kuchni w realu. Może być biała kremowa czy szara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zmienię aparat następnym razem bo ściany mam dokładnie w takim samym kolorze co kuchnia - a część nad szafkami górnymi nawet deko ciemniejsze :)

 

WERI na podłodze płytki Imola seria Antares - zdjęcia podłogi wrzuciłam na "Pokażcie swoje szare/grafitowe podłogi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...