Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

magduska trochę dziwnie kończą się kafelki z lewej strony okna :(

to znaczy? jak patrzę teraz na okno to.. z lewej strony okna nie mam w ogóle kafelek..., no chyba, że chodzi Ci o tą uszczelkę między oknem a kafelkami, taka biała, tak?

Niedługo nie będzie jej widać, mam zamiar zainstalować w oknie zazdroski ;)

Kuchnia suuuuper ogólnie. W moim klimacie :) Jak będziesz się pozbywać lampy to chętnie ją wezmę:)

P.S. zlew, bateria i czajnik jakby z innej bajki, faktycznie

hehe, ok... ;)

ta lampa może i nie jest wcale taka tragiczna, ale... wydaje mi się mała, dlatego mam zamiar kupić inną.. ;) KIEDYŚ ;)

 

magduska, masz piękną kuchnię, mój klimat :) Gratuluję!

dziękuję ;)

Gdzie kupiłaś te... nie wiem jak to nazwać, obrazki, zawieszki...?

w Empiku ;) Kupowałam w zeszłym roku z myślą o tej kuchni, ale niedawno też je jeszcze widziałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Magduśka zlewozmywak i bateria nie ta bajka, ale już to powiedziano/napisano. Ja do ogólnego zachwytu dołożę jusze łyżkę dziegciu...kafle ułożone fatalnie, żadna fuga nie jest równa. Do tego wydaje się być zbyt ciemna do jasnych płytek. Wyszła poszatkowana ściana. Gdyby mnie ktoś tak ułożył kafle, kazałabym skuć i układać na nowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduśka zlewozmywak i bateria nie ta bajka, ale już to powiedziano/napisano. Ja do ogólnego zachwytu dołożę jusze łyżkę dziegciu...kafle ułożone fatalnie, żadna fuga nie jest równa. Do tego wydaje się być zbyt ciemna do jasnych płytek. Wyszła poszatkowana ściana. Gdyby mnie ktoś tak ułożył kafle, kazałabym skuć i układać na nowo.

Z równością fugi to może masz i rację (jak się teraz przyglądam) chooooć te dekory są większe i ałtomagicznie fuga będzie miała inną szerokość, znaczy się będzie węższa... - jak patrzyłam na ekspozycji w sklepie to też była nierówna... ;)

Odnośnie koloru fugi to właśnie mnie się podoba poszatkowana ściana i specjalnie kolor był wzięty ciemniejszy ;) ..a może przy jasnej fudze nie byłoby widać różnicy w szerokości? :rolleyes:

no cóż, zależy co się komu po prostu podoba ;)

 

Ale dzięki za opinie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z równością fugi to może masz i rację (jak się teraz przyglądam) chooooć te dekory są większe i ałtomagicznie fuga będzie miała inną szerokość, znaczy się będzie węższa... - jak patrzyłam na ekspozycji w sklepie to też była nierówna... ;)

Wcześniej nie zauważyłam różnicy w szerokości fugi (aż tak nie jestem drobiazgowa), ale teraz jak wróciłam do zdjęcia i przyjrzałam się, to powiem, że w moim odczuciu te troszkę większe dekory i taka "nierówność" fug dodają uroku :) Zamierzone czy nie, wyszło bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnie zrobili mi na wymiar cała czarna na wysoki połysk wyglada świetnie do tego cały sprzęt tez w czarnym kolorze i czerwone dodatki ręczniki serwetki dla kontrastu stół kupiliśmy biały ale tez na wysoki połysk tylko jest jedno ale cały czas biegam ze scierka bo na czarnym blacie wszystko widać. Tak mi się podobał projekt że nie chciałam juz nic innego i pomimo tego że jest ciężka w urzymaniu czystości było warto. Polecam wszystkim którzy nie maja problemy z codziennym sprzątaniem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rydzak - jest to niewygodne w utrzymaniu czystości. Będziesz nurkować pod szafki by pod nimi umyć?

 

Wiem , wiem ale mam córke alergiczkę na roztocza i to bardzo mocno więc stwierdziłam że lepiej umyć jak chodować... Ale chciałabym zobaczyć jak wygląda taka kuchnia -prosze o zdjęcia będe niezmiernie wdzięczna!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja melduję, że kuchnię mam akrylową białą + fronty dolne fornir palisander na wysoki połysk i na akrylu też dopatrzyłam się kółek polerskich. Widać je po przystawieniu nosa do frontu. Czyszczenie kuchni polerowanej (w kolorach o których ja wspomniałam - wypowiadam się, bo użytkuje) nie stwarza mi żadnych problemów, a powtarzam że do super porządkowych to ja nie należe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...