Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mnie też się kolor twojej kuchni bardzo podoba. W ogóle fornir zaczyna mi się coraz bardziej podobać...będzie ból decyzyjny :D

W oknach dałabym ew. jakieś jaśniutkie, proste rolety rzymskie. Żaluzje też są fajne, ale boję się, że przedobrzą.

 

W ogóle jaki dziwny kształt pomieszczenia! Wow, czy Ty masz kuchnię w baszcie zlokalizowaną? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzięki wielkie ze miłe słowa:) starałam się wszystko dobrać w jednej tonacji - hihihi:) niestety do okien w wincheserze to było dość ciężkie, , ale to nie jest niestety fornir naturalny , tylko zwyczajna płyta z kronopolu w kolorze : dąb antyczny - przy tak dużej zabudowie na fornir naturalny wydałabym majątek:D

 

a jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to Polskone Sempre (chyba bo dokładnie nie pamiętam ) w kolorze (okleina PVC - chyba) dąb royal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za wyczerpujące informacje. Za trzy tygodnie ma nastąpić wymiana wadliwych elementów, czyli sześć frontów plus barek i mam nadzieję że tym razem będzie wszystko w porządku.

Treasurehunt myślę ze w tym przypadku nałożyły się dwie rzeczy, za mała warstwa lakieru i niedokładne przyklejenie forniru na łączeniach. Tak jak wspominałam to był już drugi komplet frontów i obawiam się że został zrobiony ,,po kosztach" co niestety skutkuje tym iż trzeba je zamawiać po raz trzeci.

Ale w ramach rozluźnienia dodam że na razie i tak wygrywa pod względem ilości wymian, firma Pol Skone, która była u nas wczoraj po raz trzeci (nieskutecznie) montować opaskę drzwiową sztuk jeden. Za pierwszym razem była za krótka, potem przyjechali tylko z górną częścią nie mając boków, potem przywieźli dwie lewe. Czekamy teraz na czwartą wizytę, problem w tym że zawsze odsyłają całą opaskę do centrali, potem czekamy dwa tygodnie aż odeślą, jak przyjedzie na magazyn to nie mogą tego rozpakować bez obecności klienta aby sprawdzić czy doszły prawidłowe elementy i tak to się kręci.

 

Napisałem, że stolarz nie ma wpływu na grubość forniru, ale widząc to co napisałaś to mam wrażenie, że stolarz przeszlifował fornir i dlatego jest zbyt cienki. Jest mi bardzo przykro, ale trafiłaś na totalnych amatorów.

Jeżeli chodzi o firmę Pol Skone to dziwię się, że pozwalają sobie na takie traktowanie klienta a z drugiej strony to bynajmniej masz pewność, że nie zostawią Ciebie dopóki nie skończą, lepiej czekać na kolejną wizytę niż wiedzieć, że robota nie jest wykonana należycie i nikt tego już nie poprawi. :)

Życzę udanego zakończenia sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALUTKA a mnie twoja kuchnia średnio podchodzi ale może to efekt tego że jeszcze jest nie skończona, koniecznie sie pochwal jak bedziesz na finiszu, powiedz dlaczego cokół zrobiłaś z czarnych płytek a nie z blatu, nie zbyt to wyglada zwłaszcza nad barkiem ta płytka odchodzi, a nad lodówką będzie szafka czy juz nie, bo teraz taka dziura tam się zrobiła

 

sabrinanornicka kuchnia całkiem ok, dla mnie osobiscie za dużo na blacie sie dzieje, ja bym połowę pochowała, no ale każda gospodyni rządzi się po swojemu, dla mnie tylko te podkładki na stole do wywalenia, jakoś większy bałagan tworzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, to znowu JA :D

Muszę kupić uchwyty do szafek i szuflad kuchennych. Zdecydowałam się na relingi. Szafki w mojej kuchni mają różne rozmiary, więc muszę kupić relingi krótsze i dłuższe, bo np. jedna szuflada ma 60 cm a inna 80 itd. Czy może zrezygnować z relingów i postawić na jakiś jednorozmiarowy uchwyt typu gałka albo kwadrat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaksie o tym też myślałam i jestem w trakcie poszukiwań. Może pokażę fotki. Blat jest własnej roboty, z płytek podłogowych :) wykańczany listwami chromowanymi.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/417255ed39e1c98a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25164d9e8f824e7c.html

i blat: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edc4c24fae74ffcf.html

 

Myślałam o takim relingu:

http://www.akcesoria.meble.pl/p23711,uchwyt-zn-fennel-65-0546-rozstaw-128-mm-stal-szlachetna.html

lub: http://www.siro.com.pl/oferta-2-1-425.html#

i może na przykład dać wszędzie relingi krótkie, takie do 15 cm.

Jeśli coś rzuciłoby się Wam w oczy co może do tej kuchni pasować, to proszę o fotki.

Edytowane przez KamillaDeMon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilla. Jeśli relingi to koniecznie o tych samych wymiarach, bo inaczej niepotrzebny nieład wprowadzą. Mogą być krótsze, ale wszystkie takie same. Kuchnia zapowiada się bardzo ciekawie i muszę przyznać, że (mimo iż czerwieni nie toleruję za wyjątkiem kwiatów), tak u Ciebie mi się bardzo podoba.

 

PS. urodziłaś już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Bardzo się cieszę, że nie wyszło tak źle. Zdecydowałam się na pewno na czarne uchwyty z elementem stali i jakoś bardziej przemawiają teraz do mnie relingi. Chyba wezmę krótkie, takie 14 cm.

jaksie też żałuję, że nie wyszło bezuchwytowo. Byłoby super. Musiałam się jednak liczyć z finansami. I tak jestem dumna z moich mężczyzn, którzy sami zamówili elementy szafek i złożyli to w całość. Wyszło oszczędnie.

naberia jestem 4 dni po terminie a Lena nie chce wychodzić... Może czeka na Dzień Matki? Albo na ukończenie kuchni... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja czarna jeszcze dużo do zrobienia co widać ;)

http://images40.fotosik.pl/846/81a4dfca11d85ea9.jpg

reszta wieczorkiem

 

Bardzo fajna kuchnia! mam nadzieję, że pokażesz za dnia i z cokołami :)

super krzesło różowe - dodaje fajnej dynamiki temu wnętrzu. i krzesła przy stole też na fajne wyglądają? pokażesz i zdradzisz coś więcej?

 

a i tak - stół też na super wygląda - powiesz i pokażesz coś więcej jegomości? [czy to jest drewno lite czy może coś innego, gdzie i za ile :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, to znowu JA :D

Muszę kupić uchwyty do szafek i szuflad kuchennych. Zdecydowałam się na relingi. Szafki w mojej kuchni mają różne rozmiary, więc muszę kupić relingi krótsze i dłuższe, bo np. jedna szuflada ma 60 cm a inna 80 itd. Czy może zrezygnować z relingów i postawić na jakiś jednorozmiarowy uchwyt typu gałka albo kwadrat?

 

Kamila, uchwyty to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje... :) Ja osobiście mogę doradzić abyś zwróciła uwagę na to aby jednak był to metal ponieważ mamy tak duży wybór plastikowych ładnych uchwytów i relingów ale niestety są bardzo kiepskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...