Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a jak wygląda to kosztowo? Bo wizualnie lux :)

 

Kosztowo koszmar ;) 20k zl + sprzety

 

Dodaje zdjecia slabszej jakosci - retuszu nie bylo :)

 

Jak sie przypatrzyc to w piekarniku jeszcze kartony sa - to byly pierwsze fotki robione tuz po zlozeniu, to chyba tlumaczy braki gratow :)

 

http://img89.imageshack.us/img89/7236/dscf1085j.jpg

 

 

http://img829.imageshack.us/img829/9503/dscf1088zn.jpg

 

 

Linka do uchwytow nie posiadam - zdjecie jakies wrzuce jak zgram na kompa.

 

@nicol21

 

to oprawy massive onyx 80zl/szt

Edytowane przez bsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

BSH Nie wiem, ale ta kuchnia jest jakaś nienaturalna :| Ładna i bardzo w moich klimatach...ale wygląda jak z wizualizacji :)

No i ta zieleń jakoś mi nie pasi... Po za tym super kuchnia. Zaczynam żałować, że zamówiliśmy beżowy zlew, widzę, że czarny też fajnie wyglada na jasnym blacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie by sie bardzo podobała kuchnia bsh, bo... dużo czarnego i wzór za szkłem fajny, ale... jakoś ten wzór nie pasuje mi właśnie do koloru górnych szafek... z tym, że akurat tak się składa, że właścicielom pasuje więc w sumie tyle mojego, że sobie pogadałam ;)

 

bsh, jak Wam się używa zlewu? mam u siebie podobnie usytuowany - lustrzane odbicie - i mimo sceptycyzmu wszystkich wokół nie narzekam

 

ps. gadżetów też staram się nie trzymać na wierzchu, no chyba że muszę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSH Nie wiem, ale ta kuchnia jest jakaś nienaturalna :| Ładna i bardzo w moich klimatach...ale wygląda jak z wizualizacji :)

 

http://img843.imageshack.us/img843/6225/kuchnia7.jpg

 

To jest wizualizacja tej kuchni - roznica jest ;)

 

@elena76

 

Zlew uzytkuje sie wygodnie, jedynie teraz wybralibysmy wersje z ociekaczem.

Ale sama pozycja zlewu jest jak najbardziej w porzadku - nasze koty uwielbiaja to miejsce ;)

Edytowane przez bsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. To gratuluje świetnych umiejętności fotograficznych...serio.. :)

A ten zielony, to w sumie nawet nadaje tej kuchni jajca ;P

Mam pytanko, czy ten okap to może Teka dot isla? Jak się spisuje? Dobrze pochłania zapachy i parę?

 

hehe, umiejetnosci fotograficzne wykonawcy kuchni - to jego fotki. A gdyby retuszowal to wlasna postac w odbiciu tez powinien usunac :D

 

Okap to Faber, modelu nie pamietam niestety. Co do dzialania to tez nie moge sie wypowiedziec bo wymaga poprawek - malo miejsca bylo i nie jest wszystko tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno - ODJAZDOWA :D. Gratulacje.

Przyczepię się tylko do trochę niezgranych kolorów zieleni, na szkle taki bardziej turkus.

 

To celowy zabieg - chcielismy wybrac wzor z kolorami ktore beda polaczeniem pomiedzy zielenia gory i czernia na dole - stad turkus. Przy tym samym kolorze zielen szafek zlalaby sie z szyba, a nie o to chodzilo. Generalnie jadalnia ktora jest polaczona z kuchnia tez jest dosyc kontrastowa - czerwien, biel i czern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To celowy zabieg - chcielismy wybrac wzor z kolorami ktore beda polaczeniem pomiedzy zielenia gory i czernia na dole - stad turkus. Przy tym samym kolorze zielen szafek zlalaby sie z szyba, a nie o to chodzilo. Generalnie jadalnia ktora jest polaczona z kuchnia tez jest dosyc kontrastowa - czerwien, biel i czern.

 

Poprosimy też jadalnię !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bsh,kuchnia bardzo ładna, inna,orginalna, podoba mi się:D, ktoś już pytał o uchwyty, pisałeś że nie znasz linka, a może wiesz jaka to firma? Czy użytkujecie już piekarnik i kawiarkę (kuchnia wygląda na nowiutką i świeżutką :p i wydaję mi się że widzę instrukcję w piekarniku:lol2:), a chciałam zapytać czy wygodnie się korzysta z tych sprzętów w takim właśnie układzie?

Mam możliwość zrobić taki układ jak u Ciebie, lub sprzęty obok siebie i się zastanawiam jak będzie lepiej...

Ostatnie pytanko :D, pamiętasz może na jakiej wysokości są ww sprzęty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bsh,kuchnia bardzo ładna, inna,orginalna, podoba mi się:D, ktoś już pytał o uchwyty, pisałeś że nie znasz linka, a może wiesz jaka to firma? Czy użytkujecie już piekarnik i kawiarkę (kuchnia wygląda na nowiutką i świeżutką :p i wydaję mi się że widzę instrukcję w piekarniku:lol2:), a chciałam zapytać czy wygodnie się korzysta z tych sprzętów w takim właśnie układzie?

Mam możliwość zrobić taki układ jak u Ciebie, lub sprzęty obok siebie i się zastanawiam jak będzie lepiej...

Ostatnie pytanko :D, pamiętasz może na jakiej wysokości są ww sprzęty?

 

Nie znam firmy samego uchwytu - wrzucam fotke.

http://img827.imageshack.us/img827/9716/20110701477.jpg

 

Sprzety sa w uzytku jak najbardziej - wysokosc jest dla nas ok (dolna krawedz piekarnika na 68cm od podlogi) piekarnik jest na wozku, ale i tak jest wygodny na tej wysokosci. Nasze blaty sa na 96cm bo z narzeczona jestesmy dosyc wysocy. Na fotke zalapaly sie nasze koty :) rudy to Fidel a czarny to Hipek :D

http://img121.imageshack.us/img121/7669/20110701480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiejetnosci fotograficzne wykonawcy kuchni - to jego fotki. A gdyby retuszowal to wlasna postac w odbiciu tez powinien usunac :D

 

OT. Zdecydowanie lepsze pierwsze zdjęcia robione Canonem, drugie od Fuji są już gorsze ... ;)

 

pozdrawiam, majki

 

/edit/ no, Nokią już nie rób ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA jakie boskie koty:jawdrop:

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, ale to jeszcze nie koniec z mojej strony:lol:

Mikrofali nie macie? Taki wysuwany piekarnik świetna sprawa, ale mój ma być 2 w 1 -piekarnik +mikrofala, podejrzewam że nie ma takiego w wersji wysuwanej, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA jakie boskie koty:jawdrop:

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, ale to jeszcze nie koniec z mojej strony:lol:

Mikrofali nie macie? Taki wysuwany piekarnik świetna sprawa, ale mój ma być 2 w 1 -piekarnik +mikrofala, podejrzewam że nie ma takiego w wersji wysuwanej, a szkoda.

 

Z mikrofali zrezygnowalismy ze wzgledu na koszty (modele do zabudowy sa 2tys drozsze od wolnostojacych) + moje osobiste zamilowanie do gotowania :D mikrofala to droga do papkowatego jedzenia. A ekspres to wygoda i duzo lepsza kawa. Generalnie przy projekcie kuchni i wyborze sprzetow wykonawcy zwracali sie do narzeczonej a ona za kazdym razem musiala kierowac do mnie slowami "kuchnia to krolestwo tego pana, rozmawiajcie z nim, ja wybieram kolory"

 

 

@MarJel

 

http://img26.imageshack.us/img26/1377/20110701484.jpg

 

nie wiem czy o takie ci chodzilo

 

@majki

nokia wygodniej :)

Edytowane przez bsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mikrofali zrezygnowalismy ze wzgledu na koszty (modele do zabudowy sa 2tys drozsze od wolnostojacych) + moje osobiste zamilowanie do gotowania :D mikrofala to droga do papkowatego jedzenia. A ekspres to wygoda i duzo lepsza kawa. Generalnie przy projekcie kuchni i wyborze sprzetow wykonawcy zwracali sie do narzeczonej a ona za kazdym razem musiala kierowac do mnie slowami "kuchnia to krolestwo tego pana, rozmawiajcie z nim, ja wybieram kolory"

 

A no widzisz, u mnie to wyglądało tak, że nie mogłam zrezygnować z kawiarki, mikrofali i piekarnika( bo kuchnia to moje królestwo, a ja uwielbiam kawę i nie zawsze mam czas na gotowanie i czasem są papki:P)

Chciałam żeby wszystko było w zabudowie, a mam 3 słupki, gdzie w jednym będzie lodówka, więc zostają dwa i 3 sprzęty które muszę mieć stąd piekarnik+mikrofala w jednym:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarJel

 

nie wiem czy o takie ci chodzilo

 

Dokładnie,bardzo Ci dziękuję :D, fotki prześle mojemu stolarzowi, pewnie on szybciej znajdzie takie lub podobne.

 

Tak na marginesie to uchwyty do kuchni już mam, a twoje przydadzą mi się w zabudowie w innej części domu.

 

Ps.

Pewnie łazienki i reszta domu też u Ciebie piękne, możne w innych tematach się pochwalisz, fajnie by było.

Pozdrawiam.M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...