Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bsh dla mnie kuchnia jest czaderska, inna i oryginalna, faktycznie pierwsze zdjęcia zbyt sztuczne, no a jadalnia w pierwszym rzędzie czad tzn stół i krzesła bo dalej to juz nie bardzo ale dla mnie oczywiscie, moze dlatego że ja nie cierpię czerwonego koloru

 

a emjot 27 to taki człowiek , który najpierw prosi o pomoc a jak ktoś mu powie że jego wybory są dziś poprostu nie modne to się obraża ,bo wie lepiej co mu się podoba tylko nie wiadomo dlaczego prosi o pomoc, chyba że chciałby aby wszyscy w około chwalili jego wybory, a tak nie jest bo gustu nie ma, a najgorsze jest to że sam nie wie jaki styl mu się podoba, bo np chce dom urzadzić nowocześnie ale wszystkie nowoczesne meble są beeee, emjot może zobaczysz w końcu swoje wady a nie tylko wady innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio - namiary moge dac na priv. Dzisiaj byli panowie z ostatnimi detalami do pozostalych mebli i sie nam chwalili ze samochody firmowe oklejone zostaly zdjeciami naszej kuchni :D poszedlem zobaczyc i to dosyc dziwne uczucie jak sie widzi swoja kuchnie na samochodzie...

 

A co do miejsca miedzy blatem a barkiem - jest ok, chcielismy zeby siedzac przy barku mozna siegac do blatu. W takim ukladzie przy sniadaniu na barku jest tylko kubek z kawa i talerz, reszta stoi bezpiecznie na blacie i jest w zasiegu reki. Dodatkowo na barek dodana zostala szyba (koty skacza na niego i lakierowany by dlugo nie wytrzymal. Szyba jest biala i wyglada rownie dobrze.

 

 

to poproszę namiar. Wydaje mi się, że za tyle szafek, barek, szyba 20 tys. nie jest wysoką ceną. Czy się mylę?

 

Mam jeszcze pytanie do wszystkich zaglądających - zakładam, że są tu pzoa tymi co mają kuchnie, ci co robią dopiero.

Czy wybieraliście/wybieracie firmowe studia typu Meble Rust, Wolsztyńskie Fabryki Mebli itp. (innych nie kojarzę chyba) czy studia kuchenne czy lokalnego stolarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalnego. ponad 50% taniej, a materiały dokładnie te same.

wprawdzie projekt zrobiłam własnymi ręcami na kartce w kratkę i na poparcie niektórych sugestii pokazywałam stolarzowi zdjęcia z netu, ale on podpowiedział w kilku miejscach, co warto by zastosować i zweryfikował moje pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat mam z WFM i nie żałuje ani złotówki, u stolarza było troszkę taniej i czasem niepewnie, to trzeba przyznać, wiadomo że WFM tez nie idealne ale na każde moje niezadowolenie reagowali, przyjeżdzali i poprawiali, aż do skutku, a za to ze były problemy zaproponowali malowanie 4 frontów gratis, które podczas przeprowadzki się porysowały, wiecie jak czasem duzo ludzi i fachmanów się kręci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że bsh nie przejął się uwagami wszechwiedzących "znawców" trendów mody - czytaj zakompleksionych artystów i wizażystów koniecznie narzucających innym swoje zdanie i próbujących wmówić komuś, że się nie zna i na pewno jest do du... Po za tym jak widać po innych komentarzach nie wszyscy tak go skrytykowali ;)

BSH Gratuluję odwagi i konsekwencji.

a mnie sie wydaje że wiem skąd ten post odnoszący sie do postu żona m......emjot - z tematu o pokojach dziecięcych ?? ;)

akurat zgadzam sie ze zdaniem emjot.........a kolory w kuchni pasują...wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz napisac na priv jakie to forum?

 

Nie pisali mi na innym forum - przynajmniej ja nigdzie nie wrzucalem tych zdjec.

 

fotki wstawiłeś prawie w tym samym czasie, rozumiem, ze to roztargnienie jakie Was opanowało zaraz po tym, jak monterzy kuchni wyszli z waszego domku?

Kuchnia sama w sobie jest fajna, czerń z seledynem ok, ale efekt całości popsuty żle dobraną zielenią na szkle. Bron Boże nie narzucam nikomu brązów, beży...

 

Widać, że bsh nie przejął się uwagami wszechwiedzących "znawców" trendów mody - czytaj zakompleksionych artystów i wizażystów koniecznie narzucających innym swoje zdanie i próbujących wmówić komuś, że się nie zna i na pewno jest do du... Po za tym jak widać po innych komentarzach nie wszyscy tak go skrytykowali ;)

BSH Gratuluję odwagi i konsekwencji.

 

 

emjot 27 urażone ego się w Tobie odezwało? Żal mi takich ludzie wiesz....

nie jestem artystą, wizażystą, nikomu nie narzucam swego zdania. Wyrażam swą opinię, o tym co widzę na fotkach. Jeśli ktoś nie potrafi przyjąć krytyki, to jego problem nie mój.:no:

Edytowane przez joliska
multi-cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona m, reni1980, Elfir i Aleksandryta No i proszę...uderz w stół a nożyce się odezwą :D

emjot - ale dlaczego jesteś taki zgryźliwy? Wyzywasz ludzi od zakompleksionych

A emjot27 chyba ma jakies klopoty ze swoim ego (jakies kompleksy?) i dlatego tak obrazliwie wszystko i wszystkich krytykuje. :p

Ejjj spokojnie dziewczyny…nie jestem taki zły... Zyskuje przy bliższym poznaniu :p

No dobra, ale trochę bardziej poważnie…choć będzie ciężko ;) Nie chcę robić tu off-topicu i pewnie nie poradzę sobie z szanownym towarzystwem wzajemnej adoracji ale muszę tylko wyjaśnić kilka rzeczy:

Nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc w wyborze z najnowszych trendów mody, prosiłem tylko o radę w doborze odpowiedniej kolorystyki. W zamian tego dostałem wywody na temat tego, że to be bo nie modne a to fe bo się nie nazywa nowoczesne tylko stylowe. Jeżeli to jest wg Was pomoc, to Reni i żona M (to M to od Żona Modna? ;) ) ale ja dziękuję za taką pomoc. Skoro uważacie, ze nie mam gustu, to by znaczyło, że takich jak ja jest na prawdę sporo na świecie a to forum to chyba jakieś zamknięte zbiorowisko osobowości, artystów i tu na pewno nie pasujemy. Na co dzień takich ludzi nie ma w gronie moich znajomych co by znaczyło ze mogę założyć swojego rodzaju grupę ludzi bez gustu :D A to forum powinno być zamknięte dla takich jak ja…coś na wzór strony typu http://www.beautifulpeople.com(Tylko piękni ludzie) a forum muratora zmienić nazwę – Tylko dla ludzi z gustem ;)

Spoko, ja żartuję, już więcej nikogo nie obrażam… noo przynajmniej nie dzisiaj :D Sam też się nie obrażam, bo niby czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bsh kuchnia bardzo ładna formą, kolor zielony zupełnie nie mój (ale jaskrawych kolorów w kuchni w ogóle nie lubię), ale z czarnym wygląda super. W ogóle bardzo odważne i ciekawe połączenie jak ktoś lubi taki kontrast ;) Szkło dałabym jednolite na pewno, ale wam się podoba jak jest więc nie ma co dyskutować. Gorzej natomiast z niełączeniem się wzoru za szkłem na dwóch ścianach, osobiście dla mnie nie do przeżycia, ale ja jestem z tych upierdliwych jeżeli chodzi o "ładnie i równo".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bsh kuchnia bardzo ładna formą, kolor zielony zupełnie nie mój (ale jaskrawych kolorów w kuchni w ogóle nie lubię), ale z czarnym wygląda super. W ogóle bardzo odważne i ciekawe połączenie jak ktoś lubi taki kontrast ;) Szkło dałabym jednolite na pewno, ale wam się podoba jak jest więc nie ma co dyskutować. Gorzej natomiast z niełączeniem się wzoru za szkłem na dwóch ścianach, osobiście dla mnie nie do przeżycia, ale ja jestem z tych upierdliwych jeżeli chodzi o "ładnie i równo".

 

Z tym wzorem to jest moje utrapienie jedyne... Ale grafika byla zamawiana tylko na jedna sciane, wykonawca "w gratisie" zrobil tez boczna, wiec zostalo. Wzor jest na dluzszej scianie "kompletny", gdyby go rozciagac na boczna wygladalby nieciekawie. Tam po prostu powinno byc lustrzane odbicie - zauwaz ze na bocznej czesci jest dokladnie ten sam wzor, tylko nie rozciagniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...