Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bo czarna hahahaha :D

 

Totalna załamka:( mam blat Staron@, przy barku jest źle dopasowany i powyłaziły łączenia - jak się okazało to, przy barku blat mam posklejany z kawałków płyt. Mało tego nie jest wypolerowany i mam ciemne brudne szramy w łączeniach. Pan zapewniał, że łączenia po 2 - 3 tygodniach zanikną. No i dałam się nabrać nic nie znikło wręcz powyłaziło więcej wad. Napisałam reklamację i czekam. Katastrofa

 

No to jej jedna z głównych zalet :) lubię takie połączenie czerni i forniru, chociaż ja bym się też pokusiła o czarny blat w tym układzie :cool:

 

to normalne, że blat może być poklejony z kawałków, ale łączeń przy kompozytach nie ma prawa być widać. a już na pewno samo nic nie zniknie... dobrze, że od razu to zareklamowaliście, bo to jest ewidentnie źle zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucam swoją jeszcze niedokończoną. Czarną ;)

Folia jeszcze z szafek nie ściągnięta, będzie jeszcze szkło nad blatem.

 

http://images40.fotosik.pl/958/2d2d107254651f0dmed.jpg

Poprosze o delikatne komentarze ;) bo i tak "walczę" z wykonawcą blatu....:bash:

 

mi tam się podoba :)

ładne zestawienie kolorów.

a co nie tak z blatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad barkiem, tam gdzie są trzy kable może coś w stylu vibia slim?

 

Elena76 oglądałam je w rzeczywistości, mojemu mężowi bardzo się podobały. Szkoda że nie mogłam ich wypożyczyć do domu i przymierzyć bo wydawały mi się za długie.

No i zapomniałam dodać że mam jeszcze wyjścia po obu stronach okna na kinkiety. Teraz wiem że, nie potrzebnie bo, światło spod szafek i okapu wystarcza w zupełności. Ale skoro już je wyciągnęliśmy chciałabym to jakoś zgrać. I tak jak znajdę lampy wiszące to nie mogę dobrać kinkietów.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia, to zmierz sobie wysokość nad barkiem, bo te zwisy są w różnych wersjach jak się nie mylę. Może coś dobierzecie. widzę, też, że jakiś kabel na suficie dynda :rolleyes:

 

Podobają mi się też light eye spotline - u forumowiczki reni1980 są takie:

 

2415_1.jpg

Edytowane przez Elena76
Doczytałam o kinkietach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czarny blat byłby lepszy ale ja nie wytrzymałabym w tak ciemnej kuchni. Przymierzałam kawałek granitu star galaxy. Za duża powierzchnia czarnego blatu dookoła.

Poza tym zawsze mam alternatywę jak mi się znudzi czarna kuchnia wymienię fronty w szafkach na jasne i zrobię białą :D

 

No to ja mam tak czarno :rolleyes: czarny blat i czarne szkło, ale akurat lubię taki klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad barkiem, tam gdzie są trzy kable może coś w stylu vibia slim?

 

Elena76 oglądałam je w rzeczywistości, mojemu mężowi bardzo się podobały. Szkoda że nie mogłam ich wypożyczyć do domu i przymierzyć bo wydawały mi się za długie.

No i zapomniałam dodać że mam jeszcze wyjścia po obu stronach okna na kinkiety. Teraz wiem że, nie potrzebnie bo, światło spod szafek i okapu wystarcza w zupełności. Ale skoro już je wyciągnęliśmy chciałabym to jakoś zgrać. I tak jak znajdę lampy wiszące to nie mogę dobrać kinkietów.

 

Od przybytku głowa nie boli ;) a ten kabel u góry to jest nad zlewem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuchnie oświetlę jak nikt :D

Kabel jest na środku sufitu bo chciałam jedną lampę ale w trakcie stwierdziłam, że za dużo mam tych wiszących lamp do skomponowania w całym domu bo jeszcze jest salon, więc skoro sufit podwieszony to dam jakąś oprawę

r_215.jpgr_139.jpg

 

Acha ja będę miała czarne szkło (25 cm wysokość od blatu) ;) chyba będzie pasowało... czy nie?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia ja chyba bym teraz dała już białe szkło. bo jeśli będzie miało tylko 25cm wysokości to będziesz miała ciemny dół szafek, biały blat, czarne szkło, biały pasek, ciemna góra mebli. zrobi się zamieszanie. jeśli zdecydowałaś się na biały blat to bym pociągneła to dalej i dała białe szkło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze dziewczyny przmierzałam białe szkło i było bardzo mdło, czarne lepiej wyglądało.

Cholera z tym szkłem to mam niezły dylemat, bo szafki górne mam zamontowane wyżej niż w standardzie. Jak położę szkło do wysokości okapu a dalej puszczę na wysokość 25 to tworzy mi się taki nie estetyczny ząb a ja lubię mieć równo.

 

http://images49.fotosik.pl/956/f3dbbdf98edbbe21med.jpg

 

Myślałam żeby dać tutaj szkło troszkę krótsze do wyokości barku ale musiałabym przesuwać kontakty :(

 

Myślałam o czymś takim tylko z tym czarnym szkłem ale odpada, bo będzie masakra.

Dlatego zdecydowałam się dać dookoła na jednej wysokości. Wiem że tłuszcz pryska ....

Jeszcze muszą mi przesunąć kawałek okapu bo nie jest równo

 

http://images43.fotosik.pl/968/a9e96b10e057ef78med.jpg

 

A jeżeli już białe to musiałabym chyba zlecić zrobiebienie szkła pod kolor ścian. Bo białe jako białe z wzornika kolorów to było bardzo plastikowe i nie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Synthia

Z tego co widziałam na tym forum, bardzo podobne kuchnie i dylematy mieli Marcin Cetera wątek na stronie 579 oraz Elena76 wątek na stronie 580. Od siebie dodam, iż ostatnio widziałam coś w rodzaju szyby, taki cienki jak szyba gres, na wystawie reklamowany jako gres "slim" i pod taką nazwą widzę info w necie, bez względu na producenta. To jest jak dla mnie rewelacja, wzory i kolory do wyboru, dowolne wielkości w tym o długości jak blaty kuchenne. Nie wiem jak to się kładzie, pewnie jak szybę.

Widziałam ten gres w w wersji "ala" bardzo subtelny: beton, marmur i tapeta ( chodzi mi o faktury powierzchni ), jak również tak wypolerowany, iż wyglądał jak szyba ale miał fajniejszą powierzchnię. Moim zdaniem ten gres byłby najbardziej odpowiedni, na "przełamanie".

Minus gresu "slim" .... cena ...w stosunku do płytek, ale już porównywalna do ceny hartowanego szkła do kuchni.

Niestety ja już wcześniej kupiłam do swojej kuchni coś innego i teraz zgrzytam zębami z zazdrości ( planowany koniec mojej kuchni to wrzesień 2011 ).

Edytowane przez AgaCz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...