Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

do Synthia

pomyślałam i znalazłam, tu masz link do hurtowni w której to widziałam w Szczecinie http://www.carmen.com.pl/nowosci/single/id/505[/url] a oni z tego co widzę podają linki do firm włoskich.

Niestety zdjęcia nie oddają wyglądu Twojego blatu, wyszedł jak gładki biały mat .... A zdjęcia gresu też nie oddają jego wyglądu .... Nie wiem skąd jesteś i jak daleko masz do Szczecina. Ale zawsze może popytać w swojej okolicy.

Edytowane przez AgaCz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesteś pewna że nie chcesz dać szkła pod okapem do samej góry?

jak się czasem schaboszczak smaży to chlapie pod sam okap, a ja też mam u siebie wyżej niż zazwyczaj, bo my mamy 1.80 i 2.03 wzrostu. to tak naprawdę tylko kwestia zrobienia u szklarza dwóch otworów extra, ale wydaje mi się, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesteś pewna że nie chcesz dać szkła pod okapem do samej góry?

jak się czasem schaboszczak smaży to chlapie pod sam okap, a ja też mam u siebie wyżej niż zazwyczaj, bo my mamy 1.80 i 2.03 wzrostu. to tak naprawdę tylko kwestia zrobienia u szklarza dwóch otworów extra, ale wydaje mi się, że warto.

 

No nie bardzo widzi mi się ta wyciągnięta szyba tylko nad okapem, jak już to chyba lepiej żeby tworzyło to jedną całość niż takie zęby.

Wiem wiem że się chlapie, tłuszcz pryska wszędzie.

Dlatego nie wiem jak to teraz zrobić, bo nastawiłam się wcześniej na czarny:bash: .

Trudno jest dobrać szkło w kolorze do blatu, frontów i ściany, żeby nie wejść w kolejny dodtakowy kolor w kuchni jużi tak wydaje mi się że dużo się w niej dzieje. Wymyśliłam sobie kuchnie :evil:

 

Ściany nie są białe wpadają w lekki krem, blat tak samo zdjęcia nie oddają rzeczywistości.

 

A wiecie może jak to jest ze szkłem malowanym na zamówienie, nie z wzornika, bo z tego co się dowiadywałam, to nie ma ono takiej trwałości jak robione fabrycznie. A jakbym robiła szkło jasne to raczej pod kolor ścian

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia, to zmierz sobie wysokość nad barkiem, bo te zwisy są w różnych wersjach jak się nie mylę. Może coś dobierzecie. widzę, też, że jakiś kabel na suficie dynda :rolleyes:

 

Podobają mi się też light eye spotline - u forumowiczki reni1980 są takie:

 

[ATTACH=CONFIG]65077[/ATTACH]

 

Ja mam bardzo podobne, można je kupić w OBI za 170 zetuff, light eye kosztują jeszcze raz tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naberia, Venus_m Wiem wiem już się pomału przełamuję do tego jasnego szkła:D, problem w tym że trudno jest dobrać odpowiedni jego kolor. Na wzornikach nie ma podobnego a te które oglądałam to nie pasują dlatego stwierdziliśmy z małż. że damy czarne.

Chyba trzeba zrobić na zamówienie, ale z tego co się dowidywałam to nie dają gwarancji czy będzie tak samo wytrzymałe jak malowane fabrycznie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...