Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyczyny mogą być dwie: wykonawca dodał za dużo utwardzacza do kleju i go "spalił" albo niewłaściwie odtłuścił powierzchnię - klej bardzo łatwo łapie kolor, np wystarczy użyć brutnej lub farbujacej tkaniny. To samo nie zniknie.

Reklamacje jak nabardziej uzasadnione i powinny zostać uznane.

 

Stomarek ja mam zafundowane coś takiego. Koszmar !!!

 

 

http://images37.fotosik.pl/951/14357e397e9254b7med.jpg

 

 

 

Reklamacja została uznana tylko nie wiem jak Pan chce to teraz naprawić.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nikt nie podpowie... co zrobić ;( ?

 

Seven ja bym zostawiła tak tylko nie widzę na zdjęciu co jest między szafką pod zlewem a lodówką? szafka czy zmywarka?

 

IMG_2610.jpg

 

moze przez wymiane, bo rzeczywiscie wyglada koszmarnie :(

 

A co do czarni, to jest spojna z caloscia, nie mniej kolorystycznie kuchnia bedzie bardzo duza powierzchnia "ciazyc" od gory.

 

Cóż wymarzony blat stał się moim koszmarkiem, zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSH - No wkońcu jakaś wariacka kuchnia. Dla mnie bomba.

Proszę podaj mi wymiary swojej kuchni zanim powstała cała zabudowa... czyli łącznie z barkiem/ po podłodze. Wydaje mi się że ma rozmiar ten sam co u mnie ( powstanie) i próbuję sobie to wyobrazić. Nawet układ ( projekt) mam łudząco podobny. Tylko mąż nie chce zielonego a JA TAK.

 

Kosztowo koszmar ;) 20k zl + sprzety

 

Dodaje zdjecia slabszej jakosci - retuszu nie bylo :)

 

Jak sie przypatrzyc to w piekarniku jeszcze kartony sa - to byly pierwsze fotki robione tuz po zlozeniu, to chyba tlumaczy braki gratow :)

 

http://img89.imageshack.us/img89/7236/dscf1085j.jpg

 

 

http://img829.imageshack.us/img829/9503/dscf1088zn.jpg

 

 

Linka do uchwytow nie posiadam - zdjecie jakies wrzuce jak zgram na kompa.

 

@nicol21

 

to oprawy massive onyx 80zl/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podobają Ci się inne listwy, na które mogłabyś wymienić te aktualnie zamontowane, to najłatwiej będzie je zlikwidować.

Ja nie mam u siebie listew wykończeniowych, blat jest dosunięty maksymalnie do ściany, uszczelniony akrylem.

 

Czy takie uszczelnienie akrylem jest trwałe? Chodzi tu o silikon akrylowy może? Jaki polecacie?

Nie zniszczy się, jak będzie 6 cm od płyty gazowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...