Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czy użytkuje ktoś zlew stalowy o strukturze "len" ? większośc firm ma taką odmianę stali, czy to sie rysuje ?

 

Użytkuję taki zlew w mieszkaniu od 10 lat i innego nie chcę.

Wciaż wyglada jak nowy. Żadnych rys, żadna szczotka czy nóż mu niestraszne.

W nowej kuchni też będę miała len.

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A oto moja kuchnia jeszcze w trakcie montowania

Sawcza fajne zestwienie kolorów w kuchni, będzie bardzo fajniutko:), myślę że jak dasz szkło na równi od szafek do blatu to wystarczy, nie będzie ci się brudzić ściana a zachowasz symetrię ale to tylko moje zdanie

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jednej rzeczy mam tylko małe ale - drewniana okładzina ściany z drzwiami ... jakoś nie do końca mi to gra

 

Można było pociągnąć ja na szerokość drzwi i wówczas drzwi by sie wtopiły w zabudowe i scianę.

 

http://img585.imageshack.us/img585/8456/kl1mk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie od drewna na scianie ma iść jeszcze pasek szarych płytek - tak jak na podłodze. Myślę, że jak dojdzie lodówka będzie to wyglądało lepiej. A może kiedyś wymienię drzwi na off white ;)

 

Pomysł z pociągnięciem okładziny po drugiej stronie ciekawy ale jakoś tak wtedy ta ściana mocno dominuje a tego chcieliśmy uniknąć. Nasz dom jest baaaardzo "powyginany" jeśli chodzi o ściany wewnętrzne i z tego powodu też zdecydowaliśmy sie na biel i jedno to samo drewno na podłodze, schodach, blacie w kuchni, okładzinie na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanika po przeciwnej stronie faktycznie będzie okno. Jak naładuję baterię w aparacie zrobię zdjęcie ;)

barek od strony salonu będzie wyglądał mniej więcej tak jak na tym zdjęciu

http://muratordom.pl/s/photos/thumbnails/ff/0e/1a/ff0e1a2d07df92f9_305x0_romiar-niestandardowy.jpg

Specjalnie podwyższę ściankę, aby przysłaniało mi blat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w tym wątku CHWALIMY się GOTOWYMI kuchniami... Wizualizacje, projekty itp. omawiamy, tworzymy itd. w dziale WIZUALIZACJE na podforum Projektowanie, czyli tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?142331-Projekt-kuchni-wizualizacje

 

Jeśli zatem ktoś wkleił swój projekt i teraz nie może go znaleźć, powinien szukać pod linkiem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...