Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

PILNIE POTRZEBUJĘ POMOCY !!!

Czy wiecie czyja jest ta kuchnia??

http://e-den.pl/~nowak/allegro/2.jpg

Będę mieć coś podobnego i mam problem z witryną :( Bo na szafkach słoje będą w poziomie a na witrynie chcą mi dać w pionie z uwagi na wymiary płyty ...ale nie podoba mi się ten pomysł i chciałam się dowiedzieć jak wygląda to z łączeniem niestety na tym zdjęciu nie widzę dobrze.

Będę wdzięczna za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNIE POTRZEBUJĘ POMOCY !!!

Czy wiecie czyja jest ta kuchnia??

http://e-den.pl/~nowak/allegro/2.jpg

Będę mieć coś podobnego i mam problem z witryną :( Bo na szafkach słoje będą w poziomie a na witrynie chcą mi dać w pionie z uwagi na wymiary płyty ...ale nie podoba mi się ten pomysł i chciałam się dowiedzieć jak wygląda to z łączeniem niestety na tym zdjęciu nie widzę dobrze.

Będę wdzięczna za odzew :)

 

Nie ma przypadkiem problemu z ta lodówką przytulona do piekarnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_lisa, powiedz im, że mają zrobić te słoje w poziomie. Ja mam w poziomie, więc nie wydaje mi się, aby to był jakiś większy problem. Tutaj masz zdjęcie

 

http://img37.imageshack.us/img37/3567/imgp9734.jpg

 

lidszu tylko to pewnie są lakierowane meble? ja mam mieć akryl i to chyba właśnie jest ten problem :( i będę musiała mieć odwrotnie albo z paskudnym łączeniem ...co mi odradzają ( to z łączeniem ma podnieść jeszcze koszt kuchni, bo więcej płyty muszą mieć ) Całkowicie mi to nie pasuje i tak wyszliśmy z planu o kilka tys ;( )! Zgłupieć można :((

Edytowane przez _lisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu tylko to pewnie są lakierowane meble? ja mam mieć akryl i to chyba właśnie jest ten problem :( i będę musiała mieć odwrotnie albo z paskudnym łączeniem ...co mi odradzają ( to z łączeniem ma podnieść jeszcze koszt kuchni, bo więcej płyty muszą mieć ) Całkowicie mi to nie pasuje i tak wyszliśmy z planu o kilka tys ;( )! Zgłupieć można :((

 

Z tego co mi wiadomo te płyty maja ok 120 - wiec jakbys chciala poziome paski to jakies jedno łączenie by było - moze w jego miejscu daj jekis reling?-zawsze jakies rozwiazanie

z tego co widziałam u Ciebie w projekcie ta przestrezn jest dosc szeroka...moze podzielic ja jakos tak by wygladala jak 2-3 szafki bez uchwytowe?

a moze jesli na bocznej scianie masz podswietlane polki szklane włóż taka jedna podswietlana pomiedzy laczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TolaLee dziękuję za pomysły! :) ...niestety moja płyta poszła dzisiaj rano do cięcia i nici ze zmian :/ no nic najwyżej we wrześniu będę opłakiwała.

Zostaje mi tylko czekanie :popcorn:

Kurcze nie rozumiem- zapłacisz za coś czego nie chcesz??

A tak poza tym chciałam zapytać czy Wasze białe kuchnie lakierowane to są w takim super połysku, prawie jak szkło? czy też nie do końca?

W pszyszłym tygodniu będą kończyć naszą, więc będę mogła wrzucić zdjęcia - jak już posprzątam.

 

Analiena- moa jedyna uwaga, jako że też posiadam sprzęt Samsunga te światełka na piekarniku i mikrofali innego koloru- specjalnie szukałam żeby się zgrały i były pomarańczowe oba. Poza tym superowa ta kuchnia. No i mogę dodać moją nieskończoną jeszcze malutką kuchenkę. Może macie jakieś sugestie? co z oknem, jakie dodatki?

DSCN2580.jpg

DSCN2580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Analiena- moa jedyna uwaga, jako że też posiadam sprzęt Samsunga te światełka na piekarniku i mikrofali innego koloru- specjalnie szukałam żeby się zgrały i były pomarańczowe oba. Poza tym superowa ta kuchnia. No i mogę dodać moją nieskończoną jeszcze malutką kuchenkę. Może macie jakieś sugestie? co z oknem, jakie dodatki?

 

Aż taką estetką nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...