Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przeglądamy z Mężem to forum już dłuuugi czas:) Dotychczas z naszego remontowanego mieszkania zamieściłam tylko łazienkę w łazienkowym wątku, ale teraz przyszedl czas na kuchnię. Długo planowaliśmy jakie kolory dobrać do naszej białej kuchni. W końcu postawiliśmy na czerwien, czarny, szary i drewno. Uznalismy, że będzie to znakomita baza do kuchni z salonem w stylu retro pomieszanym z nowoczesnym. W kuchni i salonie, oprócz kubków z Elvisem Presley'em, znajdą się jeszcze metalowe plakaty vintage.

 

Fronty to biały lakier, blat Orzech z Kronopolu. Wykonano przez przemiłego Pana Józka z Tychów:)

S6300480.jpg

S6300481.jpg

S6300482.jpg

S6300483.jpg

S6300484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co to z stołki? Czy to skóra?

 

Jest to skóra z "plastikowej świni" ;)

 

Kuchnia super :) no oprocz szczotki :D

 

Dzięki, ale szczotka jednak zostaje :D

 

RSP nie powiedziałabym ze kuchnia jest retro, ale mimo nutki niepewności po przeczytaniu opisu, musze przyznać ze wyszło bardzo spojnie ;) naprawdę wow

 

No teraz to ona w ogóle nie jest retro-zgadzam się, ale ten klimat będziemy budować dodatkami. Poniżej link do plakatów ;)

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1614298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

humant, mi to zdjęcie wygląda na wzięte z artykułu z Muratora. Jakiś rok temu chyba w lipcu byl na okładce Muratora dom Modelowy '98 przerobiony na "stodołę" i to wydaje się to.

http://muratordom.pl/budowa/oni-juz-zbudowali/jak-architekci-zbudowali-dom-wedlug-projektu-muratora-modelowy-d10,11_4972.html?&page=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie może czyja jest ta kuchnia? Strasznie mi się podoba i chciałam wypytać o szczegóły - czym wyłożona jest podłoga i co to za meble (materiał, wykończenia itd). Przeglądałam już tyle stron na forum, że straciłam rachubę skąd wytrzasnęłam tą fotkę.

 

 

To chyba zdjęcie z Muratora, nie z forum.

W jednym z wydań (8/2010) była pokazana przeróbka tradycyjnego projektu Wlada Kowalskiego "Modeloway 98" na minimalistyczny kubik. Na podłodze jest biały gres.

Wnętrze projektował właściciel domu, Adam Bronikowski z żoną, Moniką i jednocześnie właściciele pracowni projektowej HOLA Design.

 

 

Sheenaz - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...