Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AdamG

 

Przepiękna kuchnia Bardzo mi się podoba

Pytanko: CO to ładnego jest we wzroki na ścianie????

czy mogę prosić o zdjęcie i info co to jest - bardzo fajowe

Pozdrawiam

Saly

 

fajnie że się podoba:) są to płytki firmy Saloni ceramica, model Dekor Cover Negro o wielkości 30x90, fuga silikonowa 2mm czarna, na blacie granit nero, szklane obudowy gniazdek z leroy merlin, w sumie to ciężko znaleźć jakieś fajne foto płytek w necie ale mam takie coś:

http://img59.imageshack.us/img59/7610/5011c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

i dodatkowo z podświetlaną szafką jeszcze bez zlewu (polecam podświetlenie, rewelacja:)) :

http://img12.imageshack.us/img12/4752/imag0240u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez -AdamG-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz proszę Kochana co to za oświetlenie podszawkowe (nazwa, jak się je montuje)-podpowidałam stolarzowi o nim, ale coś mówił o bardo wysokim koszcie takiego oświetlenia. Proszę również o pomoc w uchwytach, gdzie mogę takie znleżc i jaka jest ich cena (nazwa). z góry dziękuję !! Kuchnia jest śliczna - z klasą i elegancją! pozdrawiam:stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a ja nadal Cie popytam o baterie Tak myslalam ze to wlasnie ta Mozesz mi powiedziec czy ten "wezyk" jest gosc gietki? da sie go sporo obnizyc Sama chce jak najbardziej kanciasta ale dodatkowo bardzo mi zalezy na wyciaganej wylewce a takich to juz malo jest Spodobala mi sie Franke ale zastanawiam sie czy sztywna jest czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramka nazywa się KALYA, szklana, jest dużo kolorów :)

o super, dziękuję! zaraz je zgoogluje :)

a może się orientujesz - czy te ramki pasują do typowych kontaktów berkera? tata coś mi tłumaczył, że np. pstryczki legranda wymagają specjalnej puszki, co w moim wypadku oznaczłoby konieczność wymiany całego pstryczka czyli również ze środkiem, a to nie wchodzi w rachubę. wiesz coś na ten temat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest bardziej to, że w kuchni na ścianie mam szkło, a "puszki" wiadomo - już pod spodem ;) czarnych ramek berkera nigdzie nie mogę obmacać, ale pasować będą na bank, bez względu na serię. tylko właśnie - ja bym chciała pomacać i zaaprobować. natomiast tata przestrzegł mnie przed legrandami, bo ponoć one mają lub miały nieco inną budowę niż wszystkie inne gniazdka, co na etapie budowy domu rodziców, doprowadziło go do szewskiej pasji z cyklu mam karton niepasujących oprawek :).

chyba będę musiała jego zaangażować do zakupu tych 3 ramek hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firiel, świetna kuchna. Ascetyczna, konsekwentna. Bardzo spodobał mi się pomysł z kafelkowanym cokołem i laminatem na ścianę. My mamy mieć całą ścianę pomalowaną farbą, ale mnie zniechęcają do niej. Podobno Benjamin Moore ma jakieś cudo z powłoką ceramiczną i chcę tego spróbować. Po Twoich fotkach widze, ze rozwiązaniem może być też laminat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETY potrzebuje pomocy !!

powiedzcie mi z jakiej firmy szukac farby zeby miala taki porzadnie bordowy kolor !! chce gotowce bo mieszalnikom jakos nie ufam ... a niestety kolory na wzornikach czesto gesto roznia sie od kolorow w rzeczywistosci !!

 

imho moze byc kolor taki jak bordo ze strony forum muratora :)

 

spróbuj magnata kolor s24...u mnie po testach Beckersa, Dekorala Kitchen&Bath i Magnata wygrał własnie Magnat, kolory wiernie oddają to co na opakowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...