Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sawcza- fajna kuchnia...Ja mam meble w kuchni w białym lakierze ,blat ciemnoszary, kafle prawie czarne na podłodze a białe między szafkami , okno drewniane w kolorze mahoń i drewniane drzwi też w tym kolorze...No i od kilku miesięcy głowię się nad stołem do kuchni o wymiarach 120x80 - szukam drewnianego z blatem szklanym ( mleczne szkło ) . Już tyle szukam i nic - może ktoś mi pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sawcza, jaka jest długość blatu pomiędzy płytą a zlewem?

 

tam na dole jest zmywarka (tak mi się wydaje) 60cm i kawałek szuflady, więc stawiałabym na jakieś około 70cm ;)

 

KOBIETY potrzebuje pomocy !!

powiedzcie mi z jakiej firmy szukac farby zeby miala taki porzadnie bordowy kolor !! chce gotowce bo mieszalnikom jakos nie ufam ... a niestety kolory na wzornikach czesto gesto roznia sie od kolorow w rzeczywistosci !!

 

imho moze byc kolor taki jak bordo ze strony forum muratora :)

 

ja mam akurat bordo z mieszalnika, ale pod ten kolor musisz mieć odpowiedni podkład by wyszedł piękny kolor - miałam możliwość dostania "trochę" farby na próbę i przy malowaniu na białym podkładzie wyszedł czerwony natomiast na siwym wyszedł pięęęęęęęękny bordowy kolor ;)

Mam gdzieś zdjęcie to Ci wkleję, choooooć zdjęcie nie oddaje faktycznego koloru, niestety...

 

http://magda.histeria.pl/album/main.php?cmd=imageorig&var1=domek%2Fbudowa+145.JPG

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wrzucam moją[ATTACH=CONFIG]72196[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72197[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72198[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72199[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72200[/ATTACH], a co mi tam, krytykę zniosę dzielnie;)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Piękna!!! Jakie dokładnie kolory ma mozaika i jak możesz podaj jej nazwę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...