Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki wszystkim za mile opinie:) Nie spodziewałam się a wręcz trochę obawiałam reakcji;)

Więcej wnętrz pokazać tu nie moge tu bo to forum kuchenne;)Ale na kominkach wrzucilam kominek a na łazienkach wrzucę łazienki,ok? :)

 

Iza- mozaika szklana dark caramel - ze sklepu internetowego bodajze top mozaiki,zaraz dokladnie sprawdzę ..

 

Iza- na stronce podają ze wycofana z produkcji:(

 

asizo:) te krzesła to meble krysiak z kolekcji carmen:), bardzo wygodne,siedzisko miękkie obite skorą.

Edytowane przez joliska
edytuj post zamiast pisać kolejny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

 

 

ja mam akurat bordo z mieszalnika, ale pod ten kolor musisz mieć odpowiedni podkład by wyszedł piękny kolor - miałam możliwość dostania "trochę" farby na próbę i przy malowaniu na białym podkładzie wyszedł czerwony natomiast na siwym wyszedł pięęęęęęęękny bordowy kolor ;)

Mam gdzieś zdjęcie to Ci wkleję, choooooć zdjęcie nie oddaje faktycznego koloru, niestety...

 

http://magda.histeria.pl/album/main.php?cmd=imageorig&var1=domek%2Fbudowa+145.JPG

 

Pozdrawiam,

 

niezly kolorek !!! moze faktycznie malne to na szaosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po_la_ ...

 

Po pierwsze - piękna kuchnia :)

Po drugie - moja będzie w prawie identycznym układzie, a co więcej również biały połysk i blat orzech (u Ciebie to orzech?)

 

Mam też kilka pytań:

1. Czy te uchwyty są plastikowe? Początkowo miałam takie zamówione, ale nastraszono mnie, że pękają i teraz mam dylemat, a bardzo mi się podobają.

2. Co to za okap?

3. Jaki masz sprzęt w zabudowie? (piekarnik i mikrofalówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po_la_

fajna kuchnia :) chyba jedynie co bym dała to jakieś ciemniejsze oprawki na gniazdko na tej mozaice bo tak to troche się rzuca w oczy. te półki na wino też średnio mi się podobają, ale skoro Wam się podobają to git - bo to Wasz dom i Wam sie ma podobać!

ale ogólnie fajna kuchnia i dobrze zrobiłaś z brakiem uchwytów od strony pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ze wszystkie opinie:)

 

hairddresser-ten układ kuchni bardzo jest wygodny, fajnie się pracuje,wygoda i komfort- dobry wybór.

Jedyne co bym jeszcze chciala to zmywarkę na podwyższeniu. Do zmywarki czesciej trzeba sie schylac. Z perspektywy czasu widzę ze jednak piekarnik trzeba było dac na dół a zmywarkę na górę, tylko wiadomo- to nie jest takie proste ;)

- blat to dąb olejowany kolor Orzech;)

- uchwyty w kuchni są plastikowe, na razie sprawują się bez zastrzeżen ale w razie czego mam kilka zapasowych.

-okap teka dot isla

piekarnik- siemens HB 43AT540E

mikrofala -siemens HF 25G5R2

 

nicol21- oprawki na gniazdka ,hmm- rzeczywiście moglyby byc ciut ciemniejsze , choc specjalnie mi nie przeszkadzają:)

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do bardziej dowiadczonych - moja pierwsza kuchnia pod zabudowę (zawsze miałam kuchenki gazowe w małej kuchni blokowej) i mam dylemat jaką płytę gazową kupić - czy taką z pokrętłami z boku i dużym palnikiem z przodu tyłu (tutaj mam obawy rodzicielskie - dzieci aby nic nie zwaliły sobie na głowę - chociaż dzieciaki rosną, a płyty nie będę często zmieniała czy pokrętła z przodu, a palnik ten duży z tyłu ),( to nie zmieszczą duuuuuużego gara). Proszę o opinie, a wątek i tak już zaczęłam przeglądać ale większość ma płyty indukcyjne lub elektr.

Po przejrzeniu forum - jestem skłonna nabyć taką płytę z pokrętłami z boku?

Edytowane przez magdazaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...