Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie moge znalezc niczego odpowiedniego na sciane nad blatem - moze kros ma jakies fajne pomysly !!!

 

Gdy zobaczyłam Twoją kuchnię od razu przypomniało mi sie to

 

http://fototapety.files.wordpress.com/2010/03/fototapeta-pod-szklem-na-wymiar.jpg?w=450&h=600

 

http://fototapety.files.wordpress.com/2010/03/fototapeta-w-kuchni-pod-szklem.jpg?w=510&h=382

 

mnie się podoba, choć delikatniejszy wzór ( niekoniecznie geometryczny) tez wyglądałby fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anowi3107, fajna, energetyczna kuchnia, podoba mi się, chociaż trochę razi mnie cofnięty cokół przy czarnych szufladach.

Ja bym również dała białe szkło na ścianę, bo czarne będzie za ciemne. Jeśli miałoby być czarne, to coś w stylu jaki pokazała malka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma problem z wyobrazeniem sobie kuchni ze szkla w czerwieni i czerni to wrzucam moja :)

jest tam jeszcze mase pracy zeby wszystko doprowadzic do konca ale juz jakis rys jest :)

a przy okazji - nie moge znalezc niczego odpowiedniego na sciane nad blatem - moze kros ma jakies fajne pomysly !!!

 

pozdrawiam

:)

 

 

Anowi - jaka jest u Ciebie długość blatu

Edytowane przez mrówka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okap to Amica (koszt ok. 2400) - zdecydowałam się na niego, bo ma 4 światełka - z innych firm takie okapy mają tylko 2 światełka. Zresztą moja koleżanka ma identyczny i mówiła, że jest z niego bardzo zadowolona.

 

Zlew to Schock Horizont D-150 - jest bardzo fajny, gładziutki (dużo bardziej gładki niż zlewy Teki) i łatwo się go czyści. Tylko jest on tylko w takim ustawieniu jak na zdjęciu. Z tego co nam mówił sprzedawca, jest możliwość zamówienia odbicia lustrzanego, ale czeka się na niego kilka tygodni

 

http://img.bazarek.pl/121132/9900/1625617/8837963144c6d2974a27f2.jpg

 

Bateria jest z wyciąganą wylewką i jest to Grohe Concetto (tak to się chyba pisze)

 

Ślicznie podziękował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anowi3107, fajna, energetyczna kuchnia, podoba mi się, chociaż trochę razi mnie cofnięty cokół przy czarnych szufladach.

Ja bym również dała białe szkło na ścianę, bo czarne będzie za ciemne. Jeśli miałoby być czarne, to coś w stylu jaki pokazała malka

 

dzięki - cokół jest cofnięty bo jest lustrzany - mam w palnie go oświetlić taśmą led i wtedy wydobędę efekt głębi - tak myślę :rolleyes:

szkła na ścinę chyba nie chcę - mój małż twierdzi że będzie za sterylnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blat ma 4m. niestety nie zmieścił się na klatce schodowej i teraz mam 2 kawałki - 1 m i 3 m :(

 

właśnie zauważyłam łączenie a że układ szafek na dole masz taki sam jak więc zdziwiło mnie, że nie jest z jednego kawałka. Przemyślałabym podświetlenie dolnych szafek, u mnie ono jest, ale kolorystyka jest jednolita - wszystko w delikatnych szarościach i lustro z podświetleniem inaczej się prezentuje. Wydaje mi się , że u Ciebie, przy twojej kolorystyce szafek wyjdzie dość kosmicznie z podświetleniem. No ale może się mylę.

 

Ps. pokazywałam wczoraj twoją kuchnie mojemu m, podobała mu się ale stwierdził , że dla niego za odważna kolorystyka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:stirthepot:Kochani, mam pytanie (wiem, że poniekąd to kwestia indywidualnego gustu), czy mozaika na płytą grzewczą to jeszcze modny element? Dwa lata temu był to szał, a teraz? - nie widzę w tych pięknych kuchniach takiego elementu dekoracyjnego...:offtopic:

jeśli tobie się podoba, to rób - co mają do tego obecne trendy ? Ja sama zastanawiam się co dać nad blat, bo mam ścianę z łukiem w kuchni i właściwie nic innego mi tam nie pasuje, chyba że uda mi się jakoś tam umieścić szkło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...