Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Venus chociaż ci ''śmieszno''.....bo ja jak czasami widzę co tu ludzie montują u siebie w domach, to mi straszno.Mogę ci powiedzieć czego u nas na 100 % nie będzie. Szprosików, ledzików, halogeników, niszek z k-g, wnęk podświetlanych halogenami, podświetlanych stopnic, łupka na ścianie imitującego kamień, podłogi układanej na łączeniu w łuk, szablonów i naklejek na ścianach, żółtego tynku i czerwonej dachówki. Czyli tego wszystkiego co obecni inwestorzy lubią najbardziej. Będzie normalnie bez zadęcia i spinania pośladków......dom jest do mieszkania a nie eksponowania najnowszych trendów w modzie. Pól biedy jak ktoś to robi z umiarem. Gorzej jest jak jakiś inwestor,nagle chce mieć wszystko co w ''Czterech Kątach '' czy inszej gazecie pokazują, bez zastanowienia się czy pasuje, czy potrzebne, czy ładne?

 

:D:D:D- Lepiej bym tego nie ujął!.

 

katel2- co to takiego jest na trzecim zdjęciu- na ścianie po lewej?

Edytowane przez zaki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79 To sztuczna skóra - tam jest tapicerowana ściana.

reni1980 Trafiłaś/eś w sedno mieszkanie należy do kawalera - całe urządzanie wzięła na siebie jego siostra. Bardzo mi się spodobało to co stworzyła, więc namówiłam ją na wstawienie zdjęć na forum.

meaPodpytam jaki to stadion i napiszę.

Podpowiedzcie mi jeszcze gdzie wstawić resztę zdjęć mieszkania? Wstawiłam już łazienkę a nie wiem gdzie można wstawić salon, sypialnię i korytarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też spróbuje. To nie moja kuchnia, ale szwagierki. Po remoncie w domu ok.25 letnim, podzielonym na dwa mieszkania - oni zajmują górę. Kuchnia otwarta na salon, w którym są fioletowe dodatki. Zdjęcia akurat w trakcie sprzątania :) w jadalni białe krzesła mają teraz z fioletowe obicie :)

PICT6130.JPG

PICT6132.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten fiolet powiem ze jest oryginalny i musze przyznac ze mi sie podoba ... boje sie tylko ze dosc szybko sie znudzi/wyjdzie z mody ... kuchnia na teraz ekstra ... na stale ... nie wiem

 

Te kilka fioletowych frontów można wymienić, jak się kolor znudzi.

Oryginalna kuchnia, odważna i taka inna. Ja na pewno bym się nie odważyła, ale u kogoś nawet lubię takie szaleństwo :) Ciekawie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia juz posprzatana i zaczyna wygladac domowo !!

 

jeszcze to nie jest ostateczny wystroj kuchni ... nie ma rolet, relingow i takie tam ... ale ogolnie rzecz ujmujac tak to wyglada :)

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/5e74252cbf3c43c32f3855d52ed729d8,10,19,0.jpg

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/db251f0fca90b2d67717bf7f423d030a,10,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/9947852b170952cee4cdbf2d7cd2baa3,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/12c760626c56ec9fa4c9853192e72d29,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea bardzo fajna kuchnia, jaki jest jej metraż a najlepiej wymiary pomieszczenia? No i jeszcze pytanie o blat, podasz kolor czy wzór?

 

metraz jest dosc imponujacy bo prawie 23m2 !! ale nie wszystko jest narazie zrobione ... nie ma jeszcze stolu i krzesel ... nie widac miejsca na TV i jeszcze nie ma wielkiej zabudowanej szafy ... na wszystko przyjdzie czas :)

 

blat to narazie tymczasowa prowizorka ... braklo mi kasy na granit wiec narazie jest plyta oklejana czyms imitujacym szary kamien :) ale docelowo bedzie granit znany u kamieniarzy jako GREY ... cos zblizonego do strzegomia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...