Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

sa takie fajnie naklejki na szyby, nie wiem jak je okreslić, może transparentne, może mleczne. jest to jakies rozwiązanie w przypadku gdy nie chce się mieć w oknie firanek, zazdrosek itp. Wg. mnie takie naklejki na dolnej połowie okna fajnie by wyglądały, a i zmienic można w każdej chwili, gdy się znudzą:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani - co powiesic w oknie? Nie lubię bardzo firan! zazdroski nie pasują, bo nie jest to w stylu nowoczesnym i cokolwiek będę pichciła na blacie mogę materiał pochlapac np. ciastem. Najchętniej nic bym nie dała lecz od drogi wszystko widac jak na dłoni. Nie chciałabym również całkiem zasłonic się, gdyż tę funkcję na późny wieczór spełnią rolety zewnętrzne. Nie mam pomysłu i nie chcę, by ktoś zaglądał mi w gary :) Może ktoś mi pomoże ...z góry dziękuję:):yes::wave:

 

http://forum.muratordom.pl/asset.php?fid=70799&uid=155316&d=1321564634

 

[ATTACH=CONFIG]85652[/ATTACH]

 

A ja bym w tym oknie powiesiła drewnianą żaluzję (dąb jasny, w kolorze podobnym do ramy okna i blatów). Ale nie wiem, jak z resztą pomieszczenia, czy kuchnia jest otwarta, czy są w pobliżu inne okna, co w nich wisi, itp.

 

Albo mozesz postwaić jakieś roślinki. U mnie tez okno łyse, bo firanek ani zazdrostek nie lubię (tzn. jest roleta rzymska, ale zawsze podciagnięta), ale żeby mieć choć trochę poczucia intymności, zeby okno nie było już zupełnie gołe (jest akurat od drogi), to zrobiłam tak:

http://img703.imageshack.us/img703/6794/dsc1877q.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img268.imageshack.us/img268/1245/dsc1875q.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja Wam dziękuję za pomysły!:yes:

 

Podpowiedzi z roślinkami podpowiedziały mi pomysł na wrzosy w doniczce - podłużnej - na szerokości okna....

Pozostałą częśc kuchni pokażę jak będzie zamontowany ecri lacobel oraz wstawiony sprzęt. Kuchnia jest otwarta na pokój, w którym są 2 duże okna i w nich też nie chcę firan i chyba podpowiedź Duś-ki z roletkami rzymskimi najbardziej mi odpowiada. Macie piękne wnętrza (kuchnie) dlatego tak cenię Wasze podpowiedzi. :hug:

 

albo drewnianą żaluzję! chyba jednak będzie pasowała najbardziej.....dzięki!

 

przepraszam - marudzę....

 

Dziewczyny pokażę Wam resztę pomieszczenia i może wtedy jeszcze będziecie miały cierpliwośc, aby mi doradzic.

Padło na roletkę rzymską w kolorze kości słoniowej (lub ecri) lub drewniane żaluzje w kolorze jasny dąb (jedno i drugie zawsze można podciągnąc - jak to robi Asizo :)).

Jednak trzy okna muszą byc "ozdobione" jednakowo (pokój plus kuchnia), gdyz tworzą tj.całośc (kuchnia otwarta).

 

 

 

Duś - klimat bożonarodzeniowych pierniczków mnie urzekł - pięknie to określiłaś!

Słodyczy nie lubię i dlatego ciasta mi niezbyt wychodzą :( (staram się zawsze i nici), ale nadziewaną kaczusię spróbuję przyrządzic - mniam :)

 

 

Jeśli chodzi o kolorystykę to w sumie tez nie mogłam zdecydowac się - białe meble zawsze mi się podobały, ale jak przyszło co do czego zaryzykowałam w ciemno tą wisienką :)

Teraz zrobiłabym coś innego - kolor orzechowy matowy brąz - urzekła mnie kuchnia Jerzego z serialu "przepis na życie", ale to już było "po ptokach!":bash: (chociaż ciemna kuchnia z oknem na północ, ale co tam!)

 

:stirthepot:

 

:stirthepot:

 

Asizo pokaż całą kuchnię - pliss ( wygląda na bardzo ładną!)

 

Duś - całe Twoje wnętrze jest super - moje klimaty! (szkoda, że mi wychodzi inaczej... nie mam zaprojektowanego wnętrza domu w całości i zmiany kolorystyczne podejmuję w trakcie i dlatego efekt później mnie zaskakuje) - czasem na plus czasem minus

Edytowane przez joliska
edytuj post zamiast pisać kolejny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja pochwalę się naszą kuchnią...

Użytkowana od tygodnia i jeszcze trochę goła więc sugestie w kwestii dodatków mile widziane :)

 

(Fronty - Modrzew Biały, blaty oraz płyta meblowa - Orzech Ecco)

 

 

http://img85.imageshack.us/img85/5267/84068201.jpg

 

 

 

 

:)

 

 

Rafaal napisz proszę jak wysoka jest Twoja wyskoa zabudowa (szafki wiszące i ta nad lodówką??)

i ile masz odstępu pomiędzy baltem a szafkami wiszącymi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dodazdrowia

pomysł żaluzji w kolorze drewnianych elementow też mi się bardzo podoba. wprowadzi nieco inny nastrój (rolety są bardziej przytylne), ale nie mam wątpliwości, że będą ładnie wyglądały

 

a co do kolorów, to ja cię doskonale rozumiem. to wcale nie jest tak, że ja mam wszystko od a do z obcykane, ależ skąd. kompletny pomysł, który sukcesywnie realizuję mam na salon, ale ponieważ jestem dosyć wybrednym typem i jak się okazuje mam dosyć kosztowne wymagania i oczekiwania, trwa to wieki (bo kokosów niestety nie zarabiam). sypialnia i przedpokój mam w powijakach - w tej 1 jedynie wyro i szafa, w przedpokoju - podłoga. a żeby było śmieszniej - ściany w pokoiku do pracy malowałam 3x. jak doszłam do wniosku, że jednak nie biel, okazało się że farba przypomina highlitera, tego takiego żółciutkiego. obecny kolor też jest do zmiany jak tylko będzie taka okazja.

 

a te nalepki na szybę bardzo mi się nie podobają. choćby nie wiem, jaki wzorek wybrać kojarzą mi się szybkami w drzwiach od kibelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, przebrnęłam przez wątek, wprawdzie nie od samego początku i nie wszystkie posty czytałam, ale i tak mnóstwo czasu to zajęło... dużo przyjemniej czytało sie bez postów anse

niedługo pochwalę sie swoją białą kuchnią, ale nie wiem czy będzie sie czym chwalić....

 

Prosze Was pomóżcie i poradzcie jakas baterie (nie za drogą) bo ta co kupiłam jej poprostu masakra.

 

oh, baterii tyle ,że głowa mała...

ja w allegro ustawiłam sobie tak by wyświetlały sie mi baterie wg cen rosnąco, przeglądałam i wrzucałam do obserwowanych jak mi odpowiadała jakaś, aż doszłam do stawki dla mnie za wysokiej, potem wybrałam coś z tych obserwowanych ... tyle z mojego doradzania :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam te wszystkie piękne kuchnie, to i ja postanowiłam się pochwalić swoją:)

 

Teraz jeszcze pojawiło się oświetlenie górne, ale nie mam jeszcze aktualniejszego zdjęcia...

 

 

Kuchnia jest mała, ale niezwykle wygodna i jestem z niej bardzo zadowolona :)

20111012827.jpg

Edytowane przez izajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...i od razu z prośbą uderzam:-)

Kuchnia zaplanowana, górne szafki biały błysk, dolne szafki popiel błysk, blat ciemny popiel, na podłodze gres polerowany...a co pomiędzy szafkami...???no własnie...pomózcie proszę!!! kuchnia w kolorach takich, żeby do każdego (prawie) koloru na ścianach pasowała, jak mi sie za chwile moja czerwień i szarość na ścianach znudzi to przemaluję ściany a szafki będą pasować!!myslała o szkle, ale przy płycie gazowej to chyba ryzykowac nie chcę, na stal mąż się nie zgodzi..juz i tak wyprosilam biale i szare szafki:-)...zostaja mi płytki...tylko jaki kolor???Proszę pmóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - co powiesic w oknie? Nie lubię bardzo firan! zazdroski nie pasują, bo nie jest to w stylu nowoczesnym i cokolwiek będę pichciła na blacie mogę materiał pochlapac np. ciastem. Najchętniej nic bym nie dała lecz od drogi wszystko widac jak na dłoni. Nie chciałabym również całkiem zasłonic się, gdyż tę funkcję na późny wieczór spełnią rolety zewnętrzne. Nie mam pomysłu i nie chcę, by ktoś zaglądał mi w gary :) Może ktoś mi pomoże ...z góry dziękuję:):yes::wave:

 

http://forum.muratordom.pl/asset.php?fid=70799&uid=155316&d=1321564634

 

[ATTACH=CONFIG]85652[/ATTACH]

 

rolety rzymskie - http://www.dekoria.pl/offer/group/34/rolety-romantica albo kolorowe, brązowe - http://www.dekoria.pl/offer/group/32/rolety-rzymskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam te wszystkie piękne kuchnie, to i ja postanowiłam się pochwalić swoją:)

 

Teraz jeszcze pojawiło się oświetlenie górne, ale nie mam jeszcze aktualniejszego zdjęcia...

 

 

Kuchnia jest mała, ale niezwykle wygodna i jestem z niej bardzo zadowolona :)

 

Piekna ... inne slowa sa zbyteczne ...

 

dla mnie totalnie za mala ale nie kazdy potrzebuje sie w kuchni gonic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...