Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja mam podobne szafki i powiem ze do tej bezposrednio nad blatem siega sie super /tez mam tam kawy itp/ ale juz poziom wyzej wymaga krzesla a po drugiej stronie gdzie mam glebokie szafki to nie dosc krzesla - drabinki !! ale ja po pierwsze mala jestem a po drugie mam tam graty uzywane raz na swiety czas - na takie tez musi byc miejsce w kuchni !!

 

 

Tak podejrzewałam, ze stołek bedzie przydatny. Z tym, ze jak napisałaś, takie miejsce też sie przydaje:) Dziękuję za wyjasnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Chcialabym zrobic sobie kuchnie w kolorze bialym w polysku. I tu pojawia sie moje pytanie. Czy kupic fronty lakierowane czy pofoliowane? Czym sie kierowac przy wyborze frontów?

Dzięki za pomoc

 

a chcesz miec meble ladne czy takie sobie ?? bo to mniej wiecej taka roznica ... wiem ze lakier jest kilkakrotnie drozszy ale zdecydowanie wart swojej ceny !!!

a czym sie kierowac ?? glownie trwaloscia ... folia zolknie i to dosc szybko ... no i estetyka ... mialam dwa obok siebie do wgladu folie i lakier ... nawet 5 min sie nie zastanawialam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak wielkiej różnicy między lakierem a folią w cenie nie ma a jeśli chodzi o jakość to jest ogromna różnica

w naszych meblach wyszło coś około 2 tysięcy (chyba teraz do końca nie pamiętam)

czekam obecnie na montaż ma być w tym miesiącu

 

ja mam dylemat do koloru stołu w jadalni

do niedzieli musze podjąć ostateczną decyzję

stól zamówiłam taki

http://img11.imageshack.us/img11/4551/skanuj0005eo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

kolor jak ten z prawej a krzesła obite na jasno

mam wątpliwości czy ciemny stół będzie pasować do białej kuchni??blat w kuchni w kolorze kolna (klon klepka) schody przy których będzie stał stół w kolorze dębu parapety też, drzwi wewnętrzne też chcemy jasne

nie wiem co robić z tym stołem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndzia - bardzo ładna kuchnia.

 

Czy blat jest z Lupusa? Jakiej grubości? Jak jest łączony obok płyty? Pytam, bo przyglądam się "temu blatu" do mojej kuchni ...

Blat z Lupusa 8cm. Nie pytaj o łączenie bo to drażliwy temat;). Po prostu tak już zostało i koniec;). Ale ty po prostu pilnuj wykonawcę na każdym kroku;)

 

Razi mnie natomiast czarny dół i biały a blat a dokładnie w miejscu łączenia się zabudowy ze ścianą na której jest lodówka ;/

Venus_m mnie też;)

 

 

Anndzia bardzo fajna realizacja! super ze czerwien wypadla z obiegu, super ze zamknelas ta szafke nad blatem, szkoda ze lodowka jest wolnostojaca. czy caly blat jest taki kwiaciasty jak barek czy tylko sam barek? ozywi sie jak pojawia sie takie duperelki codziennego uzytku/chyba ze tak czysciutko w kuchni masz

Nicol21 Zawsze chciałam kolory, i zawsze miałam biało-czarno;) A tendencję do chowania wszytskiego mam;)

 

Anndzia - ślicznie Wam ta kuchnia wyszła :)

Dzięki Sylwia

 

Anndzia fajna kuchnia, zdecydowanie bardziej mi sie podoba rzeczywistość niż wizualizacje.

Mam do Ciebie pytanie o okap - jaki masz model i firma, czy jesteś zadowolona i jaką musi mieć szerokość szafka?

Oraz drugie pytanko - co prawda już ktoś zadał, podobne - na jakiej wysokości kończą Ci się szafki, też chcę do sufitu i zastanawiam się czy zdają egzamin z użytkowania?

Okap zamówiłam nie wiedząc jaki model, jaa firma i jak wygląda. Zdałam się na Panią ze sklepu gdzie brałam całe AGD. Powiedziałam tylko, że podszafkowy;)

A ten co mam to jakieś Goernje za parę złotych. Okap jest do szafki 60, u mnie jest w 90cm.

A jeśli chodzi o te szafki całkiem na górze to na dolną półkę sięgam, do górnej potrzebuję stołka. Ja mam 175 cm wzrostu, a szafki zaczynają się na 205cm.

Ale tam faktycznie trzymam rzadko używane rzeczy.

 

Anndzzia a jaki masz okap w swojej kuchni? Swietnie skomponowal sie z meblami. Mysle, ze takie rozwiazanie tez by pasowalo w mojej kuchni.

Gorenje;)

 

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kuchni mam podłogowe ogrzewanie i powiem wam, że generalnie prawie zawsze jest ono przykręcone na minimum w tym pomieszczeniu.

Kuchnia jest w miarę często użytkowana i nie brakuje mi tu dodatkowego grzejnika - jeśli mówimy oczywiście o źródle ciepła :D

mogę ewentualnie polecić grzejnik ozdobny pod okno, w różnorodnych kolorach oczywiście.

Ma on w górnej części reling do wieszania ściereczek kuchennych...bardzo praktyczne rozwiązanie :D

mikaplus.sk_kantata.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...