Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

takie, jak pokazuje korozja, są wygodne...innych nie użytkowałam ;)

jedno małe ostrzeżenie, z mojej strony, dla użytkowniczek malujących paznokcie...pomalowane pazurki lubią zostawiać ślady na tego rodzaju frontach....a niestety, zmywaczem nie da rady tego wyczyścić, bo rozpuściłby też lakier na frontach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

czy ktoś z Was może wie czy są dostępne na rynku uchwyty meblowe tzw. frezowane, wstęgowe, ale w kolorze białym?

Mam kuchnię w kolorze białam i do tej pory widziałam takie uchwyty głównie aluminiowe, ale nie podoba mi się ta szarość w białych szafkach a uchwytów frezowanych w mebalach w mojej kuchni nie da się zrobić ze względu na ograniczoną max wysokość szafek kuchennych.

 

Pozdrawiam

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie, jak pokazuje korozja, są wygodne...innych nie użytkowałam ;)

jedno małe ostrzeżenie, z mojej strony, dla użytkowniczek malujących paznokcie...pomalowane pazurki lubią zostawiać ślady na tego rodzaju frontach....a niestety, zmywaczem nie da rady tego wyczyścić, bo rozpuściłby też lakier na frontach :(

 

O raju!!! To czym to zmyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie, jak pokazuje korozja, są wygodne...innych nie użytkowałam ;)

jedno małe ostrzeżenie, z mojej strony, dla użytkowniczek malujących paznokcie...pomalowane pazurki lubią zostawiać ślady na tego rodzaju frontach....a niestety, zmywaczem nie da rady tego wyczyścić, bo rozpuściłby też lakier na frontach :(

 

Notorycznie zostawiam czerwone kreseczki na szufladzie "śmieciowej" - biorę szmatkę z mikrofibry, namydlam ją i cierpliwie zmywam. 3 lata to działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umieszczam swoja kuchnie, ktora teraz w porownaniu z waszymi wyglada marniutko a jeszcze dwa lata temu mi sie wydawalo ze jest ok jak zamawialam.

W kazdym razie dla celow pogladowych, nie mam zamiaru nic zmieniac (chyba ze dodatki typu lampa, rolety itp)wiec wszelkie komentarze dotyczace zmian nie mozliwych do realizacji pozostana bez echa:)

DSC_0344.JPG

DSC_0919.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

castanea, wcale tak marniutko to ona nie wypada...fajne kolory, odważna szyba :D

przydałaby jej się inna lampa i inna aranżacja okna ( karnisz jakoś dziwnie zmienia jej proporcje..), no ale skoro sama o tym wspomniałaś, znaczy, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę ;) :lol2:

troszkę, co prawda, nie rozumiem umiejscowienia uchwytu, tego pod zlewem :confused:

zawsze, jak będziesz chciała ją unowocześnić, możesz wymienić cokół na stalowy/aluminiowy ( w zależności od koloru Twoich okuć ), a to nie jest duży koszt.:D

 

piękny kolor podłogi w salonie :yes:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castanea jak wspomniały dziewczyny i Ty dekoracja okna raczej do wymiany. Wiem, że pozostanie to bez echa, ale nie podoba mi się jasna blenda w rogu oraz łączenie blatów a także magnesy na lodówce (to moje zboczenie, ale ja dzieci nie mam). Nie przepadam za mlecznymi szybami, a to dlatego że przez 3 lata takie od czasu do czasu musiałam wytrzec i straaaasznie się męczyłam. Ogólnie w kuchni dużo się dzieje, ale jest schludna :) Fajnie, że wprowadziłaś ten turkus na ścianie, jedynie te kwiatki trochę takie młodzieżowe dla mnie. Łatwo jest oceniac jak się nie widzi reszty wnętrza - wiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia no ja tez nie rozumiem uchwytu pod zlewem:) i uwierz mi duzo czasu spedzilam zastanawiajac sie jakim sposobem mozna go bylo tam dac no ale nie mialam na to wplywu niestety. Myslalam zeby zmienic ten front ale tak wogole to wszystkie je chce wymienic. WIec odrazu jest to odpowiedz na temat frontow lakierowanych, nie rysuje sie po paru latach moje byly porysowane odrazu i jest coraz gorzej. Naszczescie teraz jak moja Zuzia chodzi i wszedzie zaglada rysy nie maja wiekszego znaczenia bo meble sa tak brudne ze ich poprostu nie widac.:)

 

Szyby tez mialo nie byc, pomysl pana od kuchni i slaba asertywnosc mojego meza:) a raczej jej brak.

A zamiast firanki jest juz roleta rzymska ale jakos mnie nie przekonuje i zawiesilam znowu firanke:):)

A do "reni" podloga balterio, bardzo mi sie podobala z naciskiem na czas przeszly.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...