Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

przejrzałam pobieżne wątek i widziałam gdzieś w kuchni takie duże litery z napisem EAT, niestety nie mogę teraz odnależć tego zdjęcia.

Nie wiecie może gdzie można kupić takie litery?

Wiem że na allegro ale nie mogę znależć.

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

 

ponawiam pytanie

dajcie proszę znać jak ktoś wie coś w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pamietacie moja kuchnie ?? tak wyglada juz wykonczona!!

co do bialych lakierowanych frontow - KOCHAM JE!! po bardzo konkretnym miesiecznym uzytkowaniu kuchni stwierdzam ze fronty wygladaja swietnie!! palcow nie widac /chyba ze ktos bardzo chce je zobaczyc/ myje sie je swietnie, naprawde warto zainwestowac troche wiecej :)

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/abc5b3aea0645bdd7105104365c16e78,10,19,0.jpg

 

Mi przeszkadzaja 2 kolory oswietlenia.... dodatkowo psuja harmonie no i sciereczki tez sa nie do wybaczenia:) Ja tez sporo czasu spedzam w kuchni i mam je na przyklejonych wieszaczkach od wewnetrznej strony szafki ze smietnikiem...po urzedowaniu w kuchni zamykam je tam i mam spokoj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie czy Wasze blaty ( te tańsze z płyty oklejanej) też od spodu mają jakieś literki czy ta okleina jest na tyle długa że nic nie widać i wchodzi w szafki?? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :). I drugie pytanie czy też macie przerwę między zmywarką a blatem tak około 1,5 cm ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie czy Wasze blaty ( te tańsze z płyty oklejanej) też od spodu mają jakieś literki czy ta okleina jest na tyle długa że nic nie widać i wchodzi w szafki?? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :). I drugie pytanie czy też macie przerwę między zmywarką a blatem tak około 1,5 cm ??

okleina wchodzi głeboko i nie widac, jedynie nad zmywarka widac co jest od spodu poniewaz jest głębiej zamontowana natomiast nie mam przerwy miedzy zmywarka a blatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja świeżo postawiona kuchnia - jeszcze bez dodatków i troszkę zakurzona :)

img%252520076.jpg

ebula - bardzo podoba mi się Twoja kuchnia; ciemna, klasyczna, pasująca do mebli w salonie. Też gustują w meblach z okresu międzywojennego; piękny stół, krzesło, pomocnik, zegar (tyle widać ;)), gratuluję zerknę jeszcze do dziennika budowy może masz więcej fotek.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea ciężko mi ocenić waszą kuchnię tak aby nie sprawić przykrości, ponieważ wiem jak cieszy wszystko co nowe :) Jeżeli chciałaś mieć kuchnię nowoczesną to niestety ale średnio Ci się to udało (uwagi mam takie jak dziewczyny wcześniej).

 

Ebula fajna konsekwencja, ale te kolory na suficie (zieleń i żółć) jakoś mi nie pasują... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anilina81

Odpowiedziałam kilka postów powyżej :) - to nie o tę kuchnię chodziło?

 

dokładnie o te kuchnie chodziło

 

dziękuje bardzo :)

 

pierdoła ze mnie że nie zauważyłam Twojej odpowiedzi

 

Anilina na allegro jest mnóstwo liter ze styroduru, popatrz w dziale z reklamami.

 

też dziękuje

właśnie nie wiedziałam w jakim dziale tego szukać

idę buszować :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/b78ad092eaafdf5c1cfda61108bcfece,10,19,0.jpg

 

 

Niby nie lubię się czepiać, ale mnie kusi:)

Wg mnie dziwnie wygląda to rozwiązanie - ścięty blat w narożniku, a na górze żaluzja jak z innej bajki. Takie trochę przekombinowane jak dla mnie...

Uchwyty w górnych szafkach też zrobiłabym na jednej, tej samej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o te kuchnie chodziło

 

dziękuje bardzo :)

 

pierdoła ze mnie że nie zauważyłam Twojej odpowiedzi

 

:D proszę bardzo :). Dużo się dzieje więc mogło umknąć :). Powodzenia w szukaniu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

dajcie proszę znać jak ktoś wie coś w tym temacie

 

Ostatnio widziałam w leroy merlin litery z jakiejś masy. Każdą można pomalować na dowolny kolor lub nawet obłożyć specjalnym papierem we wzory (na zasadzie decoupage chyba). Literki były przy roletach i fototapetach. Cen niestety nie pamiętam, wiec nawet nie porównam do cen z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebula fajna konsekwencja, ale te kolory na suficie (zieleń i żółć) jakoś mi nie pasują... ;/

noom, mnie w ogóle nie pasuje ten kg w takiej fajnej kuchni - wszystko bym zrobiła by pozbyć się tego kartongipsu. Noi zaglądałam do dziennika i.. widziałabym u Ciebie na ścianach jakiś oliwkowy odcień z mieszalnika niż tę żółć na ścianach - oliwka świetnie komponuje się z takimi meblami jakimi posiadasz w kuchni i.. z tym pięknym kredensem ;) - ta żółć jest.. średnia.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie lubię się czepiać, ale mnie kusi:)

Wg mnie dziwnie wygląda to rozwiązanie - ścięty blat w narożniku, a na górze żaluzja jak z innej bajki. Takie trochę przekombinowane jak dla mnie...

Uchwyty w górnych szafkach też zrobiłabym na jednej, tej samej wysokości.

 

blat moze nie jest wizualnie dobry ale zwazywszy na funkcjonalnosc zaluzji /tej przy piekarniku a jest w niej krajalnica/ bardzo dobrze sie sprawdza!! wrecz jak bylby w kant to byloby tam niewygodnie z ta krajalnica ...

co do uchwytow ... wiem wiem tego nie przemyslalam do konca i tez to "bije po oczach" ale wlasciwie tylko na zdjeciu :) na codzien tego nie zauwazam :) no i drazni mnie ta mikrofalowka mysle nad zamontowaniem tam frontu albo jeszcze nie wiem czego podnoszonego w gore ... nie wiem jak sie te zawiasy nazywaja ...

 

a jesli chodzi o sciereczke na wewnetrznej stronie drzwi - w zyciu warszawy !! pomijam ze non stop mialabym uciaprane drzwiczki to po prostu ten recznik wiuecej by lezal na blacie niz wisial na swoim miejscu ...

podobnie ze sciereczka w zlewie - po prostu musi tam byc bo non stop jest w uzyciu - ale w malej komorze nie rzuca sie tak bardzo w oczy :D

Edytowane przez mea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie lubię się czepiać, ale mnie kusi:)

Wg mnie dziwnie wygląda to rozwiązanie - ścięty blat w narożniku, a na górze żaluzja jak z innej bajki. Takie trochę przekombinowane jak dla mnie...

Uchwyty w górnych szafkach też zrobiłabym na jednej, tej samej wysokości.

 

 

kuchnia bardzo mi się podobała, szczerze nie widziałam tych szczegółów, ale teraz to widzę i masz rację, szczególnie ten uchwyt.Kuchnia nadal mi się podoba, żeby ktoś źle nie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za uwagi co do kuchni. Kolor ścian rzeczywiście nie zachwyca, ale miałam straszny problem z podjęciem decyzji jaki tam dać kolor. Najwyżej będzie malowanie na wiosnę :D. Co do kartongipsowych cudów przy suficie - nie dało się ich obejść :(. Po domu są porozprowadzane rury od rekuperatora średnicy chyba 15-20cm i niestety trzeba było to zabudować.Ta zieleń która jest na nich będzie też na ścianie z kominkiem który dopiero będziemy zabudowywać.

Cieszę się, że ogólnie uważacie moją kuchnię za "do przyjęcia" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czepiacie sie tej kuchni mei czepiacie...źle ze 2 rodzaje swiateł - wiadomo że nad blatem musi być mocniejsze a ze swieci sie prawie cały czas to ledowe bardziej ekonomiczne

kwiatki - kwiatki kwiatkami sa bo sa i juz, kto ma czyscic powietrze jak nie kwiaty ;)

szmatki - sa pod kolor kuchni i sa w kazdej kuchni...proste i nie ma sie co ukrywac

firanki wykonanie własne właścicielki i za to brawa...nie chciała mieć sterylnej nowoczesnej kuchni i tym tego uniknęła

na półkach ma książki a nie durnostojki wiec tez nie ma sie do czego przyczepić...

jedynie do tego rogu i uchwytów tez sie nie potrafie przyzwyczaic wizualnie...czy mi sie wydaje czy cokoły pod tym rogiem z roletami sa na prosto a szafka do skosu ? czy to tylko cień ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...