Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mea, zle mnie zrozumialas, nie wieszam sciereczki po wewn.str. drzwiczek 70 razy na godzine brudnymi lapkami tylko wieszam tam ja jak juz koncze prace i mam czysty blat....nie wisi na pierwszym planie jak u Ciebie pomimo, ze ze zdjec wynika, ze nic nie robisz w kuchni w tej chwili....przepraszam za drobiazgowosc ale nie lubie niedomowien:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Queene a mi się wydaję, że się nie czepiamy :lol: Ledy wcale nie muszą świecić na niebiesko zwłaszcza przy bordo na ścianach i ciepłym świetle żarówki w oświetleniu górnym. Kwiatki, ścierki - jasne to wszystko jest potrzebne ale można je ładnie wyeksponować. Po prostu jeżeli Mea chciała mieć kuchnię nowoczesną to jej się to uważam średnio udało - zbyt wiele elementów rozstawionych chaotycznie . Dekoracja okna, cóż każdemu podoba się co innego, + za to że szyte samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam w kuchni kilka rodzajow swiatła...i zimne...i niebieskie...i ciepłe..i czerwone :D ale nie zapalam ich łącznie i pewnie stąd taki "chaos świetlny" u mei :)

no cóz mój salon też został oceniony skrajnie różnie...pomyślałam nad negatywnymi opiniami i chyba wyszło to mi (a raczej salonowi ;) ) na dobre...więc mea może też coś na tym skorzysta :)

generalnie kuchnia mei wg mnie bardziej in plus niż in minus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam, że atak na kuchnię mea jeśli chodzi o ściereczki jest przesadzony. Mea po prostu nie aranżowała zdjęcia tylko cyknęła na szybko fotkę.

 

Zastanawiam się tylko czy kwiatek w tym kącie nie ma za ciemno.

Poza tym taka ogrodnicza rada - silne skrócenie pędów spowoduje, że roślina będzie bardziej gęsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z tymi ledami to czysty przypadek /musialam sie cofnac i zobaczyc o co kaman:)/ ... na codzien mam cieply zolty kolorek jak reszta kuchni - po prostu taki kolor lubie a niebieski wydszedl na zdjeciu /swoja droga nie wiem czy przestawilam czy nie zwrocilam uwagi/ a ze ledy swieca non stop - swieca bo po pierwsze kuchnie mam polnocno - zachodnia i zima jest w niej po prostu ciemno !! no i meza nocny tryb zycia wymusza pozostawienie w domu niezbednych do poruszania sie swiatel :) po co maja sie swiecic zarowki skoro moze kilka diod :)

 

no i w pelni podpisuje sie pod tym co napisala queene - chcialam swiadomie uniknac "kramatoryjnej sterylnosci kuchni" po prostu miala byc nowoczesna ale ciepla i ponad wszelkie swietosci PRAKTYCZNA!!!!

ksiazki kucharskie to uwazacie ze w kuchni miejsca nie maja ?? zoooonk :) lubie eksperymenty /wlasnie szukam dobrego przepisu na founde :)/ uwazam ze skoro moje zycie toczy sie w kuchni to musi w niej byc milo ... a moje bluszcze jak urosna to bedziecie mi ich zazdroscic :) w miedzyczasie jednak zmienie im doniczki :) te faktycznie nie sa "modne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z tymi ledami to czysty przypadek /musialam sie cofnac i zobaczyc o co kaman:)/ ... na codzien mam cieply zolty kolorek jak reszta kuchni - po prostu taki kolor lubie a niebieski wydszedl na zdjeciu /swoja droga nie wiem czy przestawilam czy nie zwrocilam uwagi/ a ze ledy swieca non stop - swieca bo po pierwsze kuchnie mam polnocno - zachodnia i zima jest w niej po prostu ciemno !! no i meza nocny tryb zycia wymusza pozostawienie w domu niezbednych do poruszania sie swiatel :) po co maja sie swiecic zarowki skoro moze kilka diod :)

 

no i w pelni podpisuje sie pod tym co napisala queene - chcialam swiadomie uniknac "kramatoryjnej sterylnosci kuchni" po prostu miala byc nowoczesna ale ciepla i ponad wszelkie swietosci PRAKTYCZNA!!!!

ksiazki kucharskie to uwazacie ze w kuchni miejsca nie maja ?? zoooonk :) lubie eksperymenty /wlasnie szukam dobrego przepisu na founde :)/ uwazam ze skoro moje zycie toczy sie w kuchni to musi w niej byc milo ... a moje bluszcze jak urosna to bedziecie mi ich zazdroscic :) w miedzyczasie jednak zmienie im doniczki :) te faktycznie nie sa "modne" :)

i tym optymistycznym akcentem należy przyznać mei, że po prostu bardzo lubi swoją kuchnię i świetnie się w niej czuje. Mnie też się średnio podoba, ale co z tego :)Co do gromów krytyki zwróćcie uwagę, że kilka postów wczesniej główne krytykantki mówiły że trzeba oceniać całość domu! Czy to wszystko do siebie pasuje. Przeglądnęłam dziennik mei i uważam że jej kuchnia pasuje do całego domu. Tak ma urządzone i jest zadowolona:). I naprawdę też nie mogę zrozumieć co wam ta ściereczka przeszkadza?;) Tak jak napisała elfir wątpię żeby to bylo zaaranżowane zdjęcie. Pewnie jak mea sprząta to składa ładnie ściereczkę i zawiesza elegancko, ale na co dzień? Jak się gotuje, jak się coś robi, kto to w kancik składa i ciągle odwiesza od linijki? a zresztą szczerze mowiąc nie widzę innego miejsca na te ścierki:)

Kuchnia ebuli bardzo ładna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałam w leroy merlin litery z jakiejś masy. Każdą można pomalować na dowolny kolor lub nawet obłożyć specjalnym papierem we wzory (na zasadzie decoupage chyba). Literki były przy roletach i fototapetach. Cen niestety nie pamiętam, wiec nawet nie porównam do cen z allegro.

Literki, o których wspominasz są papierowe - gruba, biała tektura. Są tylko w jednym rozmiarze ok. 12 cm wys. i jedna kosztuje 11 zł. Ich atutem jest lekkość (w środku są chyba puste) i łatwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami (kolor, wzór, itp.), ale ta cena troszkę mniej mi się podoba ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea ja też uważam że twoja kuchnia jest fajna i przede wszystkim widać w niej duszę :) a moim zdaniem o to chodzi. Nie jestem zwolenniczką jasnych frontów i rolet rzymskich (dobrze ze ich nie zrobiłaś - w każdym wątku na tym forum na pytanie co zmienić ktoś zawsze napisze "zainstaluj rzymskie rolety ;) " ) Twoja kuchnia mimo nowoczesności zawiera w sobie pewną uniwersalność którą dają właśnie te książki kwiatki itp. Dzięki czemu staje się miła i przytulna. Zdecydowanie przyjemniej spędzałoby mi się czas w twojej kuchni niż w minimalistycznych wnętrzach niektórych krytykantek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odmiennosc zdan rozumiem i uwazam ja za cos co jest bardzo potrzebne ... jedno czego nie lubie na "ogolnych watkach" to kreowanie "jedynego slusznego stylu" - jak przyklad z rolatami rzymskimi :)

np rozumiem ze dus nie lubi srebrnych rolet w kuchni ... ale to nie znaczy ze caly swiat ma z nich zrezygnowac :) ... kazdy robi to co uwaza za sluszne i co sie jemu podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUST OD KUCHNI!! Niedawno skończyłem kuchnie. Materiały ok, jakie były dostępne w Kujawsko- Pomorskim w ALAN Juan itp. Ale co do świadczonych usług przez Jarosława Schroder porażka. Uważajcie na tego człowieka bo to jakiś buc jest a nie firma. Facet najpierw się umawia że wejdzie za pare dni na dokończenie kuchni, zgodziłem się po czym po dwoch dniach wydzwania ze mam mu dać cała kase wygraża sie. Na szczęscie nie zaplacilem całosci odrazu wiec przyjechał i porobił poprawki ale nie ma zielonego pojecia jak prowadzi sie firme i podchodzi do klienta. Nie polecem!! Jeśli go weźmniecie musicie sie liczyc z problemami z jego strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mam takie wrazenie, ze to wlasnie Mea slynie z ogolnej krytyki kazdego....nie chce mi sie teraz sledzic forum ale tak mi sie wydaje...wiec tym bardziej powinna zrozumiec jak czuje sie ktos krytykowany....poza tym wstawiajac zdjecie swojego wnetrza liczymy sie z tym, ze komus cos sie nie spodoba....nie ma idealnych wnetrz:) Nie chodzi tu o czepianie sie bez podstawy tylko o podsuwanie fajnych pomyslow:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mam takie wrazenie, ze to wlasnie Mea slynie z ogolnej krytyki kazdego....nie chce mi sie teraz sledzic forum ale tak mi sie wydaje...wiec tym bardziej powinna zrozumiec jak czuje sie ktos krytykowany....poza tym wstawiajac zdjecie swojego wnetrza liczymy sie z tym, ze komus cos sie nie spodoba....nie ma idealnych wnetrz:) Nie chodzi tu o czepianie sie bez podstawy tylko o podsuwanie fajnych pomyslow:)

 

proponuje jednak przesledzic forum ... bo krytykuje glownie - tak jak z reszta juz wyzej pisalam - narzucanie komus tylko sobie wlasciwego stylu ... co nie zmienia faktu ze kazda krytyke przyjmuje aczkolwiek nie koniecznie sie z nia zgadzam :) a z cala pewnoscia nie planuje wyrzucic np kwiatkow bo komus nie przypadly do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobitki - nie kłóćmy się. Każdy ma prawo do umieszczenia zdjęć tego co ma stworzone w domu, każdy ma prawo to skomentować i wyrazić swoją opinię. I chyba dość oczywiste że każdy patrzy przez pryzmat tego co mu się podoba. Zrobienie czegoś samemu oczywiście wymaga odpowiednich zdolności i podziwiam każdego kto coś sam sobie stworzy i ma rzecz unikaną.

 

Zamknijmy proszę temat tego co kto może komentować i przez pryzmat jakich gustów...

oczywiście też nie mówię żeby stworzyć klub samouwielbiających się osób :) konstruktywna krytyka to jest coś w co wierzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...