Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

narzucanie komus tylko sobie wlasciwego stylu ...

 

mea tu nie chodzi o to aby komuś coś narzucać, jeśli wypowiadam się o czyimś wnętrzu to oceniam czy wnętrze ma styl (dowolny), czy jest urządzone konsekwentnie, czy nie ma fuszery i czy poprostu nie jest kiczowate, bo jeśli wprowadzamy stylistyczny chaos i jest wszystkiego po trochu to jest to kicz i tyle, powiedz proszę w jakim stylu jest twoja kuchnia bo jeśli mówisz o niej nowoczesna i opcieplona bo toczy się w niej życie to nie masz bladego pojęcia o co chodzi, oczywiście szanuję twoją osobą i twoja kuchnia dla ciebie zapewne jest boska ale moje uwagi pomogą komuś zrozumieć czym jest smak i styl i pomogą w urządzaniu własnego domu, ja wiele się nauczyłam na forum poprzez oglądanie kiczowatych wnętrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zgadzam się z Nicol21 - czas zamknąć temat z uśmiechem :). Mea ma jak lubi i nie ma potrzeby by musiała się z tego tłumaczyć. Innym się to podoba bardziej lub mniej, bo takie są konsekwencje naturalnych różnic w gustach, preferencjach i indywidualnych "zachciankach", które wynikają czasem z przyczyn, o których nie mamy pojęcia.

Tak się zastanawiam... wątek zwie się "pochwalcie się swoimi kuchniami", więc pozwólmy się chwalić :). Cenne sugestie przydadzą się bardzo w wątkach o planowaniu, wówczas gdy przestrzeń dopiero się tworzy i można jeszcze wszystko zmienić.

 

Ja tymczasem już nie mogę doczekać się kolejnej zrealizowanej kuchni :). Kto się pochwali? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenne sugestie przydadzą się bardzo w wątkach o planowaniu, wówczas gdy przestrzeń dopiero się tworzy i można jeszcze wszystko zmienić.

 

 

wtedy nikt nie czuł by się urażony ale na etapie wizualizacji nie ma możliwaości przeanalizowania tego co się będzie widzieć, to jednak tylko wizualizacja i często jest tylko zarysem, niestety przy gotowych aranżacjach wychodzą różne "kwiatki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na koniec dodam cos od siebie ... cytat ze szfagierki ktora weszla do naszego domu w wigilie ...

 

"ufff jest normalnie!!!! Boze balam sie ze zrobisz z tego domu znowu jakies glamoure od ktorego juz rzygac sie chce"

 

wiec moze nie tylko mnie sie to podoba :)

i kocham ten moj kicz :) tysiace mocnych kolorow, kwiaty, firanki, zwyczajne zyrandole ... i na tym moze zakonczmy ta dyskusje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ufff jest normalnie!!!! Boze balam sie ze zrobisz z tego domu znowu jakies glamoure od ktorego juz rzygac sie chce"

 

super by było gdyby więcej domów właśnie takich było, ludzie otaczają się pięknymi rzeczami i nigdy nie slyszałam aby rzygać z powodu ich nadmiaru, tylko różnie to piękno widzimy

 

 

 

i kocham ten moj kicz tysiace mocnych kolorow, kwiaty, firanki, zwyczajne zyrandole ... i na tym moze zakonczmy ta dyskusje ...

 

i to jest najważniejsze

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu mogę, ale mam pytanie co mam dać między szafkami?? Plis pomóżcie bo chciałam cegłę ale ze względu na trudność z jej myciem zrezygnowałam choć była to dla mnie idealna wizualnie opcja, teraz szyba - ale jaki kolor?? A może coś jeszcze?? proszę o pomoc

http://images38.fotosik.pl/1274/b2a650c5c06b3608med.jpg' alt='b2a650c5c06b3608med.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatridung

Ale ładna kuchnia się zapowiada :D.

To co można tam dać zależy też troszkę od tego co dzieje się dalej, bo jak rozumiem kuchnia jest otwarta. Najbezpieczniej kolory neutralne - biały, a może kolor podłogi (to beż? czy szarość?). A nie można tej cegły jakoś specjalnie zabezpieczyć? Może ktoś ma tu doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się wydawało, że lakobel to nie do kuchenki gazowej. Płytki są jasno szare, a kuchnia jest zamknięta tzn są tylko szerokie drzwi :). Płytki z cegły bardzo bym chciał, ale obawiam się że tłuszcz sobie poradzi z inpregnatem i dopiero sobie bigosu narobię :).

 

nie nie ... jak widze jak sie ciapra nad plyta to musi tam byc cos zmywalnego bo po chwili caly trud pojdzie na marne ... po bandzie idac dalabym tam jakis kamien ale musisz uwazac bo moje pomysly bywaja kiczowate!!

Edytowane przez mea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się wydawało, że lakobel to nie do kuchenki gazowej. Płytki są jasno szare, a kuchnia jest zamknięta tzn są tylko szerokie drzwi :). Płytki z cegły bardzo bym chciał, ale obawiam się że tłuszcz sobie poradzi z inpregnatem i dopiero sobie bigosu narobię :).

 

zapytaj szklarza co się sprawdzi przy gazowej a kolorowe może byc chyba każde szkło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatridung

A może nad samą kuchenką panel stalowy lub szare szkło hartowane, a po obu stronach pod szafkami poziomymi cegła?

Można sobie zrobić taką roboczą wizualizację w paint ze zdjęcia i zobaczyć jak to będzie "mniej więcej" wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...