Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ok to juz na 100% nie chcę tych paneli. Poza tym wolałabym ją ocieplić, bo reszta wnetrza nie będzie nowoczesna :) to cegiełki myśle świetnie sie sprawdzą.

Widzę, że już się zdecydowałaś :).

Ja w tym czasie szukałam tego, co bardzo mi się spodobało kiedyś w programie Ugotowani. Niestety nie pamiętam odcinka, ale wnętrze było też z cegłą. Panel kuchenny był szary - szkło, a elementem ozdobnym były białe serwetki. Naprawdę super to wyglądało.

Znalazłam tylko coś takiego - podobne nawet nieco do Twojej kuchni :).

http://www.szyby-dekoracyjne.pl/produkty/realizacje2/panele-kuchenne/images/inoxglass_panel_kuchenny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea myślałam nawet o płytach betonowych i już prawie je kupiłam ale też ponoć chłoną tłuszcz pomimo specjalnych preparatów :(

 

pojdzmy dalej ... daj plyty betonowe a przy plycie gazowej zabezpiecz je cianka warstwa szkla!! tam syfi sie najbardziej a na reszte wystarczy dobry impregnat!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea kuchnia sterylna i minimalistyczna też może służyć do gotowania. Wasza też z pewnością do niej służy. Nie generalizujmy.

 

Tatridung ja bym widziała tam szkło, bo na tym etapie chyba to jest najbardziej logiczne. Gdyby pytanie było przed montażem mebli stawiałabym na duże płytki z minimalną fugą :) do gazowej lacobel się nie nadaje - opinia potwierdzona przez kilku szklarzy.

 

P.S. Teraz doczytałam, że reszta raczej super nowoczesna nie będzie...więc niby te cegiełki ok...ale jakoś widzę zgrzyt ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a co to za cudo?? Strasznie fajne to jest panel?? Cholera nie zasnę dziś przez tą ścianę :)

to... inoxglass ;) - czyli szyba o efekcie inoxu:).

http://www.szyby-dekoracyjne.pl/produkty/realizacje2/panele-kuchenne/images/inoxglass_panel_scienny2.jpg

Więcej znajdziesz TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus_m własnie robiłam wizualke i chyba to nie byłoby to :), ale może w realu kto wie. Powiem tak szyba byłaby pewnie najłatwiejszym wyborem, ale jeszcze julianna16 mnie zbiła z tropu :) i bardzo mi się te panele podobają, ale szczerze jeżeli mam pół dnia spędzić na czyszczeniu tego to wolę gorszy efekt wizualny i mieć z głowy czyszczenie :). Ktoś musi pielić w ogródku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatridung ładna kuchnia się zapowiada - a raczej już jest. białe szkło które sięnada przy kuchence gazowej bądź białe,gładkie płytki. nie dawałabym drewno-podobnych bo na pewno nie uda się znaleźć indentycznych jak szafki, a inne zepsują urok. natomiast przy białych płytkach albo szkle zawsze możesz pójść w drewniane dodatki.

mam ndadziejeę że pokażesz coś więcej :D

masz jakąs galerię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna16 dziękuje Ci dobra kobieto!!!!

A ślicznie proszę :)

http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_curtsey.gif

Tak przypadkiem mi się udało ;), ale cieszę się, że trafiłam :D.

Reni1980

Nie znam niestety cen :no:, może jak tatridung się zdecyduje to nas uświadomi :). Korzystając z okazji przyznam się... że Twoje wnętrza od dawna bardzo cieszą moje oczy :). Oj bardzo :). I chwała Ci, że wszystko można zobaczyć hurtem, w jednym miejscu :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatridung faktycznie to co pokazała Julianna jest bardzo ciekawe :) Natomiast przy blacie imitującym beton i szafkach w ślicznym fornirze nie pokusiłabym się już o kolejną strukturę ;)

 

Stawiam na coś neutralnego, co wybierzesz Twoja sprawa, bo Twoja kuchnia. Drewniane żaluzje będą ok, rolety rzymskie będą ok. Zazdrostki ani nic w stylu retro mi tu nie pasuje, ale dlatego że nie widzę reszty wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...