Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

izaa mnie tez kuchnia się podoba, rolety super spasowały z blatem i wykończeniem kuchni, kolor drewna znacznie ocieplił tę kuchnię, stoliczek mógłby zostać ale chyba bym tam widziala białe krzesła, stworzyly by taki sam kontrast jak kuchnia bo teraz mi w tym kąciku za ciemno, dałabym inne uchwyty bo te mialam w poprzeniej kuchni i poprostu mi się znudziły ale skoro tobie się podobaja to ok, są niewątpliwie wygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatridung

Wpadło mi w oko jedno zdjęcie z białymi kafelkami - cegiełkami, nad którymi też się zastanawiałaś :).

http://media.rightmove.co.uk/77k/76157/34607450/76157_265WSTVAC_IMG_03_0000_max_620x414.jpg

Źródło:http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-34607450.html

 

A co do stoliczka, to chyba by szkoda było na taras... choć z pewnością byłby ozdobą :). Może gdzieś w korytarzu, holu, wiatrołapie znajdzie się dla niego wygodne miejsce? Gdzieś, gdzie można wyeksponować jego urodę :), bo w otoczeniu kuchni raczej się "czai" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izaa bardzo fajna kuchnia :) Rzeczywiście może w towarzystwie czarnej lodówki i czarnych lampek dosyć ponuro wygląda kącik do szybkiego jedzenia, ale na pewno wnosi do wnętrza indywidualny charakter + bardzo fajnie współgra z obrazkiem (sama szukam podobnego tylko całkiem w bieli) :)

 

P.S. Reni faktycznie albo dwóch rodzin, albo kuchnia/pomieszczenie gospodarcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pgdyby na podłodze namalować linie to bym pomyślała ze to kuchnia dwóch rodzin:D

 

Myślałam, że tatridung wkleiła zdjęcie pokazujące "Przed" i "Po". A to jedna kuchnia. Jak dla mnie prawa strona to lata 70-te.

 

Kompletnie nie rozumiem rozbijania blatów roboczych na dwa oddzielne. Przecież zlew powinien być na tym samym blacie, co kuchenka ze względów bezpieczeństwa i ergonomii.

 

Nie rozumiem, dlaczego projektant zamiast zrobić wysoką zabudowę na jednej ścianie (która zamaskuje rury) i niską na drugiej, robi jakieś słupki.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza wizualizacja która razi, te rury są okropne! dziwnie wyglądają po jednej stronie uchwyty a po drugiej nie. gdyby na podłodze namalować linie to bym pomyślała ze to kuchnia dwóch rodzin:D

Hi, hi - wiedziałam, wiedziałam, że będzie o rurach i dualizmie ;). Nawet chciałam odciąć tę stronę z białą zabudową, ale w sumie to na tyle intrygujące, że zostawiłam. Ciekawe skąd taki pomysł... a może to kuchnia w przebudowie? Jest do wynajęcia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ludzi, tyle gustów ! :p ;)

I dzięki Bogu :). Pamiętam mieszkania (moich rodziców i rodziców moich koleżanek) z początku lat 80-tych. Wszystkie wyglądały niemal tak samo - te same Rubiny (TV), żyrandole, meblościanki z barkami, tapety, wersalki, itd. Prawie wszędzie było "jak w domu" ;). Sąsiad nie raz się pomylił i "po spożyciu" lądował piętro niżej ;). Rodzice opowiadali jak cieszyli się z zakupu mebli, które... zobaczyli dopiero po rozpakowaniu w domu. Wtedy trudno było kreować wnętrza zgodnie z własnym gustem, dzisiaj mamy większe pole do popisu, choć nadmiar wyboru też bywa kłopotliwy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izaa - bardzo ładna kuchnia. Proszę wklej więcej zdjęc z oknami i zamontowanymi żaluzjami (jak są zamontowane?- przy suficie?). Jak sprawuje się lodóweczka? mamy taką samą, ale nie podłączona i nie użytkowana...:) - jest wystarczająco miejsca, głośna, palcuje się, jak działa kostkarka i jak smakują drineczki z lodem ?:):rolleyes: (itp..)

 

pozdrawiam

 

super maszyna do szycia - ale dla mnie również nie jej miejsce w kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izaa hmm szkoda kurcze bo w ikea nie ma dla mnie rozmiaru buuu a na wymiar Pan mi podał kwotę 850 zł NA JEDNO OKNO 180 x150 Dużo mało??

 

julianna16 robiłam sobie wizualkę z tymi płytkami i coś mi tam nie gra :( ale dzięki za szperanie, inna sprawa, że patrząc na tę kuchnię dostałam rozdwojenia jaźni :) Sama bym się nie zdecydowała na takie wnętrze - choć dla mnie bliźniaka zodiakalnego to chyba najlepsze rozwiązanie hehehe

Kupiłam stół do jadalni który kompletnie nie pasuje do kuchni ale jest tak piękny że nie potrafiłam się oprzeć, a na domiar złego jeszcze do niego chce takie krzesła, że M. się za głowę złapał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izaa, bardzo ładna kuchnia. Podoba mi się, ale stoliczek też mi się nie widzi.

A teraz takie małe OT, widzę czajnik Boscha. Jak się zsprawuje?

 

dzięki za opinie. Czajnik ładny, trochę głośny podczas pracy, no ale ma dużą moc, więc tak pewnie musi być. Daje sygnał dźwiękowy po zagotowaniu wody, dla mnie przydatny bajer szczególnie jak jestem na piętrze:)

 

izaa - bardzo ładna kuchnia. Proszę wklej więcej zdjęc z oknami i zamontowanymi żaluzjami (jak są zamontowane?- przy suficie?). Jak sprawuje się lodóweczka? mamy taką samą, ale nie podłączona i nie użytkowana...:) - jest wystarczająco miejsca, głośna, palcuje się, jak działa kostkarka i jak smakują drineczki z lodem ?:):rolleyes: (itp..)

 

pozdrawiam

 

super maszyna do szycia - ale dla mnie również nie jej miejsce w kuchni

 

Dziękuję. Żaluzje są zamontowane ok. 10 cm od sufitu, tak by po całkowitym podciągnięciu można było otworzyć swobodnie okno.

Lodówka jest fajna:) nie jest głośna, chyba że jak zrzuca lód. Do tego dźwięku trzeba się przyzwyczaić... Z miejscem w środku tak sobie, na co dzień wystarczy, a w piwnicy mam lodówko - zamrażarkę na większe zapasy.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaluzje są zamontowane ok. 10 cm od sufitu, tak by po całkowitym podciągnięciu można było otworzyć swobodnie okno.

Pzdr

 

Bardzo cenna uwaga - dzięki musze to zakonotować bo sama bym na to nie wpadła :)

No i muszę poszukać innego wykonawcy zatem :(

Edytowane przez tatridung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorki to julianna16 zapraszam tam :) i Venus jak byś mogła to liczę również na Ciebie i każdego kto mi pomoże rozwikłać ten pasztet :)

A gdzie znajdę? Przepraszam, ale nie wiem jak dokładnie ten wątek o urządzaniu się zwie :(

 

....

Znalazłam - dziękuję za wskazówkę :)

Edytowane przez julianna16
podziękowanie dla Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...