Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no to dokładnie to aluminium mnie drażni, wy je zdjęliście?

 

Nieee, tego zresztą nie da się zdjąć (chyba...). Może się mylę, ale to jest chyba bardzo ważny element całego układu lodówki.

U mnie tego nie widać, bo lodówkę mam w zabudowie. Od góry mam listwę z drewna wraz z maskownicą:) zresztą widać to chyba na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa_K śliczna kuchnia, ja jestem na etapie projektowania i mam do ciebie pytanie co masz na podłodze tzn. jakie płytki? ja mam zaprojektowany kran pod oknem ja ty po środku okna więc pytanie o otwieranie okna czy kran nie przeszkadza? i jaką masz odległość kranu od okna?

 

wątpliwości wzięły się stąd że znajoma ma jednoskrzydłowe okno i kran no i oczywiście okna nie otworzy na całość = problem z myciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa_K śliczna kuchnia, ja jestem na etapie projektowania i mam do ciebie pytanie co masz na podłodze tzn. jakie płytki? ja mam zaprojektowany kran pod oknem ja ty po środku okna więc pytanie o otwieranie okna czy kran nie przeszkadza? i jaką masz odległość kranu od okna?

 

wątpliwości wzięły się stąd że znajoma ma jednoskrzydłowe okno i kran no i oczywiście okna nie otworzy na całość = problem z myciem

 

przerabialam ten temat i w ostatecznosci wzielam kran z wyciagana wylewka ... ale i tak przechodzi bo okno mam wysoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście moją ostatnią deską ratunku! Mam nowe meble w kuchni mdf lakierowany bordo. Od samego początku były na nich tłuste smugi i takie jakby rysy jak na samochodzie. Firma ,w której meble zamawiałam twierdzi,że to pasta polerska i trzeba to zmyć mokrą szmatką z mikrofibry. Za nic w świecie nie schodzi a ja jestem zła,że nie wzięłam jasnych-nawet gdyby rysy były to nie byłyby tak widoczne. Poradźcie co robić. Reklamować u producenta czy uzbroić się w cierpliwość i szorować. Nadmienię,że stosowałam już ludwik i płyn do okien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście moją ostatnią deską ratunku! Mam nowe meble w kuchni mdf lakierowany bordo. Od samego początku były na nich tłuste smugi i takie jakby rysy jak na samochodzie. Firma ,w której meble zamawiałam twierdzi,że to pasta polerska i trzeba to zmyć mokrą szmatką z mikrofibry. Za nic w świecie nie schodzi a ja jestem zła,że nie wzięłam jasnych-nawet gdyby rysy były to nie byłyby tak widoczne. Poradźcie co robić. Reklamować u producenta czy uzbroić się w cierpliwość i szorować. Nadmienię,że stosowałam już ludwik i płyn do okien.

Niech Cię rękaBoska broni dotykać. Mają przyjechać i zrobić. Fronty mają być nieskazitelne.

 

P.S. po paście polerskiej nie ma tłustych smug. Jest pył w załamaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calineczka, koniecznie dzwon i każ im przyjechac i to wyczyscic. Powiedz, ze niech oni to zrobią sami, bo Ty ie będziesz brac odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia powierzchni przy czyszczeniu. Niech sami zabiorą się za czyszczenie i patrz im na ręce. Nie moze być tak, że zostawiają Ci meble, z którymi coś jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza niedawno zbudowana kuchnia:

 

http://i41.tinypic.com/zjcilu.jpg

 

http://i39.tinypic.com/2116kja.jpg

 

(Czajnik do wymiany...)

 

Takie fajne coś:

 

http://i41.tinypic.com/2s1sj10.jpg

 

Samemu zamontowane, ha! podstawa to równe dziurki ;)

Edytowane przez wkwb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkwb jak dla mnie kuchnia taka trochę bez wyrazu...sama nie wiem...

ta ściana dookoła okapu koniecznie czegoś potrzebuje, bo tak jest pusto tam

i generalnie to chyba powoli zaczynają mnie nużyć białe fronty w kuchniach

 

Dziękuję za komentarz. Nie robiliśmy szafek górnych przy okapie, bo nie podoba nam się taki typ okapu wciśnięty między szafkami. Białe błyszczące fronty głównie ze względów praktycznych - łatwe w czyszczeniu, nie widać brudu, kurzu itd.

 

Mnie zastanawiają kryształkowe lampki do surowych w wyrazie frontów.

 

BTW. Nie jest za ciemno na blatach przy okapie?

 

Lampki miały współgrać z kryształowym żyrandolem w salonie, który łączy się z kuchnią. Fakt, że chyba jest ich za dużo (tak mi się wydaje).Białe, gładkie, błyszczące fronty poza tym, że są praktyczne, trochę nam sie kojarzą z białymi klawiszami na pianinie, a pianino będzie stało obok kuchni.

Kinkiety dobrze oświetlają blat pod nimi. W okapie jest również dobre oświetlenie.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...