Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie chciałam urządzić domu modnie, tylko tak, żeby nam się podobało. IKEA bo tania i najwyżej na ich meble nas stać i są dobrej jakości mimo masówki. Styl tych mebli nowoczesny czyli gładkie, białe ze względu na praktyczność a dodatki glamourowate, żeby było przytulniej i żeby trochę nawiązywały do pianina.

 

IKEA jest super, mój M robi dla nich duuuże projekty i jestem z tego powodu bardzo dumna, mimo że nad kolejnym siedzi od pary tygodni po nocach i niewiele ostatnio z niego przez to mam :p.

 

Co do dodatków, to przytulności one nie dodają. Glamour ma dawać wrażenie błysku, luksusu, przepychu.

Ja odbieram go jako kicz, ale to moje osobiste skrzywienie.

Przytulności dodałyby poduchy, ale takie przytulaśne, miękkie, nie śliskie i zimne satynowe, świece, kwiaty, osobiste akcenty.

 

malka

 

dokładnie tak !!! :yes:

 

Tylko roletę bym mimo wszystko wymieniła na taką z inspiracji wkwb.

Tę jedną jedyną rzecz. Jej "ziemisty" odcień się gryzie z kolorami kuchni. Może roleta z dekorii przyda się gdzie indziej? A jak nie, zawsze jest allegro ;)

 

http://www.domplusdom.pl/sites/default/files/imagecache/size-478x_/blog/zlota.ryba/5_6.jpg

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to nasza kuchnia ..

Jeszcze brakuje fartucha i nie wiemy jaki by pasował.

 

Najbardziej chcielibyśmy kamienny ale przy zlewie strasznie pryska woda i boimy się ze nie zda to roli . Tak samo nie wiemy jaki zrobić parapet.

Może coś poradzicie ?? :)

 

 

http://img267.imageshack.us/img267/4058/dsc0001gc.th.jpg

 

Giiigantyczna ta kuchnia :o przynajmniej foto daje takie wrażenie.

 

Z podłogi będzie pani zadowolona. Ja też mam płytki na całymparterze i również podyktowane czworonogiem w domu, co prawda czworonoga nie ma, ale płytki wciąż chwale :) . Swietnie się je utrzymuje w czystości, nie ma uszkodzeń po pazurkach - jedym słowem lux. I tez mam ułożone we wzorek ;)

 

Co do mebli to mam mieszane uczucia. :confused::confused:

 

na plus duża pakownośc mebli, co by nie mówić ciekawa w kształcie wyspa. Na minusik - wg mnie - brak zabudowy do sufitu. Ja mam wręcz organiczne uczulenie na wszystkie półki na których się zbiera kurz. W szale tworzenia mam w swoim salonie taką jedną i klne na czym świat stoi za każdym razem jak wszystko musze z niej zdjąć by ją wytrzeć :mad:

 

... no i kolor. Nie wiem jak się przedstawia reszta domostwa, ale to wengo podobne coś... no nie bardzo mi się widzi :( ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka ogromniasta ta Twoja kuchnia,mnie też się to wenge podoba.A możesz napisać ile metrów ma kuchnia,No to teraz możesz poszaleć w swojej duuużej kuchni,miłego gotowania życzę:rotfl:

 

70 m2

jeszcze jest jak widać nie skończona

 

mnie sie bardzo wyspa podoba, patent z siedziskiem - czad:)

 

jaka jest odległość wyspy od reszty zabudowy, konkretnie części ze zlewem ??

 

wyspa ma 1.5 metra od zabudowy pod oknem tylko ze mamy 2 zlewy jeden pod oknem a drugi mały roboczy na wyspie i uważam ze to jest super rozwiązanie po paru tygodniach użytkowania

Do zabudowy przy lodowce 90 cm

 

Monoceros kuchnia jest ogromna, ma wielki potencjał ale jakoś mi się nie widzi, płytki wogóle nie pasują, wyspa ma dziwne kształty, chyba tylko dzieci mogą tam usiąść bo każdemu dorosłemu będzie nie wygodnie,

 

 

Kuchnia jest wyższa niż standardowa wiec i siedzisko jest większe. Spokojnie usiądą tam 2 osoby dorosłe . Zamiarem siedziska jest siedzenie a nie obiadowanie :)

 

Kamień nie zda roli? Jeśli kamień nie zda roli to już nic nie pomoże :)

Z czego macie blaty? Może to wykorzystać na ściany?

 

 

 

Kuchnia duża, ale jakoś nie widzę w tym efektywnego wykorzystania przestrzeni, rozmachu aranżacyjnego. Jakby z taką nieśmiałością kuchnią skuliła się w kącie.

 

Kamień w sensie skałki o nierównej powierzchni . Żona boi się "upaćkania " przy zlewie i częstego czyszczenia. Blaty na ścianie odpadają .

 

 

na plus duża pakownośc mebli, co by nie mówić ciekawa w kształcie wyspa. Na minusik - wg mnie - brak zabudowy do sufitu. Ja mam wręcz organiczne uczulenie na wszystkie półki na których się zbiera kurz. W szale tworzenia mam w swoim salonie taką jedną i klne na czym świat stoi za każdym razem jak wszystko musze z niej zdjąć by ją wytrzeć :mad:

 

... no i kolor. Nie wiem jak się przedstawia reszta domostwa, ale to wengo podobne coś... no nie bardzo mi się widzi :( ;)

 

 

Jakoś nie widzę szafki pod sufit :) 3 metry szafek to i dla Gortata nie lada wyzwanie przy wyciąganiu z najwyższej półki czegokolwiek ..

 

 

A wenge po prostu nam się podoba .

Edytowane przez Monoceros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 m2

 

wyspa ma 1.5 metra od zabudowy pod oknem tylko ze mamy 2 zlewy jeden pod oknem a drugi mały roboczy na wyspie i uważam ze to jest super rozwiązanie po paru tygodniach użytkowania

Do zabudowy przy lodowce 90 cm

 

 

 

tak mi się wydawało, choć prawie z lupa szukałam tego zlewu na wyspie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woow wielka, czy mozesz ujawnić inne swoje pomieszczenia? zapewne sa bardzo interesujace :)

 

 

z chęcią jak je skończymy :)

 

tak mi się wydawało, choć prawie z lupa szukałam tego zlewu na wyspie ;)

 

http://img842.imageshack.us/img842/697/dsc0024uh.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

tutaj widać

Edytowane przez Monoceros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba z jadalnią?

 

Mnie się osobiście ta kuchnia zupełnie nie podoba, zbyt ciemna, zwalista. Zazdroszczę za to przestrzeni.

 

mnie też sie nie podoba, niby przestronna ale ciężka i ciemna...ale ja z natury lubie jasne kuchnie więc pewnie dlatego...

a tak z ciekawości - jaka jest odległośc od lodówki do płyty grzejnej i zlewu oraz od piekarnika do wyspy ? dziennie to niezłe (kilo)metry można wykręcić...nie mówiąc o tym że ja bym zgubiła połowę rzeczy po drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...