Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

tylko kiedy ja się jej doczekam ;)

... właśnie wybudowałam na działeczce rekreacyjnej domek 5/5m i po perypetiach z budowlańcami mam budowy serdecznie dosyć :(

 

A to akurat większość obecnych na FM rozumie ;). Nie poddawaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To i my dajemy kilka fotek z naszej nowej kuchni.

http://hosting-zdjec.pl/images/755kuchnia4.jpg

 

Kuchnia budzi moją sympatię :). Pierwsze zdjęcie jak z katalogu :). Mnie też zainteresował sprzęt - cały słupek :D. Co jest na samym dole - zmywarka? Jak korzysta się z mikrofalówki na takiej wysokości i jaki to w ogóle sprzęt? Wygląda zacnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją kuchnie z lakierowanymi frontami użytkuję już 2 lata, o zażółknieciach nie ma mowy, ale niestety drobne rysy (widziane pod światło) są, głównie w okolicy uchwytów od paznokci. upełnie mi to nie przeszkadza i drugi raz podjęłabym takę samą decyzję.

 

max dura kuchnia bardzo konsekwentnie urządzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max-dara kuchnia ladna, konsekwentna ale ja nie pokusiałabym się na taki układ, powstał trochę taki wagon i zmywarka moim zdaniem zadaleko od zlewu, bynajmniej u mnie lało by się po podłodze, ale super wygląda to odcięcie z szarych frontów nad lodówką, ladne uchwyty choć rzucają się w oczy, ogólnie bardzo na tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie trochę off topic, ale co tam. Przejrzałam ostatnie 50 stron i mam zupełny mętlik w głowie. Planujemy zrobić kuchnię od nowa i marzą mi się szuflady. W większości kuchni są 3 szuflady (2 głębokie i 1 średnia), czy nie jest wygodniej mieć 4 (2 głębokie, 1 średnia i 1 płytka). Nasze szafki chyba będą na wysokości 92 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...